Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 17.05.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Търся мъжнови  
Автор Фeминa (непознат )
Публикувано30.12.08 20:44



Здравейте, на 37 съм, скоро ставам на 38, неомъжена, без деца. Свестна съм, висшистка. Сама съм защото много съм се местила. Търся интелигентен човек за приятелство и евентуално сериозна връзка. По принцип мъжете ме харесват, но тези които познавам са или прекалено млади или прекалено стари, а аз искам сериозна връзка! Помогнете ми! Пишете ми на a_friend116@hotmail.com.



Тема Егааати мейла,нови [re: Фeминa]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано31.12.08 15:55



досега 115 неуспешни обяви ли е имало...






Тема Re: Търся мъжнови [re: Фeминa]  
Автор House m.d. (но и Sapiens)
Публикувано02.01.09 13:36




Може би само с една правописна корекция "...мъжете мИ харесват...".

"Неназованите неща не променят смисъла си..."

Тема Re: Търся мъжнови [re: Фeминa]  
Автор Aristotelius (непознат )
Публикувано04.01.09 21:44



Здравей, И аз имам подобен проблем, на 31 съм, но ми е проблем да си намеря сериозна връзка. Направих си регистрация в няколко сайта за запознанства, като съм сложил и снимка и описанието ми е точно без да преувеличавам, но се оказва че само си пишем и до среща се стига много рядко. Не мога да разбера защо хората се регистрират там само за разговори и избягват срещи. Да не говорим че повечето профили са неграмотно написани с купища правописни грешки и без снимка. Как да искаш да се срещнеш с такъв човек? Ясно ми е че са там само за развлечение ,но къде може да се намери сериозна връзка, знам че има интелигентни и възпитани жени ,които се надяват на сериозен мъж с цел брак. Аз работя на няколко реномирани места, работният ми ден често е повече от 11-12 часа, знам 4 езика, завършил съм с отличие висшето си образование, симпатичен съм и винаги ставам душата на компанията, парите ми са предостатъчно и все пак се оказва, че не мога да открия сериозно момиче. В моята работа съм свикнал да побеждавам всеки ден и то защото не се отказвам. Знам че свестните момичета съществуват , но къде са? Къде може да ги срещне човек? Кажете...



Тема Re: Търся мъж [re: Aristotelius]  
Автор lnspired (непознат )
Публикувано07.01.09 08:58



Чадо, имаш нужда от смяна на тактиката явно. Ето ти един сайт със съвети, след като четеш на чужди езици:
http://www.DoubleYourDates.com/Catalog/

Значи, там един пич, дето уж се казва Давид Де Анджело , си вади хляба като продава съвети на мъжете как да се държат по- успешно с жените. Според него сериозността определено пречи .
Можеш да се абонираш за съвети / безплатно е / и като попрочетеш туй- онуй , ще ти се проясни.
Хайде, успех.





Тема Re: Търся мъж [re: Aristotelius]  
Автор tedinkata (член)
Публикувано07.01.09 10:52



kolko poznato mi zvuchish

.............



Тема Re: Търся мъж [re: Фeминa]  
Автор Фeминa (непознат )
Публикувано31.01.09 12:49



От София съм



Тема Re: Търся мъж [re: Фeминa]  
Автор Moeтo имe e caмoтa (нерегистрируем)
Публикувано05.02.09 11:00



Не си ли загубила доста време в твоето висше образование и търсене на точния мъж? Живота е един миг. Защо не се впуснеш и да го вземеш? Надявам се, че ще бъдеш по-щастлива от колкото от това да намериш идеалния. И моля те замисли се какво можеш да дадеш ти (любовта е за двама) и къде си в цялата схема.
Какво значение има дали са прекалено стари или прекалено млади, защото за любовта няма възрастови граници... свали гарда и ще ти е по-лесно. Успех!!!

Редактирано от Moeтo имe e caмoтa на 05.02.09 11:02.



Тема Re: Търся мъж [re: Moeтo имe e caмoтa]  
Автор krasi7676 (непознат )
Публикувано10.02.09 05:27



Абе хора ако искате гаджета идете на кръчма или дискотека кво дирите у тези компютри тия машинки и една св-ка не могат да направят





Тема Re: Търся мъжнови [re: Фeминa]  
Автор valderama (непознат )
Публикувано19.05.13 02:45



kak si mila 6te se radvam da se opoznaem :)) i da si dopadnem




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.