Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 19.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ще споделя...но не знам дали ще ми олекне..нови  
Автор maia_754 (просто аз)
Публикувано22.08.10 22:56



Гадно ми е...2 дни...сумати цигари....той има рожден ден днес...имаме връзка от около година (дори не знам дали е връзка, защото вижданията ни през тази година се броят на пръсти), обаждания и смс-и всеки ден....в различни градове сме, той няма 8-часов работен ден, а когато го освободят, няма почивни дни-рядко....но аз го чакам, възприела съм всичко това, че ще е така....чухме се преди 2 дни, заминаваше по работа извън страната....но телефонът му е винаги включен (преди)....вчера пиша смс за добро утро - не го получава....в 00:10 ч. смс за рожденния му ден - не го получава ( изключен)...и до сега....и не знам какво става..и ми е гадно...и искам да се разплача, а не мога....какво стана, Боже....изплаших ли го с нещо....купих му подарък, който той харесва, казах му - от това ли го стреснах....той никога не е постъпвал така, знае, че се притеснявам, знае, че ще му пиша....тези проклети телефони винаги са му били включени....а сега не са....гадно е, много е гадно...



Тема Re: Ще споделя...но не знам дали ще ми олекне..нови [re: maia_754]  
Автор indra (macondo)
Публикувано22.08.10 23:03



а помисли ли над следните варианти:

а/ паднала му е батерията и не успява да я зареди;
б/ няма обхват и е изключил телефона;
в/ в срещи е и не може да приказва;
г/ пропуснал е момента с активирането на роуминга
д/ друго, по никакъв начин несвързано с теб

опитвам се да кажа, че драматизмът е излишен...



Тема Re: Ще споделя...но не знам дали ще ми олекне..нови [re: indra]  
Автор maia_754 (просто аз)
Публикувано22.08.10 23:22



indra, де да беше така...

а/ има къде да ги зареди - 2 телефона са (автомобил, хотел)

б/ има обхват, ходил е и друг път там

в/ има роуминг

и аз бих искала да не е свързано с мен, иначе нямаше да пиша и пуша като комин сега ( и два дни)... чудя се защо така, не мога да проумея, само мисля и мисля...случили ли се е нещо, аз ли съм причината да изключи телефоните - както написах, мисля си, че съм го изплашила с нещо с този подарък, който му купих, но той знае, че не ми е безразличен, казвала съм го , показвала съм го....
от както сме заедно, това е първия му рожден ден, който така с трепет чаках, айде, по работа замина, не можеше да сме заедно на този ден, но тази мистерия с изключването на телефоните не ми дава мира....как искам да се разплача, за да ми олекне малко, но не мога...



Тема рожденият ден минанови [re: maia_754]  
Автор юpaтa ()
Публикувано23.08.10 07:44



имам една приятелка от доста време, която на рождените си дни никога не си вдига телефона, пращам и един СМС и толкоз.След време разбрах защо така прави на рождените си дни, каза ми, че това е нейния ден и има право да го прекара както си иска ...мдааа и е права.

п.п. спри да звъниш толкова често, да се притесняваш и вкопчваш в телефона - много е досадно това, мисли с любов за човека... той ще го усети, може би





Тема Леле...нови [re: maia_754]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.08.10 08:40



Момиче хващай се да пишеш розов роман! От няколкото минути които ти отделих направо се ошашавих. Секс на крак син 7 клас внезапна любов проблеми с ТВI бягащо в Германия гадже и прочие и прочие... Не мога да преценя на колко години си но някои от въпросите ти са меко казано странни. Не те хваля нито упреквам - моето мнение е че трябва да се замислиш какво искаш и дали си струва да го искаш. А да - не третирай хората като собственост. "Притесненията" за някой си с когото нямаш никакъв официален статут са крайно неприятна форма за заявяване на собственост. Все едно да го препикаеш за да мирише на теб.



Тема Може и да съм прочела повърхностнонови [re: maia_754]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано23.08.10 11:09



Но ще напиша, че никога в никакъв вариант на взаимоотношения не трябва да мислиш толкова обезличаващо обсебващо. Или поне го подтискай и не допускай да се развиват такива мисли. Игнорирай ги, като се захванеш да правиш нещо друго.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Може и да съм прочела повърхностнонови [re: Kaлинckи]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.08.10 12:12



Какво друго? Основното и занимание е да се притеснява. Явно и харесва.



Тема Re: Леле...нови [re: lnfinity]  
Автор maia_754 (просто аз)
Публикувано23.08.10 13:36



ЛЕЛЕ, ужас!!!! lnfinity, ти робот ли си, извънземно ли си????? преглеждала си ми профила и темите...ми хубаво...ама какво общо има това с розовия роман, който според теб трябва да напиша????? какъв ти е проблема на тебе? нещо по темата смислено написа ли? проблем с мъж - ами да, аз съм човек, НЕ РОБОТ, имам сърце, което тупти....и сега какво, не мога да имам мъж в живота ми ли, след като са минали 2 години от другата тема.....мен не ме ли боли, нямам ли нужда ОТ 'СЕКС НА КРАК".....ти проблеми нямаш ли, за какво е този форум, някой ще ми обясни ли?!

е, за пореден път се убеждавам, че тук не трябва да пиша, само чета, съжалявам много.....МОЛЯ< НЕ ПИШЕТЕ ПО ТЕМАТА МИ< СЕГА ЩЕ ПИША НА МОДЕРАТОР ДА Я ИЗТРИЕ!

Благодаря!



Тема Тогава [re: lnfinity]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано23.08.10 13:37



да седи и да се притеснява дали тя е жената на живота му.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Недей таканови [re: maia_754]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано23.08.10 13:42



Виждаш, че прекалената емоционалност не е градивна. Искаш да изтриеш темата. И нищо нататък не получаваш. Да загубиш е най-лесното.
Исках да се сетя една мъдрост и се сетих - Гневът не е добър съветник.
Ако искаш, трий. То си е за теб. На нас нищо няма да ни се промени. Нали затова е темата. Заради теб.

Айде сега усмихни се и ти и давай по-бавно

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Леле...нови [re: maia_754]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.08.10 13:44



Нищо не се опитваш да разбереш

Избрала си поведението на жертва и игнорираш всичко което те кара да се замисляш. Вярно е позицията на жертва е страшно удобна защото извинява всичко и всеки който ти каже нещо не по вкуса ти е робот нечовек и прочие. Не се притеснявай не си първата която ме обвинява в какво ли не Никой не е казал да нямаш мъж и да живееш сама. Никой не те упреква за секса на крак или каквото и да си правила там. Замисли се. Ти си страшно объркана и не знаеш какво точно искаш. А протакайки нещата вредиш само и единствено на себе си. Не може да имаш хем това в онова хем душата в рая - и това е стара поговорка. Що се отнася до този форум - той е за изказване на мнения а не клуб "Сополиво" както се шегуват често. Често мненията не харесват на този който е изложил позицията си тук. Такъв е живота. Искаш истинското мнение на другите - бъди готова да чуеш не особено приятни неща за себе си. Искаш съчуствие и носна кърпа - е не е тук мястото. Крясъците и истериите могат да повдигнат мнението ти за себе си но ще го свалят в очите на другите. Пак заповядай като ти мине пристъпа



Тема Re: Тогаванови [re: Kaлинckи]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.08.10 13:49



Тя е убедена че е. Всякакъв опит за убеждение е загубен предварително





Тема Re: Ще споделя...но не знам дали ще ми олекне..нови [re: maia_754]  
Автор esti ()
Публикувано23.08.10 13:49



Има два възможни варианта.

1. Ситуацията няма нищо общо с теб.
2. Ситуацията е точно, каквато си мислиш.

Само от теб зависи, кой вариант ще си избереш, докато нещата се изяснят.
А те винаги се изясняват.
Или в един момент престава да ти пука, дали са изяснени.



Тема Re: Ще споделя...но не знам дали ще ми олекне..нови [re: esti]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано23.08.10 14:44



Или в един момент престава да ти пука, дали са изяснени.

е тогава е най-яко



Това е положението - свиквай


Тема Re: Ще споделя...но не знам дали ще ми олекне..нови [re: Mandalay]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано23.08.10 14:47



Най-яко е, когато спреш да се занимаваш, още когато не ти харесва положението.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Не става тя тая таканови [re: Kaлинckи]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.08.10 14:50



А после кой ще е крив като нещата се оплескат?

Искрено ме учудват хората които са готови да минат през какво ли не само после да има кой да им е крив



Тема Занови [re: Kaлинckи]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано23.08.10 14:53



мен има 2 вида хора: winners и quiters
Всеки сам си избира от кой да бъде.

Това е положението - свиквай



Тема Re: Не става тя тая таканови [re: lnfinity]  
Автор esti ()
Публикувано23.08.10 14:55



Че то това да има някой крив е в основата на справянето с всяка ситуация.
Най-гадно е човек да стигне до заключението, че той сам си е крив - тогава терапията се затруднява много.


Затова няма лошо....дори е задължително да се намери някой друг крив.
Така нещата постепенно си идват по местата.



Тема По-малко санови [re: lnfinity]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано23.08.10 14:58



пораженията, ако станеш да си ходиш, когато не ти е хубаво, отколкото ако искаш някой нещо да ти изясни, докато се откажеш.
Иначе винаги той е виновен

за какво говориш, моля ти се

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Моженови [re: Mandalay]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано23.08.10 15:03



Хубаво е човек да може и да печели, и да си тръгне, и да загуби винаги с чисто сърце.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Естественонови [re: Kaлинckи]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.08.10 15:07



Че винаги той е крив

Ама колко жени не щат да си зарежат инвестицията ей така - то очаквания то надежди то мечти. И ей така просто да си тръгне?!



Тема Re: Тогаванови [re: lnfinity]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано23.08.10 15:07



Убедена е, пък страда. Ама то не било много хубаво тогава да си Жената



"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Басинови [re: lnfinity]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано23.08.10 15:08



Всички мъже са готови, ако ще инвестира в тях! Въобще да не се тръшка!



"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Coup de gr&#226;ceнови [re: Kaлинckи]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.08.10 15:20



Всичко зависи от вида и размера на инвестицията. Претенции мърморене тръшкания и "притеснения" спадат към toxic actives и не се признават за инвестиция





Тема Re: Тогаванови [re: Kaлинckи]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.08.10 15:21



То и фанатиците са страдали едно време заради правата вяра. С какво нейната "вяра" и "страдания" са по-различни?



Тема Не я съдянови [re: lnfinity]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано23.08.10 15:44



Всеки човек е градил въздушни кули и е минал през страдания.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Не я съдянови [re: Kaлинckи]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.08.10 15:48



Съгласих се. Дано види път и за себе си. Инак силното любене и мразене бързо хаби хората.



Тема Re: Не я съдянови [re: lnfinity]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано23.08.10 15:54



Ентусиазмът в чувствата е като вдъхновението, достатъчен е един муз

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Ще споделя...но не знам дали ще ми олекне..нови [re: maia_754]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано23.08.10 19:27



Гледай сега.

Самата ти не си убедена, че това вашето е връзка, значи е логично и той да не е много сигурен какво е. А при липсата на ясен и чисто определен между двама ви статут на двойка, не си в позиция да му търсиш сметка и нямаш право да му досаждаш. Може да се тревожиш колкото искаш, но докато не сте си поставили нещата ясно и точно, вие сте просто двама души, които се срещат от време на време и съответно никой на другия нищо не дължи. Може би не те удовлетворява такова положение, разбираемо е. Но докато не сте наясно какви ги вършите, няма какво да се престараваш с контрола. Не е на кеф, изключил си телефоните. Може да се е напил за рождения ден, негова работа. Хора уж имащи връзка, които не планират предварително какво ще правят за рожден ден на единия - извинявай, това връзка ли е? Ако липсата на статут е което те дразни, помисли как да го изясниш. А конкретният един там някакъв ден няма никакво значение.

ред. Коригирам се, но не обичам да трия и само допълвам - ок, чули сте се, учудването ми за планирането отпада, щото е било ясно, че на деня човекът ще е в чужбина, ама една уговорка за скайп или телефон поне трябваше да си има. Можеш да се сърдиш само ако нещо ти е обещано и не е спазено, а ако няма нищо обещано - значи не можеш да се сърдиш.

Напиши като ти се обади какво ти е казал, че все пак съм любопитна. Мъжете дават стррррраашно интересни обяснения за такива "дупки".


Редактирано от Бeзcъннa на 23.08.10 19:37.



Тема Re: Coup de gr&#226;ceнови [re: lnfinity]  
Автор maia_754 (просто аз)
Публикувано23.08.10 20:27



lnfinity, изчетох първо твоите мнения по темата ми

, започвам да се забавлявам с теб, че от бързане да напишеш глупостите си, една запетайка не си сложила, хахаха . Добре, че знаеш къде са точките и кавичките . Айде, със здраве...ама тези знаци са нужни в бълг. език



Тема Тц тц тцнови [re: maia_754]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано23.08.10 21:28



"Дивойче" аз така си пиша от 2001 откак съм тук

И представи си всички ме разбират. А глупостите са в главата ти но това си е твой проблем



Тема А ве ти не трябваше ли да изтриеш тематанови [re: Бeзcъннa]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано23.08.10 22:41



Шегувам се



"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Ще споделя...но не знам дали ще ми олекне..нови [re: maia_754]  
Автор indra (macondo)
Публикувано30.08.10 23:06



ти си го познаваш най-добре човека, но ми изглежда леко преекспонирано всичко това.
вероятно допускам сериозната грешка да разсъждавам на база собствения си опит, а той е, че хората имат свободата да се размотават наоколо с изключен телефон - и аз го правя, и на бившите и на настоящия младеж им се случва.
врярвам в свободата във връзките и в незадушаващата комуникация, сякаш...

всъщност изгубеният рожденик появи ли се на хоризонта?



Тема Re: Ще споделя...но не знам дали ще ми олекне..нови [re: maia_754]  
Автор mg42 (гад)
Публикувано31.08.10 15:56



намерил си е гадже, 100%.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.