Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 18.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Свален е бана на Рекс.нови [re: komita]  
Автор jove ()
Публикувано17.01.06 10:39



Комита, сутринта прочетох заключената дискусия. Ето ти един пример за полезно включване на лутом:


Когато иска, може да дискутира, така че те призовавам за еднакъв аршин.



Тема Re: Свален е бана на Рекс.нови [re: jove]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано17.01.06 10:51



Аз съм на мнение, че е по-добре да се налагат временни банове - за седмица или месец /да се поуспокои човекът/, а не безсрочни... Щото така е тъпо - посмъртно да не можеш да пишеш някъде.
Но преценката си е на модератора. Затова сме го избрали - той преценява най-добре!
Salve на всички!

Ad majorem pharmacie gloriam!



Тема Re: Свален е бана на Рекс.нови [re: Last roman]  
Автор jove ()
Публикувано18.01.06 09:55



Преценката, разбира се, е на модератора. Но в случая, като страничен наблюдател, оставам с впечатлението за двоен стандарт при прилагането на правата. Освен ако предположа, че има неща, които не са били публикувани в клуба, а са останали само на лични бележки. Без съмнение имаше основания за двата бана, но колкото (видими) основания има за едната амнистия, толкова има и за другата. В изтритите от Комита мнения, той искаше да се цитира поне един позитивен постинг от Лутом - аз му цитирах. Не съм адвокат нито на Лутом, нито на Рекс, техните "дискусии" обикновено минават границите на добрия клубен тон и нарушават правилата на клуба. Мисля, че Комита малко позакъсня със санкцията, но също така си мисля, че решението за амнистиране на Рекс не резултат на това, което виждаме в клуба. Може би модераторът да си кореспондирал междувременно с двамата и вследствие на това да е взел решението. Както и да е - той е в правото си. Аз също съм привърженик на временните банове.



Тема Re: Свален е бана на Рекс.нови [re: jove]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано18.01.06 10:22



Няма скрито покрито. Няма и разменяни лични бележки.



Тема Re: Свален е бана на Рекс.нови [re: jove]  
Автор Бoжoмил (АБoriginal)
Публикувано18.01.06 10:26



Постингът на лутом, в който цитира разни автори, на които не е чел книжките, е самотно изключение, което само доказва правилото. А сега имаш втора задачка - да намериш мой постинг, с който аз започвам карамболите с потребителите. Това, че се хващам на хорото и вдигам врява, е за да се обърне внимание.

Съвсем правилно комита е забелязал кой е спамаджията и предизвиква скандалите. Ако се обърне малко повече внимание овреме на Латани и, както сама се определя, "булшитърката" Рокси, грешка няма да има. Защото ако трябва да бъдем откровени, двете мили дами на моменти надминават и лудом.

Няма какво да ревеш за двойните стандарти, защото почти няма по-редовен потребител в клуба, който да не заслужава бан, ако трябва да гледаме стриктно на правилата.

------------
Пий вода

!

Тема Re: Свален е бана на Рекс.нови [re: Бoжoмил]  
Автор jove ()
Публикувано18.01.06 10:46



Ти пък защо подскачаш? Къде съм твърдял, че започваш карамболите, та ме товариш с такава задачка? Хайде препрочети малко мненията, включително своето, осмисли ги, и чак тогава ме репликирай! Може и да не започваш, но не пропускаш да се включиш. Поне половината от мненията ти след амнистията продължават да са врява, което е и причина да си мисля за двоен стандарт. Какви са ти мотивите не ме интересува ни най-малко. Нищо, освен възпитанието, не би ти попречило да използваш нормален език и тон в клуба.



Тема Re: Свален е бана на Рекс.нови [re: jove]  
Автор Бoжoмил (АБoriginal)
Публикувано18.01.06 10:52



Никога не съм крил, че съм простак. И може би затова съм един от малкото искрени хора тук.
Няма писано право, нито в религиозните книжки, нито в законите на България, което да ме задължава да се следвам етикецията на Нейно величество, бъкингамската брат'чедка на Симеончо Втори.

Дори напротив, правя ви услуга като ви настъпвам по егото, но не очаквам сега да ме разберете или обичате за това.

Поне половината от мненията ти след амнистията продължават да са врява

Така е, тук съм, за да вдигам врява. А след като видя треската в моето око, ще можеш ли да видиш гредата в своето?

------------
Пий вода

!

Тема Re: Свален е бана на Рекс.нови [re: Бoжoмил]  
Автор jove ()
Публикувано18.01.06 11:25



Във връзка с това - не е лошо периодично да препрочиташ това:


Особено т. 5.
А за услугата - благодаря, но все пак не съм те молил. Така че можеш спокойно да си спестиш усилието.
И за окото ми - също.



Тема Re: Свален е бана на Рекс. [re: komita]  
Автор *Eвa* (усмихната)
Публикувано18.01.06 11:29



Комита, миналия път ми изтри всички мнения, дори и тези, които бях писала в отговор на твой въпрос за възражения.
Този път няма да споря с никого.
Гласувам за временни банове.
Гласувам против бана на Лутом, след като си свалил бана на Рекс.
Надявам се да съм се изразила ясно.



Тема Re: Свален е бана на Рекс.нови [re: *Eвa*]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано18.01.06 11:42



Пусни си тема за гласуване. Ако събереш повече "за", отколкото "против", ще махна бана. Дотогава лутом ще си стои баннат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.