Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 23.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Еммм - браво на пича, значи! :)нови [re: dePhil]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано15.05.14 13:47



... ами, ок, права(или прав) си за ролевите модели и ваденето от контекста... но, кво ще кажеш за самия факт, който е предизвикал поредицата от мисли в главата и... за това, че докато тя е в някакъв период, пича се забавлява и това я навежда на мисли... а инак, дето съветите били давани от хора с кофти случки, може би подобни и може би проследени във времето подобни развития, нямат никакво значение за Френчи... и какво като спи сама известно време... туй ли трябва да я задържа при партньора и страха, че ще спи сама...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Аз съм на мнение [re: Jolee]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано15.05.14 13:49



Сърдит?



Първо - никога не се сърдя. Детинско е.
Второ - дори и да се сърдех за какво точно трябваше да ти се сърдя в случая? Че имаш собствено мнение по някаква тема, което не съвпада с моето?
Че аз трябваше по тая логика да не си приказвам с никого.

Хайде стига глупости, че ще те напляскам по дупето


От това което си писала съм съгласен само с това.

"Проблемите във връзките според мен възникват, когато отявлен моногам се събере с отявлен полигам и взаимно се заблуждават, че не са това, което са.

Ако седнат и се разберат кой какъв е и какво иска - всичко би било по-лесно. Лошото е, че хората, обстоятелствата и света не спира да се върти и днес една спогодба - може да не е валидна за след месец. Пак проблем"



Не знам съждението, че обществото оказва натиск върху моногамните от къде идва, но за пръв път го чувам.
Напротив, фалшиво натякваната вярност на всяка цена и един партньор за цял живот са това, което обществото налага. Аз харесвам и уважавам моногамността. Бих се радвал ако всички бяхме едни вечно моногамни хора, но просто реалността е различна.
Т.нар. отворени връзки, суинг двойки също са ок според мен. Аз никога не бих го правил с постоянния си партньор по множество причини, но най-вече защото съм пресметлива Дева . Все пак го намирам за добра алтернатива за тези които го могат.

Както писа impulce "Защото човешкото око е ненаситно.".



Тема Re: Еммм - браво на пича, значи! :)нови [re: dePhil]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано15.05.14 14:02



Хахах, ама някой и за раздяла ли е съветвал.





Тема Re: Еммм - браво на пича, значи! :)нови [re: sladunka medunka]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано15.05.14 14:21



Ама нужно ли е заради няколко смс-а да си причинява всичко това?





Тема Re: Аз съм на мнениенови [re: impulce]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано15.05.14 14:23



Е..чак пък да се прази ЗА ДА не нараниш партньора





Тема Re: Еммм - браво на пича, значи! :)нови [re: Vitalite]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано15.05.14 15:09



... не разбира се... но тя вече си е помислила неща... както и да е, тя си знае връзката... тя си знае кое какво означава за нея... естествено е/мейлите означават нещо...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Еммм - браво на пича, значи! :)нови [re: Vitalite]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.05.14 15:13



Не, разбира се. Но понякога..една последна капка и чашата прелива.





Тема Доколкото съм запознат с женските глави -нови [re: sladunka medunka]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано15.05.14 18:08



Доколкото съм запознат с женските глави - "поредицата от мисли" може да я предизвика какво ли не, като обикновено за най-вероятна - най-интуитивно, най-подсъзнателно и най-бързо се нарочва най-лошавата версия.

Това го казвам с много топлина и не в противопоставяне на мъжките глави, в които "поредицата от мисли" тъкмо наобратно - се предизвиква трудно, но за сметка това за най-вероятна се нарочва най-лесната/ненатоварваща и неизискваща да се мисли още версия.

Пресен пример от вчера: щерката пада, удря се и ревва.
Майката: "Ужас! Комоцио, заекване, стрес, последствия цял живот - скачай и пали колата!"
Бащата (аз): "Нищо й няма, ако до 5 минути не млъкне - ставаме, тъкмо ще си довърша главата, че ми остават 10ина страници."

И така. СМС-си, раздели, събирания, драми.

П.С. Спането сама не е до страх, а до безсексие, безлюбовие и безвремие. Отразява се лошо на човешкия характер



~*~

Тема Re: Еммм - браво на пича, значи! :)нови [re: Graefenberg]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано15.05.14 18:12



Да, че даже и да си я зашие, во избежание на неприятни подобни бъдещи случки



~*~

Тема Re: Доколкото съм запознат с женските глави -нови [re: dePhil]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано15.05.14 18:59



... ами, ок... значи съветът ти е да не обръща внимание на СМС- ите... не разбрахме какво означават те според теб, но... няма значение... така написано звучи топло и разумно, познавачески и пасващо на женските характери изобщо... дали е верно обаче, дали има нещо общо с историята на Френчи, дали подхожда за нея или просто показваш познания в областта´´доколкото познавам женските характери´´ ? тя си знае това... а колкото до спането сама, понякога е по добре да се спи сама, отколкото с още две три жени, макар и не по едно и също време... не вярвам подобен стоицизъм да калява характера...



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.