Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 13.06.24 
Природни науки
   >> Науки за земята
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Witoshaнови  
АвторEarth (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 14:50



Ехо,дали тука ще се намерят хора,които да имат литература за геологията и геоморфологията на Витоша.Или такива които имат желание да си поговорим за тази планина!.Ще се радвам,ако срещна хора с интереси в областта на геологията на този район и т.н.



Тема Аз, аз, аз!!!!нови [re: Earth]  
Автор Гeoлor (мислещ)
Публикувано09.09.05 16:36



Мене питай! Разказвам, обяснявам и водя на познавателни екскурзии. Безплатно.
Пиши на



Ти кой си, защо се интересуваш от Витоша и нейната геология?



Тема Интереснонови [re: Гeoлor]  
АвторEarth (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 07:07



Привет!Аз се интересувам от Витоша доста професионално...пиша дисертация за екологията и геохимията й!И в момента не6то съм го закъсала с геоложките карти - липсват актуални или поне толкова актуални колкото на мене ми трябват.Е трябват ми и много други неща,но мисля че ще се справя.А тъй като засягам и малко екологията ще ми е приятно да си говоря с някой осъзнат по тези въпроси.
Ако ходиш често на Витоша може да поговорим по този въпрос.Чао

п.п.Не сме ли се засичали и в друг форум?!



Тема А, значи ти синови [re: Earth]  
Автор Гeoлor (мислещ)
Публикувано12.09.05 16:20



Ми аз пък се сетих за тебе тия дни, виж как се случват нещата. Дай да се виждаме. Кога си свободна тая седмица? Или другата?
Мейл имаш, на другия форум ще ти пратя JSM щото тука не си регистрирана.

Откровено казано недей да очакваш вече много знания от мене, сигурен съм че за това време си напреднала много яко по темата.

Карти освен официалните геоложки М 1:25 000 в Геофонда не мога да се сетя. Ма те май са ти много стари.

Ужасно ми е интересно какво са ти разказали за Витоша ония светила от СУ.

Аз мога да ти покажа разновидностите на терена.

Редактирано от Гeoлor на 12.09.05 16:23.



Тема Re:drug forum [re: Гeoлor]  
АвторStani (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 16:47



zdraveite..az u4a za injener geolog..interesno mi e za kakuv drug forum govorite?



Тема Не е специализиран геоложки форумнови [re: Stani]  
Автор Гeoлor (мислещ)
Публикувано13.09.05 10:41



Просто друго място където се видяхме.

Нито аз нито тя се занимаваме с инженерна геология.



Тема За Геологнови [re: Stani]  
АвторEarth (Нерегистриран)
Публикувано13.09.05 11:50



Здрасти.Ако ти стане интересно при нас няма проблем да се включиш...може да знаеш нещо,което ние не знаем!!!Иначе аз търсех подобна инфо в едни друг много общ форум в abv.bg и там срещнах Wenlock.Отколко време се занимаваш с инжинерна геология?А други интереси...



Тема Аманови [re: Earth]  
Автор Гeoлor (мислещ)
Публикувано17.09.05 11:53



Аз предпочитах да не ме знаят всички кой съм. Тук все пак имам и други познати от другия форум, пък не всички ме харесват... Ще ти разкажа.



Тема Re: Интереснонови [re: Earth]  
АвторBитoшko Лaлe (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 00:46



И да не пропуснеш в Библиографията Страшимир Димитров, че още не може да му се стъпи на малкия пръст...





Тема Re: Интереснонови [re: Earth]  
АвторBитoшko Лaлe (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 00:50



И да не пропуснеш в Библиографията Страшимир Димитров, че още не може да му се стъпи на малкия пръст...







Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.