Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 18.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери на кибрити
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЧНГнови  
Автор ivailost ()
Публикувано05.01.16 20:24



Здравейте,ЧНГ,бъдете живи и здрави и множете колекциите.
Мислех ,че този сайт е за споделяне къде има нови кибрити ,но явно
не е така.Сави вдигна пушилка след като му подариха колекцията и до тук.
Къци замина за Англия и вече няма кой да сподели новини.Мисля с това
да престана и аз да пиша.В Джъмбо има нови кибрити.

Редактирано от ivailost на 05.01.16 20:36.



Тема Re: ЧНГнови [re: ivailost]  
Автор vasor (new)
Публикувано05.01.16 23:17



ЧНГ Иво,
Здраве и късмет и много нови кибрити в колекцията ти през тази година.
На останалите също.
НЕ съм писал скоро понеже не бях открил нищо ново по магазините.
Както знаеш в България рядко се появява нещо ново....
Замалко да изпусна и 6 кибрита които се появиха в някои магазини на Лидъл преди Коледа и които благодарение на приятели намерих.
Това което знам като инфо е че има нови кибрити по моловете - щандове с новогодишни стоки и разни неща за украса. Мисля че са Полски. В Сердика Център в София намерих 4 а други 3 ми намериха във Варна.
Нека не спираме да пишем. Информацията винаги е полезна..
Поздрави на Всички
Васил



Тема Re: ЧНГ [re: ivailost]  
Автор ivailost ()
Публикувано06.01.16 09:54



Здравей Васко, прав си че не бива да спираме да пишем, но тук беше най-активен Къци. Ние с теб пишем от време на време и кажи ми сега, като изключим някой който иска да ни продеде кибрити, кой друг е споделил къде има нови кибрити. Сигурен съм, че много хора събират кибрити (само в Перник се запознах с двама, а ми казаха и за още двама). Ние си имаме телефоните и може да споделяме информацията помеждуси, защо трябва да пишем тук, за да използват хора които не споделят нищо.
Подариха ми голям кръгъл кибрит купен от Кауфланд Банишора от щанда за цветя, а фирмата за подаръци за която пишеш има интернет магазин и е: dims-92.
Поздрави



Тема Re: ЧНГнови [re: ivailost]  
Автор ivailost ()
Публикувано06.01.16 10:22



Има една фирма,Тони Бад в нея предлагат кибрити с големината на полските и с цена от 6 лв.Там нещата са малко по-сложни.Трябва да намерите магазин,който е дестрибутор и да си ги поръчате.Не ходете на адреса на фирмата,защото ще ви отсвирят.



Тема Re: ЧНГнови [re: ivailost]  
Автор vasor (new)
Публикувано25.01.16 09:21



Здравейте,
Ето ги и самите кибрити...


поне аз намерих толкова.

Редактирано от vasor на 25.01.16 09:25.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.