Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 23.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Всенови [re: crazymonkey-126377]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.05.14 12:06



Опростена версия: може и да е, ама по-скоро не, споко.




Тема Re: Азнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано02.05.14 15:53



я разбрах и даже съм съгласен





Тема Re: Няма нищо общонови [re: Francuzoikata]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано02.05.14 16:04



с търпението. Търпението е рационален избор. При нагона няма нищо рационално. Той просто е там.

И по-добре така да отпуска парата отколкото да го прави на живо.

Разбирам, човек се чувства предаден...и аз сигурно не бих знаел какво да мисля или как да реагирам. Но ако държиш на връзката го приеми като нещо върху което трябва да работите заедно и го направете.

Важното е както Пипи казва дали усещаш дали се е отразила тази...забежка върху вас и дали мислиш, че може да се отрази.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: LikeABird]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано02.05.14 16:31



мда, всичките сте единствени и неповторими, и на всяка една от вас поотделно оста на земята ви е забита в гъзъ, и всяка си мисли, че само на нея...



----
I only had a Corona
Five cent deposit

[image]/http://is.gd/itmOi3.gif[/image]

Тема Абенови [re: Graefenberg]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано02.05.14 19:12



то и аз я разбрах, ама не се сдържах да не я бъзикна за високия стил, някак в леко противоречие със сигнатурата.

Пипи ми е любимка, ако не знаеш.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма нищо общонови [re: Graefenberg]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано02.05.14 19:15



Разбирам, човек се чувства предаден...

Абе много драма, много нещо ... чак предаден. Аз друго имам за предателство, ама карай.

Важното е както Пипи казва дали усещаш дали се е отразила тази...забежка върху вас и дали мислиш, че може да се отрази.


А, е това е НАИСТИНА важното, останалото е шубе и излишна драма.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: И на мен ми се случи... [re: Francuzoikata]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано02.05.14 19:16



Френчи, спокич, бе! Чак пък в шок, я вкарай малко трезвомислие, отдръпни се от емоциите и ако успееш, ситуацията ще ти се стори смешна. Ми то това е горе-долу като да се чувстваш застрашена от някоя актриса или новинарка.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано02.05.14 19:23



хех, нищо не е това, успокойте сливите!



има по-забавни неща, дето се случват, например един много близък приятел предимного години беше възлегнал едно мое много пресно гадже и го целуваше, докато аз съм там, т.е. бях до кенефа и като се върна - кво да види моето Око..? а и тя не се дърпаше много, аз си ги зяпах 1-2 минутки. :)

наебах му половината бивши гаджета и 1-2 настоящи като наказание. като цяло бешпе бая забавно. но той отключи тая кутия със сигурност. сега не си говорим. т.е. той не ми говори, аз му се чудя на акъла.

----
I only had a Corona
Five cent deposit

[image]/http://is.gd/itmOi3.gif[/image]

Редактирано от yetti на 02.05.14 19:25.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано02.05.14 22:54



спокойно, една кореспонденция само....направи му една хубава вечеря, готин уикенд сред природата, секс сред дърветата или поне френска ще забрави и англичанки и немкини , те англичанките са едни фригидни....зарежи не се нерви и споко



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: yetti]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.05.14 11:58



Мъжете, добри приятели, мрат да си свиват жените. Хич не е забавно. Ако се беше забавил още малко в тоалетната, сигурно щеше да свариш двамата да се праскат пред смаяния ти поглед.

То и твоят реваншизъм не е за похвала. Искаш ли да ти изнеса една лекция по въпроса за "не"-то, дето ме заяде в темата на Птичето? Тук му е мястото.



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.