Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:13 27.04.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Не се доверявайте на брачна агенция "Гара за дваманови  
Автор nataka (ентусиаст)
Публикувано16.11.10 18:01



Здравейте, на всички търсещи сериозна половинка и ценящи времето и парите си препоръчвам да се въздържат от членство в брачна агенция "Гара за двама".
Профилите, които първоначално предлагат са на хора, които пасват на зададените от Вас изисквания, но после се оказва, че агенцията не може да осъществи никакъв контакт с тях. Ако се опитате да потърсите тези хора сами, ще установите, че те вече въобще не са членове на агенцията, не са поддържали контакти с нея повече от три, четири месеца, или вече са сериозно обвързани, а някои чакат и дете.
Друго, което правят, че Ви предлагат твърде неподходящи за Вас профили - съобщават и например, че даден човек е малко по-млад от Вас, а после се оказва, че се опитват да свържат жена на 35 години с 28 годишен момък. То нищо лошо, де, ама...
Другото несъответствие, че предлагат хора, абсолютно неподходящи като образователен ценз- например на действаща юристка се предлагат господа с професия шофьорр, пазач на офис и др. Срамна работа няма и не може да има, но все пак се търси някакво сходство, а и подобни предложения не са добри нито за господата, нито за дамата.
Трето - предлагат Ви човек, той се свързва с Вас, поискал Ви е телефонът, но Ви се обажда, за да Ви каже, че е ....зает за да се видите. И така седмици с няколко обаждания за заетост. Лошо няма, но какво прави такъв човек в агенция с подобен предмет на дейност?
По-подходящ е за "Агенция по заетостта", например.
Или имате най-накрая среща, но с човек, който само от леко странния поглед и маниерите му, Ви става ясно, че има някои проблеми за специалист.
На едната среща със специалистките в агенцията Ви обясняват, че са се свързали с няколко човека и чакат отговор, после на другата втора служителка нищо не може да Ви каже, не помни какво си е отбелязала предишната, бърка лица и контакти.
Близо две трети от профилите, които одобрявате, не осъществяват обратна връзка с агенцията. Не става дума за отказ - това е отговор,все пак, става дума да мълчание. Практически се получава така, че на Вас се предлагат и предлагат нови и нови хора, които всъщност не са част от агенцията - не контактуват с нея. И така, въпреки предложенията, срещи няма, а в един момент трябва да заплатите текущата месечна такса, от която няма измъкване, независимо какво са Ви предложили и дали имате каквато и да е среща.
Вярно е, че има недобросъвестни хора, които не предоставят информация на агенцията, че повече не искат да се ползват от услугите й, но и служителите на агенцията не осъществяват обратна връзка с тях, не се интересуват тези хора реално все още нейни членове ли са, а същевременно ползва и показва техните профили.
От опит глава не боли, никой не може да гарантира добросъвестността на друг човек, но ми направи впечатление, че никой от служителите не се задълбочава в профилите, с цел да подбере хората, които евентуални биха си паснали. Това не е лека работа, но нали затова им се плаща? Липсва разбиране, вникване в специфичните нужди и търсения на човека, а е тъжното, че повечето хора се насочват към такава агенция с най-искреното и чисто желание да открият подходяща половинка след низ от разочаравония. Видях профили на доста млади хора - под 30 години.
Пожелавам на всички, опитали и опарили се от подобна услуга в тази агенция да потърсят щастието си другаде. Не се отчайвайте.

С това не искам да обидя други добросъвестни агенции - вярвам, че има такива, просто споделям моя личен опит с една конкретна - "Гара за двама". Дано е единствената по рода си.



Тема Re: Не се доверявайте на брачна агенция "Гара за двама [re: nataka]  
Автор METHOD (freundlich )
Публикувано17.11.10 11:01



Е кво бе, юристите дето познавам не са мн по-умни от средностатистически шофер на 213....

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Не се доверявайте на брачна агенция "Гара за дваманови [re: METHOD]  
Автор nataka (ентусиаст)
Публикувано17.11.10 12:54



Вероятно е така, но това съвсем не е предмет на темата. Просто споделих мои впечатления и дадох пример, за да се обоснова по-добре, а това няма нищо общо с професиите на различни хора.



Тема Re: Не се доверявайте на брачна агенция "Гара за дваманови [re: nataka]  
Автор blood2 (Духовен учител)
Публикувано17.11.10 14:05



Тамън се зарадвах, че ще има някаква новина за Гара Дембеле, а то някаква последна Гара за двама.

Най-добре е за вишистките въобще да не се женят и да не се тормозят от мъжете си. Да имат повече време за себе си и да ходят по Моловете.

Ангелите се борят през ноща и изчезват с пукването на зората.

Тема Re: Не се доверявайте на брачна агенция "Гара за дваманови [re: blood2]  
Автор nataka (ентусиаст)
Публикувано17.11.10 17:26



Много грешиш, жените с образование около мен предпочитат галериите, музеите, театрите и концертните зали и не са част от "мол културата". Жалко е, че мислиш така. Това само може да ти пречи.



Тема Re: Не се доверявайте на брачна агенция "Гара за дваманови [re: nataka]  
Автор blood2 (Духовен учител)
Публикувано17.11.10 18:47



Извинявай, съжалявам.

Забравих, че са изостанали и живеят в средновековието и ходят по галерии, музеи и концерти. Интересно ми е до какво повече се докосват от това тука в нета? Сигурно колекционират картини, средновековни брони, папируси и легални cd-та на чалгаджиики.

Ангелите се борят през ноща и изчезват с пукването на зората.

Редактирано от blood2 на 17.11.10 19:00.



Тема Re: Не се доверявайте на брачна агенция "Гара за дваманови [re: nataka]  
Автор ac123 (непознат )
Публикувано02.09.11 21:32



И аз съм на същото мнение.
Плащаш за "участие", а после и по 10лв. за "координати".
Но..... върхът беше като ми предложиха да се запозная със ЖЕНЕН мъж с 2 деца с разлика във възраста около 15 години!!!
Та се питам това що за агенция е? На мен ми мирише на сводничество.



Тема Re: Не се доверявайте на брачна агенция "Гара за дваманови [re: ac123]  
Автор nickohr (непознат)
Публикувано06.07.13 21:58



Лошо, а аз точно мислех да се регистрирам там. Само че съм мъж на 37 и ще търся свободна жена някъде между 30-36г. Имате ли информация как стои въпроса при това положение? Някой да знае други по-добри агенции?



Тема Re: Не се доверявайте на брачна агенция "Гара за дваманови [re: nickohr]  
Автор nataka (ентусиаст)
Публикувано04.09.14 14:47



Преди две години се запознах със спъруга си в български сайт за запознанства. Миналата година се оженихме и сме много щастливи, Слава Богу. Опитай в някой сайт, но не от рода на тези, които предлагат секс за една нощ само. Ние се намерихме в romans.




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.