Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 20.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
*Кратък преглед

Тема Къде в София...нови  
Авторtroublemaker (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 21:22



Чудя се дали някой би могъл да ми каже къде в София мога да си поръчам надпис на чаша... знаете, продават ги все още..."Чашата на Даниела" и подобни... но искам надписа да е специален... обиколих навсякъде и малкото места, където извършват подобни услуги, искат поръчка от минимум 100 чаши... а на мен ми трябва една... ако трябва и чашата да е поръчка, не само надписа...



Тема Re: Къде в София...нови [re: troublemaker]  
Автор Nikolovaeva (непознат )
Публикувано14.01.06 12:09



здравей!!!нещо такова правят в едно фото,което се намира между площад македония и руски паметник.но...сега се сещам,че там правят само чаши със снимка....единични бройки...незнам дали могат да слагат и надписи!Фотото се намира като тръгнеш от площад македония към руски паметник първата или втората пряка в дясно..има реклама на главната улица!!!успех!!!



Тема Re: Къде в София... [re: Nikolovaeva]  
Автор fireball (горещ)
Публикувано25.01.06 03:44



Благодоря ти.... свърши ми работа..... дължа ти почерпка...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.