Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 27.09.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Неочаквано...нови  
Автор Милена ()
Публикувано13.07.00 09:50



... Заваля. Градът като че утихна под капките и се усмихна. Мокър. Прозорците изглеждат по–чисти‚ но това е само от влагата. Розовият закум на съседката отсреща поклаща ведро яркокрасивите си отровни съцветия‚ нищо‚ че бил сухолюбиво растение‚ казват... Кафето наистина е по–вкусно в утрини‚ в които температурата му съществено се различава от тази на въздуха около тебе‚ докато го пиеш. Приятелката ми‚ в чийто дом съм‚ ме остави да се грижа за цветята‚ Кънчо (голям бял папагал с жълта качулка) и за котката Маня и замина. Сега седя в нейния стол‚ пия кафе от нейната чаша и пиша това на нейния компютър. Чувствам се малко като Алиса. Не‚ че има нещо странно наоколо‚ странното е повече вътре в мене... Защо пиша всичко това на непознати? Ами може би ми е малко самотно... Това е пак така‚ отвътре... Е‚ какво пък сега?

Тема Не Очакванонови [re: Милена]  
Автор Татко ()
Публикувано13.07.00 09:54



Айде, и много здраве на Кънчо и на Маня... и не си мий зъбите с нейната четка, било като хомосексуализъм, казват.

Тема А чии са мислите,нови [re: Милена]  
Автор Дамата от занаята ()
Публикувано13.07.00 09:56



които споделяш? Нали щом пиеш от нечия чаша, четеш мислите му... а и компютьра сигурно пази нейния стил на мисли и писане? Коя си в моментя? ;-)))

Тема А чии са мислите,нови [re: Дамата от занаята]  
Автор Татко ()
Публикувано13.07.00 09:57



"В моментЯ" :)))))))))))))))))

Тема Неочаквано...нови [re: Милена]  
Автор LaughGreenEyes:) ()
Публикувано13.07.00 10:00



Милена ти си дойде на думата а надявам се вече не ти е толкова тъпо тук сред нас и надявам се вече май започна да разбираш някои нещица това дъжда оказва благоприятно въздействие и внимавай котката да не гризне папагала... както и да не се чувстваш дълго като Алиса защото понякога превъплащението в чужди образи оставя доста сериозни последствия за индивида;)

Тема Не Очакванонови [re: Татко]  
Автор Милена ()
Публикувано13.07.00 10:02



Е‚ не толкова‚ все пак :–) Дори да оставим на страни сексуалните насочености‚ пародонтозата дебне в четките зад всяка чужда четинка и след време зъбите се ронят‚ здрави като бисери... брррр :–) Имаш ли нещо против различните сексуални самоопределения? Аз – не.

Тема А чии са мислите,нови [re: Дамата от занаята]  
Автор Килър ()
Публикувано13.07.00 10:07



Как си днес красавице! Благодаря ти за страхотния подарък! Приятен ден ти желая!

Тема Не Очакванонови [re: Милена]  
Автор Татко ()
Публикувано13.07.00 10:08



не бе, само те предупреждавам, а тва за насоченостите просто ми хрумна. в смисъл, че не е било намек. и аз - не, доколкото не ми пречат.

Тема Напомняш ми многонови [re: Милена]  
Автор Грахчето ()
Публикувано13.07.00 10:09



на много скъпа за мен Милена. Малко вероятно е да си тя, но знае ли човек. Светът е учудващо малък! Която и да си, желая ти много усмивки и лек ден!

Тема Неочаквано...нови [re: Милена]  
Автор Nik ()
Публикувано13.07.00 10:11



Погледни в хладилника. Ако има достатъчно провизии може да спретнем купон. А и скоро температурата няма да е като за кафе ;-))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.