Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 20.04.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема В този ред на мислинови  
Автор GattacaNeo (действащ)
Публикувано24.04.08 00:27



В този ред на мисли

Стоя на моста,
а тъмното се спуска
от хълма на късния час
Стоя на моста
реката ме пръска
Сенки покриват зеления храст

Стоя на моста
От тъмното чакам
да се появиш ти непозната
Приседнах на моста
Звездите поглеждам
Толкова хубава ме гледа луната

Заспивам на моста
В очите звездички блещукат
Пътувам сред тях и над мен
Заспал съм на моста
Теб те очаквах
А срещна ме новия ден

Посрещна ме слънце
Разнесе мъглите
Зеленото стана пищен букет
Ти пак не дойде
Запазих надежда
Над моста денят и нощта следват своя ред

Какво толкова ?
Мъж като мъж
Но тази жена е срещнал веднъж
Мисли
В този ред на мисли в мен
Разбирам уникален е този момент



Тема Re: В този ред на мислинови [re: GattacaNeo]  
Автор nepoznata (непознат)
Публикувано24.04.08 00:52



сега остава само да избереш музиката ) междудругото музиката как я избираш и на кого е, ..видях че си правиш и клипчета, предполагам пак сам, интересно си твориш ))



Тема Re: В този ред на мислинови [re: GattacaNeo]  
Автор nepoznata (непознат)
Публикувано24.04.08 01:16



забравих само да кажа, че почти ти завидях) и чак ми се прииска да можех и аз да си спретна някое мое стихче така ))) обаче толкова има да наваксвам откъм умения, няма ли някъде наръчник за начинаещия по темата ))) да взема да се пообразовам малко )



Тема :-))))Ще те науча:-)))))нови [re: nepoznata]  
АвторGattacaNeo (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 11:19



Първо правя клипа, после слагам тук само текста:-)))))



Тема Забравихнови [re: GattacaNeo]  
АвторGattacaNeo (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 11:22



http://gataka.vga.bg/play.php?play=46885



Тема Re: Забравих [re: GattacaNeo]  
Автор nepoznata (непознат)
Публикувано24.04.08 11:48



Много беше подробен )))))) но това „ще те науча” все пак прозвуча обещаващо ))))
Или може би малко ме надцени ))) не че това не е добре за имиджа ми, ... ама все пак дай поне едно пилотно клипче да успея да си спретна )))

Аз ще пробвам с налучквания ти после само отговаряй с да и не, на моментите, на които си личи, че съм много скарана с тая материя ти позволявам да вкараш и малко ирония ))))

Значи, първо като ти дойде вдъхновението и си написваш едно хубаво стихче – дотук мисля, че ще се справя )))
Второ, си подбираш подходящи снимки за клипчето .- снимки също ще си намеря
Най-вероятно музиката ти идва заедно със снимките – не разбрах само авторска някаква ли си ползваш или готови парчета, които те кефят .. но да речем ще се справя и с тоя параграф стига да не трябва сама да си я изкомпозирам )))
На четвърто ми идва проблема – кажи каква е тая програма дето сглобява всичко това /предполагам, че са различни, препоръчай някоя по-простичка / ..пък аз ще се поразровя из нета да прочета де що има хелп по въпроса ))) може и на английски, пък ако ми дадеш и линк ще почерпя )))
Признавам си, че съм много боса по отношение на съвременните аудиовизуални технологии, със срам си признавам, че ползвам компютъра си предимно за пишеща машина а нета за търсене на информация, знам че за 21 век това си е резил, но просто в работата ми не ми се налага........но пък имам желание да се развивам по въпроса, което мисля, че е похвално, едва ли ще се получи някакъв грандиозен резултат, но тъкмо си мислех да се поразнообразя с някое ново хоби и мисля, че току що отпадна идеята за грънчарството )))

Пък и гледам разни тийнейджъри вдъхновени от разни филми, актьори и актриси си правят някви фенски клипчета значи би трябвало и аз да се справя някак си)))

Аууу, как се разписах ))) това е защото много се амбицирам като се хвана, че съм нещо поизостанала в някоя област...

Ми това беше, очаквам в някое свободно време да ми спретнеш няколко изречения като за начало ))) и много благодаря, разбира се ))))



Тема Re: пак Забравихнови [re: nepoznata]  
Автор nepoznata (непознат)
Публикувано24.04.08 11:51



това със забравянето ни стана навик ))))))))) хареса ми клипчето! интересно, че ритъма и римата понякога ми звучат различно с музиката, по това явно може да се импровизира много)))



Тема Музикатанови [re: nepoznata]  
Автор GattacaNeo (действащ)
Публикувано24.04.08 20:20



За музиката - правя микс, нямам време за авторска, но скоро ще намеря:-))))))))
Написах ти бележка, и държа да ти кажа, че няма да пострада егото ти:-)))))))
ще бъда внимателен с обясненията:-)))))))) Пробвай с това хоби, мен ме отморява и не ходя по леки жени и по уиски барове:-)))))))) Спасих се от акохолизъм и разврат на квадрат:-))))))



Тема Re: Музикатанови [re: GattacaNeo]  
Автор nepoznata (непознат)
Публикувано24.04.08 20:53



мдаа, трябва да намериш време за музиката, аз ако можех бих правила музика, звучи направо страхотно .. разбра ме, но не мога.. така че ще се радвам на твоите опити. радвам се и за егото си ))) и обичам нещата да се правят внимателно ))) само че къде ми е бележката ??? или пак Забрави )))))))))хаха
ако се е изгубила някъде по мрежата да я пратиш пак, защото виж докато чакам с какво се мъча ))))))):
http://video.dir.bg/video_open.php?id=172431&GDirId=674f45a6586cf525a3a7c267b09b0f92



Тема Re: Музикатанови [re: nepoznata]  
Автор GattacaNeo (действащ)
Публикувано24.04.08 21:43



Пратих ти две бележки!!! Пак ще пратя!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.