Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Българско море - доволни?нови [re: Чaйka]  
АвторГлapyc (Нерегистриран)
Публикувано02.09.08 21:42



И аз гласувам за Балчик-без никаква конкуренция по нашето черноморие!



Тема Балчик?нови [re: Глapyc]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано03.09.08 07:25



Балчик, та Балчик - градът е интересен заради белите скали, но хората търсят "чист плаж". Такова нещо там няма, дори почти няма плаж, камо ли тих и чист.
Някой беше споменал Обзор, че има огромна плажна ивица. Само да добавя че от 2 - 3 годино до нея израстна квартал от апартаментни комплекси и хотели.
Аз лично бих препоръчала от Приморско до Резово, а е и по-топло, вече е септември.



Тема Re: Балчик?нови [re: Eли]  
Авторcтиraбe (Нерегистриран)
Публикувано03.09.08 10:58



Дааа, някой определено се е хванал да преекспонира Балчик. А той е на север, там е скъпо, а плаж... плаж няма. Бъдете по-обективни! Какъв е чарът да отидеш на море в ГРАД? и да няма пясък? и да те таксуват навсякъде царски?



Тема Re: Българско море - доволни?нови [re: cuddly]  
АвторDa luz (Нерегистриран)
Публикувано03.09.08 11:53



Аз прекарах на Емона - 7 дни - тишина и спокойствие. Спахме във хотел Емона. Цената по принцип е 20 лв на човеко-ден-легло но на нас ни взеха по 15.

Плажа на Емона е много малък и е на 15 минути пеша. Но пък на Иракли е на 5км.

телефона на хотела - 055637093



Тема Re: Българско море - доволни? [re: cuddly]  
Автор E.Yonkov (непознат)
Публикувано03.09.08 19:32



Като гледам подписа ти и клуба, в който си пуснала поста явно имаме еднакви критерии за хубави места, но хем ЧИСТ и пуст хем охраняем плаж няма как да стане. Когато нямам много време ходя на плаж във варненския квартал Галата (за тия дето не ги плашат 500 - 600-те стъпала до там и обратно). Малко по на юг е Паша дере, където стана доста претъпкано напоследък, но още малко на юг в района на Родни балкани е наистина красиво, (почти) чисто и диво.
Даже и сам да тръгнеш (както правя често) все ще срещнеш някой интересен и различен човек (пък те са ми много симпатични)



_______________________________
skype: evgeny_5
ICQ: 427 141 189

Тема Re: Българско море - доволни?нови [re: E.Yonkov]  
АвторMer (Нерегистриран)
Публикувано05.09.08 10:06



Амиииииииииииииииииииии посетете Балчик пък после пишете дали е преекспониран, или наистина е най-най красивота място по морето!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Българско море - доволни?нови [re: Чaйka]  
Автор PPP (една)
Публикувано05.09.08 10:15



Плажът е голям в Обзор, но морето е коварно, има много подводни ями и лично аз не бих го препоръчала на човек, който не може да плува.



Тема Re: Българско море - доволни?нови [re: cuddly]  
АвторДaниeлa (Нерегистриран)
Публикувано05.09.08 10:19



Здравей
Напълно подкрепям идеята ти да прекараш свободните си дни по българското черноморие! Където и да отидеш, няма да сбъркаш! Аз лично предпочитам южните ни курорти ( Созопол , Приморско, Китен...) и всяко лято със семейството ми ги редуваме. Плажовете там са в много добро състояние.
Най - много ни хареса плажа на Приморско, където бяхме това лято. Не беше дълбоко и аз лично повечето време го изкарах във водата ;)
Бяхме отседнали в комплекс "Чифлика", на няколко километра от морето, но си струваше! Тишина, спокойствие, природа и на няколко минути от плажа...:) Намерихме го в интернет - www.chiflika.net



Тема Re: Българско море - доволни?нови [re: Дaниeлa]  
Автор3дpaвeцa (Нерегистриран)
Публикувано06.09.08 21:14



Твърдо ЗА северното черноморие, вярно по скъпо, но не е пренаселено и много по чисто.И аз давам глас за Балчик.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.