Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 07.07.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Fen,  
Автор Saly ()
Публикувано04.07.00 12:02



ти си пълно потвърждение на мисълта на Дейл Карнеги, че човек винаги иска да бъде важен. Клиентите предпочитат да чувстват, че купуват, а не че им се продава. И ти намери начин да накараш народа да се занимава с теб т.е. да бъдаш важен. Моите поздравления!!!!! Все си мислех, че Карнеги е неприложим, но ти ме опроверга.

Тема Fen,нови [re: Saly]  
Автор Fen ()
Публикувано04.07.00 12:06



Az za tova jiveq! Da te oprovergavam, a Karnegi mi e liubimec... veche:o) Ne znam dali shte te ubedq, no az ne iskam da sam vajen i da se samoiztakvam, prosto mi pisna samo da cheta i da se vazhishtavam ili draznq ot napisanoto ot drugi. Dadoh glasnost na taenite do momenta v men misli i emocii. Ako te sa do takava stepen stranni i nepriemlivi za ostanalite - tolkova po-zle za tqh!

Тема ahhhh .....нови [re: Saly]  
Автор ocharovan ()
Публикувано04.07.00 12:08



ocharovatelno e kogato chuesh njakoi da citira Karnegi.

Тема Fen,нови [re: Saly]  
Автор Fen ()
Публикувано04.07.00 12:15



Sega nauchavam shto za bozi pishe toia Karnegi! Ne sam ot horata koito chetat knigi ukazaniq kak da jiveqt, kak da zabogateqt i t.n. A ti go cheti po-vnimatelno i s mnogo staranie i praktika mojesh da dostignesh nivoto na moite vrodeni sposobnosti:-D

Тема Fen,нови [re: Fen]  
Автор Saly ()
Публикувано04.07.00 12:20



Карнеги не те учи на нищо - той само констатира. Не е задължително да го следваш - а само да си пречупваш нещата за себе си ако решиш, че си заслужава. Ако съдбата ти поднесе лимон ти не си ли правиш лимонада? Правиш си - ето ние пишем ти се намесваш. Ние сме лимона, а ти си правиш лимонадата. Самият ти го прилагаш без да искаш. Кое според теб не е боза? Имам чувството, че и самата боза ще отречеш, че е такава.

Тема Fen,нови [re: Saly]  
Автор Fen ()
Публикувано04.07.00 12:25



Nali sam gentleman ne moga da izlaja chuvstvata na edna Dama... ta za bozata, sred tolkova falsh v jivota okolo nas tq i bozata ne ostana nezasegnata, koi go beshe kazal:"Bozata ne e tova koeto e!", no vav vida na opredeleni literaturni proizvedeniq opredeleno si e boza!

Тема Fen,нови [re: Fen]  
Автор Saly ()
Публикувано04.07.00 12:35



Da ama ti vav vsichko vigdash boza. Moge li da te provokiram kato predloga /pravja tova predlogenie za vtori pat - neka djentalmenskoto pak zagovori/ da zapochnesh njakakva tema, kojato spored teb ne e boza. Interesnoi mi e kakvo te valnuva teb - nesto hard, hevi i t.n...

Тема Fen,нови [re: Saly]  
Автор Fen ()
Публикувано04.07.00 13:08



Tolkova mnogo neshta me valnuvat, makar i ne mnogo silno. Az se pazq ot silni chuvstva i valneniq i se oslanqm samo na razuma:o)

Тема Fen,нови [re: Fen]  
Автор Saly ()
Публикувано04.07.00 13:30



Обаче не ти ли е скучно като слушаш само разумът си? Той се използва за всичко, но ако не прибавиш малко емоции... 2х3 = 6 казва разума, но понякога ако вложиш емоция може да получиш и друг резултат. Нали светът се движи и развива предимно от емоциите, а не от разума?

Тема Fen,нови [re: Saly]  
Автор Fen ()
Публикувано04.07.00 13:35



Ama mnogo laje i zablujdava toq svqt! Izobshto ne se dviji ot emocii a ot nai-elementarni prirodni zakoni. Predpolagam che chovechestvoto kato cqlo ne iska da si priznae che ne liubovta dviji sveta(dori ne i omrazata), a prostata borba za ocelqvane primesena sas stremej kam poznanie!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.