Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 21.06.24 
Природни науки
   >> Науки за земята
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Не мислите ли .....  
Автор Naughty_Mighty_Razor (unparalleled)
Публикувано03.04.07 02:11



че с оглед на глобалното затопляне ...следващия човек-милионер или милиардер ще бъде този, който измисли или изобрети нещо полезно за човечеството ...и по-конкретно за неговото оцеляване с оглед на затоплянето !

от тази лгедна точка , аз мисля ,че е много важно да бъде изобретен някакъв охладител за ташаци , защото колкото повече се покачват температурите навън , толкова повече ще се спарват и прецакват мъжките възпроизводителни артибути





Тема Re: Не мислите ли .....нови [re: Naughty_Mighty_Razor]  
Автор ГълъбицaМодератор (наперена)
Публикувано03.04.07 09:45



Нещо като охладителната система на себасияно-скаранския мелез Скорпиъс?





Тема Re: Не мислите ли .....нови [re: Гълъбицa]  
Автор Naughty_Mighty_Razor (unparalleled)
Публикувано03.04.07 18:13



аааа, тук ме хващате силно недпогтовен , уважаема

себасияно-скаранския Скорпиъс ми звучи почти толкова непознато като пангалактически гаргаробластер , ако разбира се изключим ,че за второто знам за какво иде реч и съм го опитвал наум така да се каже



даже и Гъгъл не ми помогна , защото за "Скорпиъс" ми изкара някаква препратка към филм на Хари Потен - фантастика от съвсем не мой тип, както и разговори между теенайджери, тепърва откриващи очарованието на музиката на "СкорпиЪс"


заеби друго , но и аз си го представям като охладителна система ....но без тръбички , провождащи някаква охладителна течност ....
може би някакви две ванички , с някаква течност вътре ....с някаква изолация ...
нещо под формата на яйце .....
един вид , яйце в яйцето ще се получи...
хем ще охлажда, хем ше увеличава "пакета" ..излюзорно ....
с което даже ни се открива възможност на нас, мъжете, да "отвърнем на удара" .....
така де , сутиените с подплънки са си ваша ужасяваща привилегия





Тема Re: Не мислите ли .....нови [re: Naughty_Mighty_Razor]  
Автор46 (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 22:43



ако предположим, че затоплянето не е толкова бързо,колкото им се иска на политиците и журналистите,то еволюционния отговор при мъжките индивиди ще е в отдалечаването на т.нар. ташаци от тялото, в посока към коленете, с цел по добро охлаждане в следствие на свободното им хаотично движение:)



Тема Re: Не мислите ли .....нови [re: Naughty_Mighty_Razor]  
Автор TonyStewart (2xChamp)
Публикувано06.04.07 18:52



имаше някакъв фантастичен сериал фарскейп
Скорпиъс беше някаква кръстоска от две раси и нещо не можеше да си охлажда естествено мозъка, та си слагаше някакви стъкленици в главата


тоя най в дясно

Редактирано от TonyStewart на 06.04.07 18:55.



Тема Re: Не мислите ли .....нови [re: TonyStewart]  
Автор ГълъбицaМодератор (наперена)
Публикувано10.04.07 09:54



Е за това говорех!


Много хубава снимка , трябва да си я извадя за обложка на дисковете



Тема Re: Не мислите ли .....нови [re: TonyStewart]  
Автор GabeN (R&A fan)
Публикувано18.07.07 16:52



това ми напомня , че има пет сезона на фарскейп, които ме чакат у нас , в някой запрашен кашон с дискове :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.