Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 30.05.24 
Природни науки
   >> Науки за земята
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Kraq na sveta!!!нови [re: melito]  
Автор itachi_lover4e (непознат )
Публикувано27.09.08 15:49



spored men ima dve vuzmojnosti ili kraq na sveta da e 2012 ili 2060 no za sega nesum nap1lno sigorna

neiskam da umiram!!!!!!! poneje nqma da davat Naruto taka ina4e ako kraq na sveta e 2012 az 6te sum na 15 god. dano kraq na sveta e kato umra



Тема Re: Kraq na sveta!!!нови [re: nebula]  
Авторlila_va (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 11:35



Защо така ограничавате света само в рамките на Земята?



Тема Re: Kraq na sveta!!!нови [re: melito]  
Автор avrilcheto (непознат )
Публикувано03.11.08 18:00



az sam chuvala che polusite mogat da se smenqt ili zemqta da se sblaska s asteroid

.tova moje bi shte e kraia na sveta.Az sam samo na10 i shte jiveq samo 14 godini.



Тема Re: Kraq na sveta!!!нови [re: melito]  
Авторbrada (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 18:46



здравей симпатяга,мисля че краят на света ти е най малкия проблем,поне за сега не се вижда.Страхувам се че уважението към околните хора ти е проблем защото се опитваш да контактуваш с тях чрез писменост,която много от тях не разбират и по тази причина няма да те чуят и аз нямаше да те чуя ако случайно не бях видял ,че си само на 14 години.На тази възраст не си мъчи мозъчето с неща,за които нямаш достатъчно информация и знания.Все пак за да те уважа ще ти кажа,че все пак земята наистина ще загине но не по-рано от * 000 000 000 години, на мястото на звездичката сложи каквато искаш цифра от едно до десет,ако развитието на нашата част от вселената следва естетствения ход на развитие.Колко то до зимите и летата,от 60 години те си следват някакъв техен ход и цикъл на промени и за сега няма нищо притеснително поне на европейския континент,от който имам лични наблюдения.Така,че ти си живей живота поначина ,който се полага на едно 14 годишно симпатично и любопитно хлапе,чети по тези теми,ако те интересуват,но не прави глобални изводи,които да ти вгорчават живота.Ще дойде време ще натрупаш знания и информация и пречупвайки ги през твоя начи на мислене започни да си създаваш хипотези,ако искаш и теории,но се мъчи да ги обосноваваш научно,или с факти ако ги имаш,тогава е възможно през научната мъгла и да прозреш нещо,което може и да е вярно,а може и да не е,но едно е сигурно,че ако си принтираш това което си писала сега поне ще се посмееш и то не малко.На този етап на познанието ни за света нещата са непредвидими,дори за близките 100 години и едната от причините за това е че ние хората се мислим за всезнаещи,а единственото което,поне според мен е сигурно,че сме полуслепи маймунки,които режат клоните на които са седнали да си бърборят,но и клоните са дебели,стига да не се окажем маймуни здрави в ръцете и слаби в главите,защото за сега сме и лакоми,ама много лакоми,но това ти много скоро ще го разбереш.Сега чао и не пропускай да играеш с другите хлапета,защото от тези игри ще научиш много.



Тема Re: Kraq na sveta!!!нови [re: melito]  
Авторisityyyyy (Нерегистриран)
Публикувано26.11.08 09:05



male az 6te jiveq samo 16god tova e istina i az vqrvam i mene me e strah





Тема Re: Kraq na sveta!!!нови [re: isityyyyy]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано26.11.08 09:36



ахахахаха. Вервай, кат си немаш друга работа. После като остарееш, друга песен ще запееш.



Queen's only


Тема Re: Kraq na sveta!!!нови [re: Last Roman]  
Автор exoduStar (ТВЪРДОГЛАВ.!!)
Публикувано17.08.09 11:41



Какво сте се вманиачили.. 2012 ще умрем дрън дрън. Те казаха, и че 2008 ще падне астероид и ще изчезнем като динозаврите, но още сме тук

През 2012 ще умре единствено IE (Internet Explorer)



Тема Re: Kraq na sveta!!!нови [re: melito]  
Автор Po3a (непознат )
Публикувано22.10.09 11:08



НЕ бива да има паника ! НЯМА да има край на света.



Тема Re: Kraq na sveta!!!нови [re: melito]  
Автор spasss ()
Публикувано03.11.09 20:02



Не се притеснявай, смъртта идва чак на края на живота!
Кой каквото му е писано. 2012 е доста далеч, ами утре какво ще правим? А след два дни? Ами ако се спъна и падна, или ако нещо друго такова мисе случи? Как ще дочакам края на света чак след три години?
Яж, пий, носи си новите дрехи и се радвай на всеки нов ден! А когато той завърши, помоли се да доживееш до сутринта и утрешния ден пак да оцелееш. И да намираш смисъл в това да оцеляваш, ден след ден... Не мисли за 2012 или 2060 година.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.