Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 29.05.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Тема Търся си жена ?нови  
Автор VILLANS ()
Публикувано20.08.00 00:47



Търся си жена която да ме ОБИЧА. Да е около 25-29g 165/45-55kg тази която мисли че влиза в тия норми нека ми пише на VILLANS@dir.bg и ще разбере всичко за мен. Благодаря че ме посетихте.

Тема Търся си жена ? [re: VILLANS]  
Автор * ()
Публикувано20.08.00 05:36



Да заобичаш априори... при това, за да се поместиш в нечии норми ?!?!?!?!? Тъжно ми е за теб

Тема всъщност...нови [re: *]  
Автор МиГ-31 ()
Публикувано20.08.00 15:07



Тъй като хората са различни, за да им е приятно заедно, трябва всеки да се вмести в рамките на характера на другия. Иначе не може да има нито любов, нито приятелство. Tested & Approved

Тема всъщност...нови [re: МиГ-31]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано20.08.00 15:22



здрасти самолетче :-) как е настроението при теб?

Тема зленови [re: едно ку-ку]  
Автор МиГ-31 ()
Публикувано20.08.00 18:38



напоследък съм в духовен упадък

Тема всъщност...нови [re: VILLANS]  
Автор * ()
Публикувано21.08.00 14:28



... си ме разбрал... или аз зле съм го казала. Приемам, че е второто. "Норми"- това са изискванията на Villans за ръст, тегло и ... любов към него. Последното е, което ме натъжи- ако му кажа: "Ето ме, аз съм 160х52 и само като ти прочетох съобщението, те обикнах", той ще ми повярва, така ли ? Колко белюбовно трябва да ти е, за да повярваш на такова "обичане априори" ? ... А може би и Villans не е бил коректен в изказа и е имал предвид "да е способна да обича", а не "да ме обича"... и в този случай моите реплики са напълно излишни. Към Villans: Дори да си умиращ от глад, не посягай прибързано към всичко, което има вид или мирис на храна. "Светът е пролял повече сълзи над сбъднати мечти, отколкото над неосъществени желания". И все пак, дано да намериш това, което търсиш. С обич (полагаща се на всеки "ближен"), една дама със съответните параметри и обичаща някого така, както се надява обикнат теб.

Тема всъщност...нови [re: МиГ-31]  
Автор LaughGreenEyes:) ()
Публикувано21.08.00 14:34



подкрепям твоето мнение:)

Тема Re: Търся си жена ?нови [re: VILLANS]  
Автор sladkata ribka (interesen)
Публикувано10.10.12 18:47



lusi66666@abv.bg





Тема Re: Търся си жена ?нови [re: VILLANS]  
Автор ivancho1 (познат)
Публикувано03.11.12 21:38



и аз




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.