Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 19.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Нов бан.нови [re: komita]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано22.06.05 23:15



След като дълго си го търсеше, Нимбус си го получава. Налагам му бан за неадекватно държане спрямо другите участници, високомерие, чуство за безнаказаност. На мен Нимбус ми е много симпатичен, но е хубаво да се държи по начина по който се държат и другите участници спрямо него, а именно уважително.

Ами ти си модератора,но мен ако питаш, предпочитам да няма бан Нимбуса, това не е занимаване с модераторски фунцкии, изказвам си мненито. Пък той нека си продължава, ще го трая.

Потвърждавам си и предупреждението за бан на Люс Терин, който прекомерно много се занимава с модераторските функции, а не забелязва че е един от хората които непрестанно занимават клуба с произход на българите.


Е добре, сигурно е така, но последната такава тема беше..
Сходство на Асп. българи от VII век с други народи Lews Therin 1223 43 06.06.05 15:08
Че се прекалява с това - вярно е, и аз го правя.

___



Тема въпроснови [re: komita]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано24.06.05 06:46



Забравих да питам потвържението на предупреждението заради "прекомерно занимаване с модераторските функции" ли е, или заради "непрестанно занимаване с произхода на българите".

защото

Съвсем не съм наясно, кога точно съм се занимавал с модераторските функции.
Освен няколко материала за произход друго не съм пускал, и изобщо от мое име не съм говорил за произход.
Аз и без това си пускам предимно за българите, но не виждам какво точно ти пречи това, и оценката едва ли трябва да е еднолична, а ти ако не търпиш критика, е малко по-друг въпрос.
Аз така не мога, нещата трябва да са ясни, да ме заплашваш с бан с тези две обвинения, е просто търсене на повод.

Съвсем сериозно и нормално ти говоря без ирония или заядливост.

___



Тема 135 ГОДИНИ ОТЪ РОЖД. НА ПРОФ. Д-РЪ ГАНЧО ЦЕНОВЪ!!!нови [re: Lews Therin]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано21.07.05 23:17



+ ПРЕЗЪ СЕПТЕМВРИ, ВЪ ЗАЛАТА НА ДОМА НА ЮРИСТИТЕ ВЪ БОЛГЪ+АРИА, НА ПИРОТСКА 7, СОФИЯ.
+ ЩЕ СЕ ЧЕСТВАТЪ 135 ГОДИНИ ОТЪ РОЖДЕНИЕТО НА ПРОФЕСОРЪ ДОКТОРЪ ГАНЧО ЦЕНОВЪ!
+ ЗА ПОДРОБНИ СВЕДЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ СЕ ОБРЪЩАЙТЕ КЪМЪ ЗДРАВКО ДАСКАЛОВЪ!
+ ВСЕКА ПОМОЩЪ ОТЪ СЪМИШЛЕНИЦИ Е ДОБРЕ ДОШЛА!

Редактирано от XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ на 22.07.05 02:45.



Тема За мормонитенови [re: komita]  
Автор Rex Mysorum (Nimbus)
Публикувано25.07.05 11:12



Къде изчезна темата? На кое правило противоречи? Има връзка с историята и бях превел по-основните моменти от източниците.

С уважение,
Rex Mysorum



Тема Re: МНОГО ВАЖНО!нови [re: komita]  
Автор komitaМодератор (хайдут)
Публикувано01.08.05 12:25



Всеки употребяващ думите: идиот, недоучил, антибълагарин, всякакъв фил, всякакъв фоб и/или предател, ще получи двуседмичен бан за преосмисляне на поведението си към другите клубари. Всеки целенасочено подронващ достойнството на българската национално-историческа кауза, без аргументи, също ще получи двуседмичен бан.

ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!


Тема Re: МНОГО ВАЖНО!нови [re: komita]  
Автор N1mbus (Rex Mysorum)
Публикувано01.08.05 13:33



всякакъв фил, всякакъв фоб

Дай ми синоними за памирофил и тюркофил или ги уточни като изключения, защото сами по себе си тези думи не са обидни според мен. Шльоцерианец не става, защото включва и двете и не е никак конкретно. Освен това си имаме и поне един угрофил - last roman, макар да не влиза напоследък. Така шльоцерианството обединява три относително противоположни тези. Не е точен заместител, а "привърженик на -та теза" е излишно затормозяване.
---
Ще те замоля да включиш в списъка си и ограничаването на призиви за включване на климатици (в така или иначе хладни теми), пиене на лекарства (без рецепта) и посещения при психиатри (без съдебно решение).





Тема Re: МНОГО ВАЖНО!нови [re: N1mbus]  
Автор komitaМодератор (хайдут)
Публикувано01.08.05 14:29



Става въпрос, когато тези фили и фоби се използват като обидна квалификация в контекста.

ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!


Тема Комитанови [re: komita]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано01.08.05 18:32



Следващият път в който отново използваш двойният си аршин,и когато отново подчиниш случващото се във форума на собствените си представи за отношения и история, ще ти поискам оставката.
Сега се отказах.

___



Тема Може ли да знам [re: komita]  
Автор Rex Mysorum (sive Vulgarum)
Публикувано26.08.05 20:42



защо заключи

?



Тема Re: Може ли да знам [re: Rex Mysorum]  
Автор komitaМодератор (ледоразбивач)
Публикувано26.08.05 22:21



Защото:
1.Съществува самостоятелна тема-Автохтонната тема, в която могат да се прилагат доказателства в подкрепа на теорията.
2.Съществуват лични бележки чрез които може да се осъществи довеждането до знанието на Зиези на това доказателство.
3.Сам по себе си материалът не е е достатъчен за отделна тема.
И един въпрос от мен-Никибарс да не би да е поредният ти ник?

ЖИВ Е БЪЛГАРСКИЯТ БОГ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.