Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 28.09.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема как не ви е срам  
Автор Хм ()
Публикувано04.07.00 14:58



да забравите какъв светъл празничен ден е днес!!!!! и как ще ги стигнем, ако не им почетем и празника, а?! майтап бе просто ми хрумна, че е 4 юли пък кой от кого е независим не знам, освен в оня смисъл, че нищо не зависи

Тема Здравей, Скьпа!нови [re: Хм]  
Автор Дамата от занаята ()
Публикувано04.07.00 15:04



Аз сьм в почивка, но не празнувам. Много ми се ще ние от тях да сме независими, но това е най-скьпото удоволствие... ;-))) И никога не биха ни го позволили ;-)) Затова пьк не ми пука за техните празници ;-))

Тема Здрастинови [re: Дамата от занаята]  
Автор Хм ()
Публикувано04.07.00 15:10



знаеш ли, че българия е с най-малко официални празници :(((( чудя се защо не се сещаме да празнуваме (а бе кво да е) навремето празнувахме и рожденния ден на сънчо.... и тази апатия, дали е специално по повод хамериканския празник или нещо копчето за празнуване е повредено а къде остана стария лозунг - като сме безделници, да не сме без празници :)))))) /а те на цяла европа няма да позволят - та на нас ли/

Тема Мога да ти обяснянови [re: Хм]  
Автор Дамата от занаята ()
Публикувано04.07.00 15:27



Ние сме шарен народ, народ от ярки личности, които не обичат да се сливат с масите. Ако може да е един прьст над другите, по-така ... Та затова и не празнуваме когато ни карат, когато са официалните, но си празнуваме неофициалните... ;-)))))) Я кажи: "Елате, аз черпя!" и да видиш колко народ ще те подкрепи и ще празнува с теб... ;-))) Дори да е ден за всенароден траур ;-Ь

Тема :)))) това го изпитах на гърба синови [re: Дамата от занаята]  
Автор Хм ()
Публикувано04.07.00 15:34



но дали е само тази причината .... ? пък това потвърждава тезата ми за апатията - чакат да им осигуриш празника, забавлението, темата .... и те само да се включат наготово...... противопоставянето /от този тип/ е деструктивно, а не градително - те и много хора вече не правят нищо, защото мнозинството! дето не обича масите:) като глутница скача върху този дето е с един "пръст" над другите и по-така та в този аспект, още ленин е казал да се доближим до масите (особено, ако ги няма шведите) ха наздраве!

Тема Aми като гледам тези днинови [re: Хм]  
Автор Дамата от занаята ()
Публикувано04.07.00 15:42



тези хамелеонски изказвания и поведение, та не ми иде ищах нито тема да пусна, нито густо някому да правя. Нека всеки си прави празника и веселото. Защо да дразня льва в тях - знам ли дали няма да ми скочи и ... язьк за мен ;-))) А като викаш - Наздраве! Да сме живи и здрави! ;-)))

Тема във всеки лъвнови [re: Дамата от занаята]  
Автор Хм ()
Публикувано04.07.00 15:58



живее по едно малко котенце (дали пък не беше обратното :)))) аз наздравето такова .. днес просто фигуративно казано - както казал един англичанин, когато в лондон температурата достигнала рекордните 28-29 градуса - too hot to worry :)))) дали да не ида да си топна главата под чешмата? ............ нееее не помага :( някой предвидлив идиот оставил джама отворен, барем климатика охлади и атмосферата ...........

Тема драга HM,нови [re: Хм]  
Автор Гренадина Дормидолска ()
Публикувано04.07.00 16:07



за мен винаги е праздник да те чета! :)))

Тема как не ви е срамнови [re: Хм]  
Автор Fen ()
Публикувано04.07.00 16:07



Posipvam si glavata s pepel! Naistina e neprostimo ot moq strana da ne otdam daljimoto na bratskiq amerikanski narod i negoviq praznik na nezavisimostta! V razrez s gornite mnenia, shte kaja che se vazhishtavam ot USA!

Тема драга H. M.,нови [re: Гренадина Дормидолск]  
Автор Хм ()
Публикувано04.07.00 16:11



се пише - с точки :))))))) и за мен тоже е празДник радвам се, че си отикала задълженията си и сега те чака приятна изненада в съседния клуб :)))) /говорим за мечока, а той в клурупата/ :))))))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.