Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 17.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Аз съм пич!нови  
Автор FireO99 (операционная)
Публикувано13.05.09 14:24



Търся жената на живота си. Моля, ако искате да се намерим, оставете ми по една бележка.





Тема Re: Аз съм пич!нови [re: FireO99]  
Автор TpeвoпacниK (МогъЩ)
Публикувано13.05.09 20:35



Още ли не е пратила CV местната ни клубарка и единствена що-годе жена - С.Т.Рапонцел....
Навярно не е, иначе вече щяхте да сте се намерили.


Един съвет само - не я отблъсквай грубо, щото като е наранена става страшна. Почва да вади разни неща от гъза си и да обезпаразитява околностите.. Любовта е страшна сила.



Тема Re: Аз съм пич!нови [re: TpeвoпacниK]  
Автор FireO99 (операционная)
Публикувано14.05.09 12:07



Ти ли си С.Т. Рапонцел? Ела, извади каквото искаш от гъза си. Няма да ме притесниш, стига да си моят човек.





Тема Re: Аз съм пич!нови [re: FireO99]  
Автор TpeвoпacниK (МогъЩ)
Публикувано14.05.09 12:54



Видя ли сега, че сте един за друг, отдавна ви наблюдавам задявките, тез неща се усещат.

Няма нужда да ти я водя, тя пак саминка ще дойде.:)) Ще отвори едновременно широко уста и дупце, засмуквайки цялата Вселена - и по всички физични закони ще експлодира!



Тема Re: Аз съм пич!нови [re: TpeвoпacниK]  
Автор Bizarre (IlluminateEnemy)
Публикувано14.05.09 16:13



Грозен,флиртуваш ли с файла?Знаеш ли ,че той може да те превърне в психично болен само с вик?Ако искаш да си чукнем една среща,на която ще бъдем с файла...ще усетиш много силни смущения...и черепно налягане.Казвам ти ,малък пръдлъо....ходи си пак там на село,седи си в къщи и чети Шок..Чу ли ,Мишок?



Тема Re: Аз съм пич! [re: Bizarre]  
Автор FireO99 (операционная)
Публикувано14.05.09 18:53



Не съм Файла, а Файъра. ОбъркАл си се нещо





Тема Re: Аз съм пич!нови [re: TpeвoпacниK]  
Автор Magas (Джедай)
Публикувано17.05.09 10:52



Стига си пасал марихуана бе тревопасник слез на зямята



Бъди такъв какъвто си

Редактирано от Magas на 17.05.09 10:55.



Тема Re: Аз съм пич!нови [re: Magas]  
Автор TpeвoпacниK (МогъЩ)
Публикувано17.05.09 11:11



Опс, това Magas ли е - диреше приятелка, ако не се лъжа.

Засегнал се е, че не го ебавах в неговата идентична тема и идва тук да ми ГО подръпне. :)



Тема Re: problem li imaнови [re: Magas]  
Автор TpeвoпacниK (МогъЩ)
Публикувано17.05.09 14:54



Мухаха, кошмар - разбрах те:
iskam da govorq s nqkoi, no tozi koito govori mnogo vse6te kaje ne6to glupavo, taka che shte govoria az, a glupakat da mal4i!



Като се правиш на умен и ми цитираш поговорки - спазвай ги, бре. Аз съм друг случай, дреме ми кой умен, кой тъп.



Тема Re: problem li imaнови [re: Magas]  
Автор TpeвoпacниK (МогъЩ)
Публикувано17.05.09 15:01



а, и още нещо - не ме бъркай с др. хаус. Казах, че ме НЯМА в твойта тема. Опитай да четеш без да прескачаш, а също и да пишеш така. Говоренето го остави за глупаците.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.