Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 17.05.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Вечеря в дир.бгнови [re: Лил]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (има билет)
Публикувано30.08.09 11:16



Здрасти, Лил! Ако почнеш да предлагаш лечебни стихове и ясновидство в нета, одма се записвам за един целебен курс.



пп голите стихове не те ли вдъхновиха за една изява в тази насока? може и пред ограничена публика :D

Редактирано от Дeбeлorъз__Hинджa на 30.08.09 11:18.



Тема Re: Вечеря в дир.бгнови [re: neiwena]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (има билет)
Публикувано30.08.09 11:21



да, бе! аз снощи бях на лечебен курс при мадона. преди да ме сполети лечебната й поезия под формата на песни, всичко ме болеше от чакане, но като започна рецитала, мигом болката изчезна. не ме питай обаче като свърши как се чувствах. и космодиск не мож ме оправи. ама гледам пърхота ми минал!



Тема Re: Вечеря в дир.бгнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (има билет)
Публикувано30.08.09 11:22



ай, карамба! де си ве?





Тема Re: Вечеря в дир.бг [re: Бoзaтa Kocмaтa]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (има билет)
Публикувано30.08.09 11:25



е, не! екрана ми се събра в точка! тъй ми е драго да ви видя! всзя!



Тема Re: Вечеря в дир.бгнови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.08.09 14:38



Преселих се в Романтичните.



I've never been lonely
'Cause me is so kool


Тема Re: Вечеря в дир.бгнови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор neiwena (непознат )
Публикувано31.08.09 15:48



Ех, човече, всеки сам си избира лечителя. Вешиците не са за препоръчване, пък ако ще и да ти замитат пърхота, прелитайки над София...



Тема Re: Вечеря в дир.бгнови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор БoзaKocмaтa ()
Публикувано12.09.09 15:15



аморе, видях ти ника при случайно поглеждане в този клуб - всъщност, можеш ли да повярваш, кликнах накриво, щото бях тръгнала да чета в "класическа музика" - та, отваряйки темата, виждам поредната простотия и бързам да я поправя.
нямам намерение да се връщам тук, така че това по-горе с червения ник не е писано от мен.
потребителят балимумаматакой, когото явно го гони носталгия по мен или кой знае какво - си е направил нов рег, за да пусне този постинг. хубу, мъ с това заблуждава хората.
лично за твой ориентир - ако стилистичният регистър* не е достатъчно средство за идентификация, разбирай:

"ама май верно се събираме (на което липсва само "бе копеуе, да муйбамамата у простио гъз, дагуйбъ!") натам върви работата"

то пояснявам че пиша само с този рег. ако кликнеш на ника ще видиш юзърнейм "whatever". всички други писани уж от мен неща, ако не са пуснати от юзър "whatever", са фалшименто.
бях в бг преди десетина дни и се опитах да ти звънна, но явно имам само стари координати. ще му дойде времето при следващото ми прибиране.
всзя и на теб. мейлът ми е същият. продължавам да навестявам и мястото, откъдето ме знаеш.
ще се радвам да съ видим, под една или друга форма :)
до пак.

---------
*Б.К. не използва "ама", "верно" и "натам"
използва "обаче", "наистина" и "нататък"

Редактирано от БoзaKocмaтa на 12.09.09 15:32.



Тема Re: Вечеря в дир.бгнови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор Poyзи (аристоК(р)ОТКА)
Публикувано15.09.09 16:32



Виж ти, каква приятна изненада.
Нинджи, поздрави, че свири "СБОР"




Тема Re: Вечеря в дир.бгнови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано21.09.09 05:58



Привет Нинджо, айде да напишем нещо интересно заедно, нещо любовничко ...примерно)))



за удоволствието на моят любим Берсерк


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.