Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 16.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Икономика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: за Неванови [re: Бopянa]  
Автор DeathKnight (undead)
Публикувано18.09.07 09:05



здрасти!
да се намеся и аз в дискусията


а защо не обмислиш сериозно възможността за дистанционно обучение? удобно е - аз така изкарах 2рата си магистратура (Финансов мениджмънт в Свищов, а иначе съм в Сф). да уточня, че все пак съм икономист (МИО) удобното на дистанционното е че ти изпращат всички материали (учебници + курсови проекти) и ти си се готвиш сам (това най ми допадна) - без някой да те юрка. в началото на всеки семестър (аз учих общо 3) има 2 дни за "ориентация" (събота и неделя) - срещи с преподавателите, представяне на дисциплините и т.н. на място в свищов. имаш и краен срок до който да си изпратиш курсовите задания (по пощата) и накрая се явяваш на изпитите (за 2-3 дни пак в свищов - имат си осигурени ношувки).
предимството пред варианта да си купиш сам учебниците и да си ги четеш, е че имаш възможност за on-line и e-mail консултации с преподавателите и можеш да им поставяш всякакви въпроси (имайки пред вид - без да те обиждам - че си неикономист ми се струва че ще имаш доста въпроси... ).
ами основно е това. ако имаш още въпроси питай



Тема Re: за Неванови [re: Бopянa]  
Авторneva (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 11:17



Боряна, влезе ле в сайта на БАН , икономическия ? Кликваш на тъмносиньото поле , където тече надпис за магистърско обучение. Аз го уча в София. Адресът им е на "Аксаков", 3. Видях , че от тази година имат и дистанционно -около 460 лв, а задочното е 415 лв



Тема Re: за Неванови [re: neva]  
АвторБopянa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 09:00



Нева, проверих за магустратурата в БАН. Тъй като БАН е имал проблеми миналата година с издаването на дипломи и т.н. Задочното обучение от тази година се провежда само в Търново и изцяло там. Дистанционното може и в София, и в Търново. Сега от 20 до 28 започва записване в Софийския, там обучението е само редовно, но ....няма нищо общо с редовното, което го има по другите универстите. Щом от учебен отдел ми казаха, че работата относно присъствията е доста разпусната.
Айде, със здраве!



Тема Re: за Неванови [re: Бopянa]  
Авторneva (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 12:47



Успех :) ! Мисля , че няма да ти е от загуба. В образование е редно да се инвестира винаги. Аз поне така разсъждавам. Стискам палци да си доволна и да ти е от полза.:)



Тема Re: Магистратура по икономика за неикономисти 2007нови [re: karamelka]  
Авторecи (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 13:59



Аз също много се чудя за дистанционното към ИИ-БАН (задочното се провежда вече само във В. Търново). Тъй като нямам никакво понятие от икономика обаче се притеснявам с тая самоподготовка колко ще науча. Записването е до 04.11 и се чудя какво да правя. Има ли някой който да учи дистанционно?



Тема Re: Магистратура по икономика за неикономисти 2007нови [re: ecи]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 02:10



kolegi izvinete parvo za latininicata i punktoaciqta,no prosto nqmam vreme.
ta da vi kaja otnosno MBA za neikonomisti. u4a MBA v Angliq (redovno) i moga da vi kaja, 4e bez saotvetnata podgotovka ili opit v sferata na rakovodstvoto 6te vi e opredeleno mnogo trudno. da ne govorim za distancionno obu4enie sas vsi4kite termini i formuli, s koito 6te se sblaskate.
uspeh





Тема Re: Магистратура по икономика за неикономисти 2007нови [re: karamelka]  
Авторжocи (Нерегистриран)
Публикувано29.09.08 11:39



Здравейте,

Може ли някой да ми каже какви са били темите на есетата за кандидатстване магистратура за неспециалисти в Стопанския факултет на СУ.
Много рових из гугъл, но нищо не успях да открия.

Благодаря предварително!



Тема Re: Магистратура по икономика за неикономисти 2007 [re: Бepeзka!]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 13:19



като за сефте - копие от клуб кино на клубарка с маниакална привързаност към паметната дата 10 арил - е, не е 2010 година, но това е по подразбиране.
цифроманията илюминатска не прощава.



ограмотете се по повод ГРУ

Спецназ ГРУ. Волкодавы. @История

а пък това е новата ми страница в профила.


подпис:







Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.