Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 01.07.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Тема Сериозно запознанствонови  
Автор Сериозен ()
Публикувано30.07.00 02:12



Търся сериозно запознанство 25-33 /165-170/Неомъжвана Вярна

Тема Сериозно запознанство [re: Сериозен]  
Автор petko tzanov todorov ()
Публикувано30.07.00 07:31



priuitno mi e da ce zapoznaem.nakratko ne cum jenen nemam semeistvo,s pritna vunshnost sum,ne piju ne pysha,visok sum 185,ot sofia sam,v momenta jiveju v usa.

Тема Сериозно запознанствонови [re: petko tzanov todorov]  
Автор Непозната ()
Публикувано30.07.00 09:30



:)))))) Последно кой търси запознанство? Или тук всеки си пише! Добре ,тогава и аз:!68 /50 кг...,ама имах тема по-долу!

Тема Сериозно запознанствонови [re: petko tzanov todorov]  
Автор polja boneva ()
Публикувано30.07.00 20:05



Otgovarjam na povikvaneto za seriozno zapoznanstvo. Jiveja v Ruse, na 30 god sum, zodija Vodoley....45/160...govorja angliiski...

Тема Сериозно запознанствонови [re: Непозната]  
Автор HEAT ()
Публикувано30.07.00 21:21



30г/168см/50кг......Не е зле.....А защо нямаш мейл ? Обикновено си пишат мейл-а , все едно , че никой не е чувал за телефони....

Тема Сериозно запознанствонови [re: HEAT]  
Автор Непозната ()
Публикувано31.07.00 20:20



Защото аз избирам на кой да го дам!:)

Тема Сериозно запознанствонови [re: Непозната]  
Автор petko tzanov todorov ()
Публикувано31.07.00 21:15



Непозната написа: ------------------------------- Защото аз избирам на кой да го дам!:)

Тема Сериозно запознанствонови [re: petko tzanov todorov]  
Автор Непозната ()
Публикувано31.07.00 22:06



Да!И какво?

Тема Сериозно запознанствонови [re: Непозната]  
Автор Seriozen ()
Публикувано06.08.00 12:00



Zdravey, Az sqm na 33g, 173cm, 73kg. Razbira se sigurno te interesuvat i mnogo drugi nesta. Pishi kakvo tochno. Inache sqm naistina seriozen, darja mnogo na korektnite otnosheniya i vyarnosta. Pishi neshto za sebe si. Naprimer kak izglejdash , kakvo rabotish, nay-vajnoto - nesto za haraktera ti. Mojesh da mi pishesh na posta_2001@yahoo.com. Chao zasega.

Тема Сериозно запознанствонови [re: polja boneva]  
Автор Seriozen ()
Публикувано06.08.00 13:08



Zdravej, Az sam na 33/ 173/ 73. Ziveja v Sofia. Tarsija naistina seriozno zapoznanstvo. Bich iskal da mi kajesh nesto poveche za teb, za semjnoto ti polojenie - bila li si omajvana, sasto za po-seriozni minali vrazki. Mnogo vajen za men e mirogleda na chovek, pishi za tova ako iskash. Pishi i kakvo iskash da znaesh za men. Adresa mi posta_2001@yahoo.com


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.