Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 19.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано04.11.20 10:49



Стискам палци да отминава. :)
Гуш.



Тема Re: Хъх.нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано04.11.20 11:33



А, що да се подигравам. Представям си как в компания някой вади китара да издрънчи нещо за настроение, а ти вадиш тефтеря, старателно водиш бележки и когато спре да свири, надлежно му обясняваш как лявото кутре му е стърчало твърде, фа диез на втория припев не му е бил приемливо отчетлив, също така китарата му е прекрасна, но все пак кофти, че не е червена. Пичът става и с кратко движение разбива табуретка в умната ти кратуна.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: T a n y a]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано04.11.20 11:36



Неприятна история, но до-последна-капка-кръфффф-кафето е на линия!


Благодаря!


* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Хъх.нови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.11.20 13:45



А, това ли било me&myself? Ако не ти харесва мнението на някой за теб – табуретка в главата!



Хубу пейш ма! Просто имах някакви малки забележки!

Сяш'кайш някакво място за забележките... Ама... Забелязва се! С такова пеене не те пускам в онова шоу за таланти!





Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано04.11.20 13:56



И аз така... на кафето му викам живот. :)



Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.11.20 21:05



И аз като Танюша ти стискам палци да се оправиш по- бързо.
Как се чувстваш днес?



Тема Re: Изпях ви нещо. [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано05.11.20 04:18



Да кажем, работиш в някаква компания. Минаваш през салона за хранене и виждаш на централна маса торта. Тирамису, щото ми слабост. И бележка - "Направих ви торта".

Изяждаш ено парче, сядаш и оставяш бележка:

Добре, но мисля че трябва да накисваш бишкотите в еспресо, не в нескафе. Освен това, маскарпонето се добавя чак когато жълтъците са разбити до бяло, така кремът е по-лек. Като цяло - екстра, за човек който е на вие с готвенето си направил една трудна торта добре.

Аз да бях направил тирамисуто, тая бележка щях я простя само на Гордън Рамзи. Бессънка си изкарва хляба на ей тоя неперфектен английски, ти с твоя каква реализация имаш? Най-доброто доказателство колко несправедлив е животът е да чуеш пък моя английски.



Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано05.11.20 19:20



Хубаво ви е тирамисуто.

Веднъж така в Южна Каролина, докато бях на студентска бригада, една вечер направих перфектно кексче брауни. Пробвах го и щях да изям вилицата. Получи се толкова вкусно, че реших да почерпя колегите. Нарязах една част на квадрати и ги наредих в някаква порцеланова чиния. За зла участ, никой не пожела да пробва моите браунийс. Всички отвръщаха глава с пренебрежение... Освен един готиняга, който си хапваше цялата вечер от паничката и накрая се оказа, че е изял всичко. Когато другите разбраха за това, го смъмриха с фалшиво изумление сякаш е предател:

– You ate all of that???
– What?! – оправда се той – It was gooooooood...







Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: dama spatia]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано05.11.20 21:40



иде ми а аз това да попитам.
Дамо да и е по-добре днес от вчера, а утре - от днес. :)



Тема Re: Хъх.нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано06.11.20 08:28



С такова пеене не те пускам в онова шоу за таланти!
На мен когато са ми плащали за пеене, ти още си се напикавал в гащите мойто момче.



Невъзпитано е да ровчиш за глупости, когато някой е оставил нещо лично от себе си, ей така за удоволствие. От 25 години си пея само за кеф, дреме ми на безсънката дали е перфектно, жестът ти е неприятен. Вземи си поука за следващия, на когото ще рипнеш да анализираш я произношение, я нещо друго. Леко нелепо е да раздаваш акъл докато кибичиш вкъщи с ръцете в гъза. Да ме прощаваш.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.