Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 19.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Тема Искам да си купя велосипеднови  
Автор tomask (непознат )
Публикувано23.07.08 00:16



Запален съм по велосипедизуюъм.Кажете ми за извънградско каране,за начинаещи,кое шосейно колело е добре да купя и да е до 300 лева.
благодаря ви предварително!



Тема Re: Искам да си купя велосипеднови [re: tomask]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано23.07.08 08:52



Поздрави за избора на вида колоездене

.
Без да се плашиш още от начало, но на тази цена не съм срещал нещо ново и поне що годе добро. Тъпото си беше взел нещо евтино, но не помня за какво ставаше въпрос. Сега е преминал на по-горен етап и евентуално може да ти каже разликите, щото мен вече ме резнаха няколко съфорумци, като дадох съвет за по-скъпи велосипеди.
Иначе на тази цена може да се намери добър велосипед втора употреба.
Аз до скоро се занимавах с продажбата на такива, но вече не ми остава време и сега колегата продължава сам. Ако ми кажеш ръст, мога да проверя има ли нещо подходящо и да ти пратя снимки.
Това е за сега.
Поздрави.



Тема Raleigh Runnerнови [re: tomask]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано23.07.08 10:29



е колелото, което Чоко ти препоръча в този клас. Тъпото може да ти сподели опит. И имай предвид, че няма много хубави пътища и маршрути за шосейно каране. Рънъра е около 360 лева последно, като проверявах. Коментара на продавача беше "Абе ... ще го покараш. Ама после си вземи нещо по-добро."



Тема Re: Искам да си купя велосипеднови [re: Чoko]  
Автор tomask (непознат )
Публикувано23.07.08 12:06



Отговарям и на двамата.ръста е около 165 - 167 см.колело за 360 лева си струва.все пак съм начинаещ.после ще видим.та по пътя Е79 може да се кара,хубав е пътя.ако може да пращате снимки на скайп:liverpool4242 или на e-mail:tomask@mail.bg



Тема Ако ще е временно ...нови [re: tomask]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано23.07.08 15:01



По-добре изрови от някъде нещо запазено втора употреба, докъто свикнеш и после като се дозапалиш, се примири с цена над 2000,00 лева. Ако пък не ти хареса шосейното колоездене (в което се съмнявам), ще си само със 150,00 - 200,00 лева вътре. Иначе ако смяташ, че няма да отделиш по-големичка сума в последствие, вземи си сега нещо ново.

Май това е.



Тема Re: Искам да си купя велосипед [re: Чoko]  
Автор Battaglin (непознат )
Публикувано21.01.09 19:31



ако не си намерил имам не6то перфектно за теб. Maйл sem.zhelevi@abv.bg




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.