Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 01.05.24 
Култура и изкуство
   >> БГ музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Песен на Лили Иванованови  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано22.08.08 11:28



Песен на Лили Иванова... подтикваща към самоубийство. Ето и текста на "Прощално"

Аз може би ще си замина.
С предчувствие за земетръс
ме чака таз необяснима,
населена от мъртви пръст.

Вървях със тях неотклонимо
тъй както сянка от дърво
затуй във мойта смърт ще има
и паузи от тържество.

А вие скъпи, вие живи
ще станете при моя зов
необясними и ревниви
като детинство и любов


Прозрачни облаци понесъл
ще свири вятърът навън
и само в малката песен
ще бъдем заедно насън.

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Re: Песен на Лили Иванованови [re: stoyanov]  
Автор85245 (Нерегистриран)
Публикувано23.08.08 11:24



Лили е велика певица и човек. Като не ти допада - твой проблем.
И стига хленчи по форумите, че те е изпъдила от концерт. Ако е така, явно има защо. Вече ставаш смешен и банален. И стига разиграва сълзливи мелодрами с това, пак повтарям ако въобще е вярно. Твойте ревове приличат на латино сапунка, епизод 1358 и все едно и също се върти. Смени вече плочата, че много се изтърка. Няма нова и стара Лили. Лили е една и винаги изненадва с нещо ново, но не изневерява на творчеството си. Тя е перфекционист. А ти който, се опитваш все да я уязвиш - явно си доста комплексиран. За това избиваш комплексите си по форумите. Не знам само дали комплексите ти са свързани с външния вид или пък с интелекта. А най-вероятно и с двете.
Лили знае, че има хора, които я обичат и ценят изкуството й, а на такива като теб просто не обръща внимание. Защото оръжието на силния е презрението!





Тема Re: Песен на Лили Иванованови [re: 85245]  
Авториии (Нерегистриран)
Публикувано23.08.08 11:51



Глупости. Всичко, което си написал-а са пьлни глупости. Нито е перфекционист-дай й добьр хонорар, ще пее, както и пее на пьлен плейбек по механи и ресторанти, нито изненадва с нещо ново-с какво? Сьс социалистическа естрада и сьлзливи, мелодраматични тесктове. С кичозно и смешно облекло. Гротеска. Най-важното е, че човешките отношения за нея не струват две стотинки. Точно затова е отбльсната от всички. От родната си сестра до колегите й, които й се подиграват. От журналистите, които я превьрнаха в посмешище до най-близките й приятели. Аз я сьжалявам. Хубав глас, обаче Господ е бил много пестилив, като е давал разум и интелект



Тема Re: Песен на Лили Иванованови [re: иии]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано23.08.08 21:48



Днес като се разхождах видях на едно дърво Емил (Кембъла)...некролог И беше написан тескста на "И гори"... Аз например се разхождам в морската градина и минавам през паметниците на Левски например (няма едно цвете)... Даже хората ме гледат с надсмешка като ме видят, изгуби се човешкото в нас... Лиляна Иванова Петрова се подиграва с паметта на хората! НЕ УВАЖАВА ФЕНОВЕТЕ СИ! А Родика от завист към Лили се е превърнала на Баба Яга (най-верната й приятелка)... Няма да се самоубивам! 4 пъти ми стигат... през годините. Препоръчвам на нашта баба да посети психо кабинета на най-верния й гей-фен дипломиран психлог и магистар по социална педагогика Росен Бояджиев ул. "Шейново" 3 във Варна Бабоооо, вразуми сеееее... Че като литнеш от балкона (като д-р Гълъбова от психиатрията) поне да липсваш на няколко човека!!!

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Редактирано от stoyanov на 23.08.08 21:53.



Тема Re: Песен на Лили Иванованови [re: stoyanov]  
Авторlani Bani (Нерегистриран)
Публикувано24.08.08 08:34



stoyanov предупреждавам те още веднъж да си затвориш плювалника! Нещастник! По-добре се гръмни! Боклук такъв!



Тема Re: Песен на Лили Иванова [re: lani Bani]  
Автор dmax68 (член)
Публикувано24.08.08 23:31



И какво ще му направиш на момчето? Заплашваш ли го или какво? Я внимавай с епитетите, не сьм прочел една дума да е казал по твой адрес



Тема Re: Песен на Лили Иванованови [re: dmax68]  
Авторlani Bani (Нерегистриран)
Публикувано25.08.08 08:14



Я не се меси и ти!



Тема Re: Песен на Лили Иванованови [re: stoyanov]  
Автор merteuil (coordinator)
Публикувано25.08.08 22:30



Brei, brei...Za Rosen, imam predvid. Kato negov "nai-blizuk chovek", citiram samija Rosen, blagodarja ot negovo ime za bezplatnata reklama, no ne i za konteksta.

Interesno kak samijat toi priema kritikata ti - kude gradivna, kude ne chak tolkova - po adres na Lili Ivanova. Kakto sam kaza, Rosen e mnogo, mnogo zaklet pochitatel, ne priema negativizmi po nein adres....utre shte proverja....

I za da ne reshish, che sum samozvanka. Znam kakvo si mu podaril naskoro (toi e mnogo dovolen i priznatelen i za dvata podaruka

).A i ti ako se zamislish shte razberesh koja sum. No prekaljavash na momenti, naistina.

P.S. Za da ne me izjadesh, che pisha na latinica, a ne na kirilica. Imam problem s kompa, njamam kirilizator. ;) Aide leka ot men.

P.S.' Rosen vinagi e iskal kabinet na Sheinovo. No njama. Toi prosto jivee tam.

Objects in mirror are closer than they appear.

Тема Re: Песен на Лили Иванованови [re: иии]  
Авторзa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.08 20:00



Ex, простако селски, Лили не се разправя с тъпанари като теб.
Подиграват й се само простаци без мозък като теб.
Лайнар скапан, Лили е велика. Обаче ти си боклук



Тема Re: Песен на Лили Иванованови [re: stoyanov]  
Авторъa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.08 20:04



Стига дрънка глупости - смешен и жалък си.
Просто завиждаш на Лили за всичко. Защото ти си простак и некадърник, който няма и пукната пара. За това. Но ти ще си осанеш със злобата.
Просто си смешен и жалък. Предвид несвързаните ти монолози, горещо ти препоръчвам да посетиш психолог или психиатър. Но надали ще могат да ти помогнат. Лили е велика, тя е класа. Но ти си едно скапано чалгарче.
Айде върви на майната си. Простак такъв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.