Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 21.09.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Свалка  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано21.12.08 13:00



Искам да питам


Защо все повече мъже използват за свалка, намеци за брак?
И като захапеш въдицата (започнеш да си го представяш) и почва една луда игра на гоненица (като те са кокошката, а жената петела, ако ме разбирате за коя приказка говоря)

Аман от кокошкари



Тема Не мрънкай де.нови [re: Kuklata s buklata]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано21.12.08 16:40



Нали жените искаха мъжката роля?
Действайте че другите ще ви изпреварят!






Тема Re: Свалканови [re: Kuklata s buklata]  
Автор jofretina (рошава)
Публикувано21.12.08 17:41



а мъже останаха ли ?или как беше един постсоц лаф-кавалерите умряха след кончината на Луи XIV,а мъжете-по време на испанската гражданска война.е,може би се изживяват като Евгений Онегин и се ги гризка някакво екзистенциално търсене,тук едно зрънце-хоп-там едно-хоп- ,а петела ако си няма работа търчи подир тях

,ко да праиш нежни души се навъдиха



Тема Re: Не мрънкай де.нови [re: jamie]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано21.12.08 20:39



Щом се изживяваш като жена .... няма да ти преча.





Тема Re: Свалканови [re: jofretina]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано21.12.08 20:44



Все повече се уверявам, че няма такива.
Това, което правят е подло и повече подхожда на леконравна жена, но както ти каза

те са нежни души.
После да не се чудят, защо не ги взимаме на сериозно и единствените роли, които им се отреждат са на портфейли или вибратори



Тема Re: Свалканови [re: Kuklata s buklata]  
Автор Huk (наивен)
Публикувано21.12.08 23:35



Сподели, каква друга роля отреждаш на мъжете, освен споменатите две, че не се сещам, за какво си се завайкала в тишината, която се вее тук?



Тема Re: Свалканови [re: Kuklata s buklata]  
Автор KMK (новак)
Публикувано21.12.08 23:58



Определено не съм съгласен - истински мъже все още се намират, но може ли да кажеш къде изчезнаха жените които гледат на мъжете по различен начин освен като ходещи портфейли???



Тема Re: Свалканови [re: Huk]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано22.12.08 10:36



Да бе верно


След като мъжете не могат да играят други роли, къде съм тръгнала да искам от тях друго



Тема Re: Свалканови [re: KMK]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано22.12.08 10:38



Изчезнаха там, където и истинските мъже


Ядат ги прасетата



Тема Re: Свалканови [re: Kuklata s buklata]  
Автор Huk (наивен)
Публикувано22.12.08 14:35



Кукле с букле, жена с такъв ник е игрива та й пари под краката


Има много роли, които могат да се 'играят' от мАжете, но всички те стават и с твоето участие, не с писане по разните му форумчета и клубове ;)



Тема Re: Свалканови [re: Huk]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано22.12.08 15:07



Ако искам вибратор ... има секс магазини, а не мъже с миризливи крака.


Ако искам портфейл ... няма да се занимавам с мъже, които говорят за брак и деца.

Останалите роли сладурче, се играят от двама, но с участието и на двамата, а не ... ти играй, а аз ще гледам. И определено не смятам, че форума е място за тези игри, но това не значи, че не мога да споделя тук разочарованието си.



Тема Вече те призовахнови [re: Kuklata s buklata]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано22.12.08 15:48



да не се оплакваш


Инак хубаво си го написала надолу - трябват двама. Докато женските само искат да получават - ще получат каквото ми е кеф, когато ми е кеф и както ми е кеф Като се научат да дават, ще преосмисля и ролите




Тема Re: Вече те призовахнови [re: jamie]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано22.12.08 18:36



А ти с какво си по-добър от тях, че те първи да ти дадат


Докато женските само искат да получават - ще получат каквото ми е кеф, когато ми е кеф и както ми е кеф
После не реви, че те използват само за двете вече споменати роли. Ако и за това те ползват.
Останалите роли не са пазарна икономика.


И ти казах вече. Като искаш да си жена, не се набутвай да отговаряш от името на мъжете.

Редактирано от Kuklata s buklata на 22.12.08 18:39.



Тема Re: Свалканови [re: Kuklata s buklata]  
Автор Huk (наивен)
Публикувано22.12.08 20:08



Не пишеш нещо, с което да не съм съгласен.
Очаквах да видя оплаквания че мъжете мислели само за секс, за чук и бег, ама да видя разочарована жена, че я преследват само с предложения за брак и деца, хаха, това е нещо ново.



Тема Re: Свалканови [re: Huk]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано22.12.08 21:07



Нещо май не си разбрал


Казах, че ме свалят с такива предложения, а в момента в който започна да захапвам и се сменят рязко ролите. И от мен се очаква да тичам по гъза на господата.
Ама какви времена настанаха, ужас



Тема Успокой се дарлинг,нови [re: Kuklata s buklata]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано22.12.08 23:34



никъде не съм споменал че чакам жените да правят каквото и да е първи.

И стига се напъва да крещиш, приеми че мъжките и женските роли вече не са това което бяха. Искаш или не, това е реалността и по-добре се адаптирай вместо да се конфронтираш с нея.




Тема Re: Свалканови [re: Kuklata s buklata]  
Автор KMK (новак)
Публикувано23.12.08 08:37



Аааа не, аз не се давам да ме ядат прасетата





Тема Re: Свалканови [re: KMK]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано23.12.08 10:01



Е ти що мислиш, че съм се развикала така





Тема Re: Успокой се дарлинг,нови [re: jamie]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано23.12.08 10:25



Викам, за да изпусна парата



И не смятам да се адаптирам, защото съм 100% Жена, от където и да ме погледнеш и аз ще си избирам Самец (100% Мъж), а която кокошка се мисли за самец ... прав й път

И да ти кажа, не е важно кой, какво прави пръв, а да го прави достатъчно дълго време, за да не прекъсва кефа на другия. За такива мъже говоря



Тема Говори си,нови [re: Kuklata s buklata]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.12.08 13:49



не ми пречиш. Дори и да покрещиш малко, бях забравил че 100% Жена така си изпуска напрежението.
Приятно избиране, има да почаааакаш






Тема Re: Говори си,нови [re: jamie]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано23.12.08 14:05



О, извинявай женчо



Избирам разбира се, няма теб да чакам Мъже бол Все ще стигна и до свестните



Тема Мен и да ме чакаш,нови [re: Kuklata s buklata]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.12.08 18:32



вече съм те подминал.
Ще стигнеш и до свестните - те са точно там където летвата ти ще се докосне с реалността. Отбележи си някъде че реалността и сега е наоколо






Тема Re: Мен и да ме чакаш,нови [re: jamie]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано23.12.08 22:38



Само кокошките ме подминават



И много ми е смешно,когато хора като теб дето не са виждали реалност от години ми говорят за нея ...смешник.

Тези сигурно ги говориш на себе си пред огледалото, че да добиеш самочувстрие в нета, а в реалността си пълен задник, кокошчице



Тема Re: Мен и да ме чакаш,нови [re: Kuklata s buklata]  
Автор sandrus (приятел)
Публикувано23.12.08 23:25



Еее,не си испускай нервите
Явно колегата е прав


Очаквах,да си жена с интелект....а то какво излезе???



Тема Re: Свалканови [re: Kuklata s buklata]  
Автор ptj (минаващ)
Публикувано24.12.08 09:24



Ако жените влагаха толкова енергия, усилия, жар и фантазия за да изградят собственият си живот, колкото влагат в стремежа си да се харесат на мъжете, те щяха да имат поне равна, ако не и водеща роля в повечето области от живота. Но спете спокойно мъже ! Поне докато жените не започнат да се стремят да се харесат една друга, вместо да злорадстват една над друга - този Свят си е Ваш .

Аз съм Жена... и се гордея с пола си. И се считам за много Жена. Аз обичам жените, възхищавам им се и се стремя да помагам на всяка жена да изяви максимума от способностите си. С времето самата аз научих доста неща... проумях доста неща... и повярвах на доста неща. Едно от тях... може би най- важното... е че няма нещо, което един мъж може да прави, жената да не може да го направи същото... Има неща, които жените не искат да правят, има неща, които не обичат да правят, дори има неща, които не бива да правят, но няма неща, които не могат да правят... Жените имат много предимства пред мъжете, но имат и много да догонват - най-вече в мотивацията. В насоката. Жените са по-хитри, по-напористи, по-безскруполни, и по-жертвоготовни в името на преследваната цел. Жените като цяло обаче, рядко имат цел. Поне не и подходяща цел... не и ясна цел. Те се носят по течението на ежедневието, сервират, секретарстват, манекенстват, готвят, перат и се кипрят, или следват в университет, но най-често не за да се реализират като личности, а само за да удължат времето на безотговорни купони, безхаберие, различни мъже, алкохол и дискотеки, преди да се реализират като домакини с грандиозно тъпото самоуспокоение, че са си взели своето!

Много мога да говоря по този въпрос... много примери мога да дам... но не е нужно - всеки може да види фактите в ежедневието около нас. Това, което се опитвам да кажа е, че жените определено могат много, но и определено не се опитват да го постигнат. Пак казвам, липсва цел . Липсва мотивация. Липсва амбиция. Липсва вяра. Всичко липсва... освен може би хъса на жената да намери страхотния мъж... скоро след това подходящия мъж...скоро след това приемливия мъж... накрая какъвто и да е мъж. Обаче малко жени са орисани да намират - съдбата на повечето е да търсят.

Аз съм Жена, но и самата аз трудно разбирам поведението на жените като цяло. Всичко е много индивидуално. Жените са много първосигнални. Почти всяко тяхно умозаключение се свежда общо взето към това да отстъпят на чувствата. Мисълта и поведението на жената не се движи в някаква посока а се лута... рее се...блуждае...за разлика от думите, където всичко е ясно. Малко...смешно малко са жените, на които поведението и постъпките се покриват с думите. Сигурна съм, че в темата ми за мъжете, всеки мъж може да открие себе си, но съм и сигурна, че в тази тема за жените, нито една жена няма да се открие. Мъжете са ясни и целенасочени, а това ги прави и малко скучновати... Жените са непредвидими, затова са и токова интересни... но и уязвими...

Друго, което ми се върти в русата главичка, са мислите, които ме изълват, когато чуя непрестанните женски оплаквания, че жените са манипулирани, подтискани, насилвани, използвани, нагрубвани, или подценявани. Като цяло не, че не съм съгласна, но не съм съгласна с твърдението, че мъжете са виновни за това. Виновни за неприемливото мъжко отношение са само и единстено самите жени. Когато бях малка, прочетох една странна мисъл : "Хората се отнасят с нас така, както самите ние искаме. Искаме да ни лъжат и ни лъжат, искаме да ни ласкаят и ни ласкаят..." Не разбирах много добре тази мисъл тогава, но по-късно, когато пораснах, открих колко е вярна. С държанието си, с поведението си, с думите си, с жестовете си и с куп други неща, човек провокира в околните определено отношение към себе си. Така и всяка жена провокира определено мъжко отношение към себе си. От което пък после се оплаква...

Знамето на женската Еманципация, и ордите жени маршируващи под него с бойни песни на уста, ме хвърлят в истински ужас. Не заради самата идея, а заради това в което се превърна тя. Според мен първоначалната идея на еманципацията за равенство между половете в правата и възможностите, в свободния избор, се изроди в абсолютно мъжкаранство. Еманципантките забравиха да са Дами. Започнаха да говорят и псуват вулгарно като мъжете, да пият алкохол повече от мъжете, да се бият по футболни мачове или в спор за мъже. Превзеха професии, и области, които са абсолютно ненужни за жените, тъй като са интелектуално пропадане: станаха миньорки, кранистки, зидарки и стругарки, станаха тежкоатлетки, културистки, гюлетласкачки и даже футболистки. Смешно и жалко. А после въздишат, че мъжете вече не целували ръка, не отстъпвали място в автобуса, не били нежни, и били лоши, припряни и нетърпеливи любовници. Има два начина да се победи противника: да станеш по-силен от него, или да направиш него по-слаб от теб. Мъжете ни направиха нас жените, по-слаби от тях. Отнеха ни привичните и изпробвани оръжия на женствеността, и сега основателно продължават да шестват победоносно.

Сексът е Оръжие. Женско оръжие. Най-мощното женско оръжие, с което всяка жена може да направи каквото си иска със всеки мъж. Но както всяко оръжие, така и секса, използван от неумела жена, може да нарани тази, която е решила да го използва. Жените рядко обаче се учат да използват секса в качеството му на оръжие. Като награда - да; като разменна монета - да ; като "и тя не знае защо" - да... Не знам доколко е вярно, че мъжете мислят със слабините си, но за себе си съм убедена, че повечето жени също мислят със слабините си, при това предимно за мъжките слабини. Много голяма част от женското поведение се ръководи именно от синдрома на плячката... жената се стреми към мъжкото желание. Към Безмерното Мъжко Желание... но всуе...! Мъжете могат да желаят безмерно само когато е безнадеждно... Изкуство е жената да държи мъжа на крачка пред целта му... но не трябва да забравя, че допусне ли мъжа да докосне, да улови целта си, то жената трабва да има подготвена нова цел, която незабавно да му постави... иначе го губи. Тъпо е да се чака благодарност... само надеждата и страха от загуба, може да задържи един мъж. И никой мъж не те обича, ако мисли, че ти го обичаш - това е златно заключение.

Аз разделям жените на два лагера... Абсолютно признати красавици...и спорни красавици... Изразявам се по този сложен начин, защото красотата на една жена е условна, тъй като има всякакви вкусове, но така или иначе първите са много търсени от мъжете, докато другите са само за в краен случай. Когато мъжете обсъждат жените по принцип, без да конкретизират определена жена, те винаги имат в предвид само привлекателните представителки на пола. Затова и им е толкова грешно мисленето, отношението и поведението. Просто истински красивите жени са малко. Има симпатични, хубавки, сексапилни... всякакви има, но истински красивите и умните - тези, за които мъжете са готови да преместят планини - са много малко. За другите мъжете не си дават зор. Най-много да си разкопчаят ципа по примера на Клинтън - звучи лесно и американско. Това обаче трябва да подскаже на жените, че мааааалко поне трябва да се потрудят... за да са Богини...

За да съм изчерпателна, ще трябва да напиша ръкопис... затова спирам до тук. Още малко ще поразсъждавам за двата вида жени, на една бъдеща страничка, която ще е продължение на темата.

И все пак мисля, че бъдещето принадлежи на жените. Те са все по-настойчиви по-самостоятелни, все по-напористи... и бързо... много бързо се учат от грешките си. Жените са Господарките на Всемирната Чувственост. Гордея се с пола си... и съм му посветила цялата Любов на която съм способна.



Тема Re: Мен и да ме чакаш,нови [re: sandrus]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано24.12.08 10:05



Хахахахахахаааа

Когато ти говориш с мен с ИНТЕЛЕКТ, тогава ще ме преценяваш.
На егоцентрични нападки, целящи задълбочаване на комплексите му, няма как да отговоря с интелект, но и да го съжалявам не искам.
Опс ... сигурно и ти си такъв?



Тема Re: Свалканови [re: ptj]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано24.12.08 10:16



Тази тактика твоята :)) "Аз съм идеалната, а останалите са недоклатени. Аз ви обичам и уважавам и за това обичайте мен, не онези дето не ви заслужават":)) Е типичното Поне докато жените не започнат да се стремят да се харесат една друга, вместо да злорадстват една над друга Сама си плюеш на сурата :))

Винаги съм се чудила, как може едно човешко същество така точно да се опише в стремежа си да наклепа другите



В света има много стойностни ХОРА, но опре ли до полово разделение и стават наистина доста "недоклатени". Емоционалната интелигентност в толкова емоционална България е сведена до под средно ниво.

Като си толкова много Жена, откъде извади тази цялата жлъч срещу себеподобните си???



Тема Re: Свалканови [re: ptj]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано24.12.08 10:27



И да те открехна за нещичко, ей така по между другото, че все пак е Коледа и съм добричка



Мъжете също са човешки същества и да ги приемаш като някакви малоумни същества, които като им покажеш пу..а и се захласват ... ми нещо си в грешка мила. Доста надценяваш "оръжията" на половете, а и не приемай любовта като бойно поле, а като сътрудничество по пътя на живота.
Ако си прочетеш мнението ще видиш колко си противоречиш и колко лоша услуга си правиш с тези изказвания :) Живота е прекалено кратък, че да го губим в битки, а не в празненства на страстта и любовта :)



Весели празници и не забравяй, че по Коледа стават чудеса :)



Тема Re: Свалканови [re: Kuklata s buklata]  
Автор ptj (минаващ)
Публикувано24.12.08 18:53



He-he!


Napravo me razveseli.
Citiranoto ot men mnenie be na edna dosta interesna jena - poetesata Elia. Moje i da e malko krajno, no v nego ima dosta interesni razmisli..

Редактирано от ptj на 24.12.08 22:06.



Тема Re: Мен и да ме чакаш,нови [re: Kuklata s buklata]  
Автор sandrus (приятел)
Публикувано24.12.08 22:40



Еееех,все те уцелваме в ....цикъл





Тема Харесва ми !нови [re: ptj]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано25.12.08 23:59



"И все пак мисля, че бъдещето принадлежи на жените. Те са все по-настойчиви по-самостоятелни, все по-напористи... и бързо... много бързо се учат от грешките си. Жените са Господарките на Всемирната Чувственост. Гордея се с пола си... и съм му посветила цялата Любов на която съм способна."

А ние (мъжете) най-сетне ще можем да си починем

Нали вие ще вършите всичко




Тема Елия ?нови [re: ptj]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано26.12.08 00:02



Не знаех че е поетеса. Мисля че беше една от основните фигури в българското лезбийско движение (и хич не го казвам на майтап)






Тема Re: Харесва ми !нови [re: jamie]  
Автор Hanibal__ (истински)
Публикувано26.12.08 10:30



От писане по клубовете и сайтовете за запознанства ли се умори бе дребен?


Намери най-после една кака да те умори, че да не ревеш постоянно колко си се морил над клавиатурата и Марчето.
Ама като те гледам как говориш с каките в дира скоро няма да изневериш на Марчето

Аре весели празници, че едно младо яре ме чака в кревата



Тема Не е хубавонови [re: Hanibal__]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано26.12.08 23:40



да се напиваш толкова по Коледа


Поне някое име или събитие се опитай да уцелиш следващия път... и как беше с милото животинче в кревата?




Тема Re: Свалканови [re: ptj]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано28.12.08 10:23



Щом нямаш собствено мнение, ще копираш лесбийки





Тема Re: Свалканови [re: Kuklata s buklata]  
Автор 1policeman! (непознат)
Публикувано31.12.08 13:52







Казвам се Иво и съм от видинските села.
Родих се и отраснах всред добитък – домашни животни в семейство и род на скотовъдци и земеделци. Обикнах земята и добитъка и се чувствувам особено привързан към тях. Казват, че съм „първосигнален” т.е. психически и духовно недоразвит, защото за мен са най-важни единствено първосигналните инстинкти – да оцелееш физически като се натъпчеш до пресита, да препиеш и да се освободиш от излишните хормони чрез секс. Е, в нашето село немаше много моми като бех млад та използувах дом. животни за „отпускане на жилата”
докато ги пасях по баирите. Що овце и др. животни съм „оправил” вече не помня. Нашият род не се слави с кой знае какви умове, но всички беха и са много практични ора и винаги са се нагаждали към ветъра, който духа. Т.е. към „силните на деня”. Защото така се оцелява най-лесно. „Бъди със силните на деня и ще имаш всякакви облаги!” е нашият девиз. Ако требе ще викаме „Слава на БКП!” или „Да живее БСП” пък....ако утре сините станат на власт ще викаме за тех. И тъй аз съм много романтичен по природа. Например много се привързвам към домашните животни и ми е кеф като ме видят да идвам с храната им да се завъртат около мен и да блеят и кудкудякат и се омилкват. Драго ми е от техната любов към мен. Но, най-драго ми става като взема ножа и го наостря добре и хвана некое от добичетата и му прережа глъцмуля и се оплискам целия в кръв и го гледам как се мята и агонизира докато предаде Богу дух – Густо, густо...... Това ми е най-върховния кеф. Става ми едно такова.... романтично...романтично и поетично...И чувството, че съм си осигурил с какво да си тъпча шкембето. Ах колко романтично ми става.... Ама аз споменах думичката „Бог”.... Чакайте да се разберем – аз не вервам в никакъв Бог. Нито съм религиозен нито ми требе. Щом имам добитък и лозя и овошки не ме интересуват никакви богове и други измишльотини.
Та с др. Жеглов собственика на Дира и неговата мафия имам близки връзки. Съселяни сме и ги снабдявам с мезета и ракии и вина от доста време. Те пък ме направиха админ на техните клубове и това ме изкефи върховно. Ми сега кво? Как да управлявам толкова клубове и много от тях със странна тематика – напр. „Религия и мистика” ? Чета из вестниците, че в БГ навлизала некаква си „демокрация”. Туй пък чудо що ли е? Всеки да имал правото свободно да изказва мнения по всякакви въпроси без да бъде санкциониран и преследван и пращан в лагери и избиван. Нема да стане! За мен „демокрация” означава „всеки да може свободно и безпрепятствено да изказва всякакви хвалебствия и възхищения по мой адрес”
И тези, които го правят ги наградих с модераторски пагон. Да работят за мен и моята идея
„В клубовете има само 1 диктатор и самовластец – АЗ Киро админа”. „За мен не важат ни закони ни правила, нито каквито и да било ограничения! Защото работя за мафията на др.Жеглов, а в него са парите и силата.” Обвиняват ме, че съм развратил цяло едно поколение и съм наложил анархия в Клубовете. Кой му пука? Аз си имам син и трябва само за него да се грижа. А стадото „овце” из клубовете нека си пасат сами и се избиват един друг както си искат. Ич не ми е през кура. Аз като представител на селската ентелигенция се чувствам призван да работя и правя всичко за запазването на древните български традиции по тези земи:
Да се псува и ругае наред
Да се пише негрАмотно и на диалекти разни
Да се напада всеки, който не мисли като мен
Да не се признават никакви правила, закони и ред – и всеки да си прави квот муй кеф
Да се правиш на дървен философ и специалист по всичко макар и да си пълен лаик и лумпен в една или друга област
Да нямаш морал и задръжки и се нагаждаш според силните на деня
Да се запази иерархията от комунизма и шуробаджаначеството....

А, забравих да спомена, че чрез Интернет се запознах с разни много интересни сайтове за секс м/у мъже и много ме привлече това и пробвах и ми харесА и днес съм определено казано хомосексуалист или педерас както им викат. Пропагандирам този вид секс из Клубовете и най-любимият ми клуб е този, където се събират такива като мен да се псуват на мъжки дупета. Ох густо! И много романтично.
„Клуб за попържни” е моят любим клуб. А всекакви клубове с някакви абстрактни тематики като тези от „Религия и мистика” трябва да ги закрият и аз работя усилено по въпроса като наслагах анти фенове на тематиката им – все атеисти и първосигнални гьотферени като мен за мъдеклатори в тези клубове... Те дебнат денонощно някой да не напише нещо по тематиката или позитивно за Бог, религия и духовност и др. подобни глупости и го трият и му слагат бан. Също те се грижат да съсипват тези клубове като ги задръстват с всякакъв спам и простотии и цинизми и интриги... Някои ме обвиняват, че съм налагал „Диктатура на простака” ама нека цитирам моя солташак, който ми прави минети Last Roman, на който съм дал карт бланш да осира всички клубове със спам и идиотщини и съм му дал пагон на модератор също и той обясни, че това не е „диктатура” – а е „олигархия”.....
Та, тва съм АЗ – Киро/Декстър/Бисмарк и всякакви др. никове вкл. клониращ никове на мои опоненти и пишещ от тяхно име мои простотии и идиотщини. И ако на нeкой му хрумне да протестира против анархията и диктатурата ми, която налагам из клубовете и се оплаче в клуб „Въпроси и помощ” – автоматично ще го санкционирам като преместя оплакванията му в.....”Клуб за попържни” където са моите хавери педераси, които ще го съсипят от псувни и ругатни.... А аз ще клонирам ника му, за да пиша свои идиотизми от негово име и ще пускам линкове към педераски сайтове – моите най-любими. Ех това било компютърни престъпления и било забранено – но кво ми дреме на кура.... Нал съм сол ташак и хавер на др.Жеглов собственика на дира – никой не мож мa пипна. Ха-ха-хааааааа АЗ съм най-великият Диктатор и никой не може да ми каже „копче”. „Цензура и отнемане на думата на инакомислещите” – това бе мотото на комунистите и аз продължавам тази традиция с всички сили и средства.
Ами тъй де – как смее някой да ми опонира? Аз коля, аз беся в клубовете.
Аз и моята селска простотия и кретенизъм.

Ето моите идоли – аз се старая да прилагам техните методи в Клубовете на Дира:





Яяяяя някой се опитва да хвърля моите камъни по моята глава проста.... И да пише от мое име.... Хммм това ич не ми аресва.... Я да трия и да банвам, че станах за резил из клубовете вече....





Ако някой иска да стане мод под моето ръководство ето как:



Хайде чао за сега, че трябва да нахраня кокошките и прасето и магарето в обора....

Ваш админ: Иво-Киро-Декстър номенклатурко-мутра от видинските селца.

========================================================





Тема Re: Свалканови [re: Kuklata s buklata]  
Автор detelina_bg (непознат )
Публикувано31.12.08 20:09



Да,наистина нещо такова се забелязва....
Супер,че дискутирате темата....
Ами сигурно защото знаят колко самотни жени има и това е единственият начин да им привлекат вниманието,което разбира се е много гадно и долно!!!



Тема Добре де,нови [re: detelina_bg]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано31.12.08 20:59



защо тия жени са самотни ?
И защо това с брака е единствения начин да им се привлече вниманието ?

Не споделям това второто като схващане, защо според теб е така ?

ПП: Когато една жена намеква за брак на един мъж - това гадно и долно ли е на свой ред ? Или само когато мъж го прави ?




Тема Re: Добре де,нови [re: jamie]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано01.01.09 11:44



1.защо тия жени са самотни ?
Защото не се примиряват с всеки срещнат. Защото знаят какво искат и имат търпението да го дочакат.
2.И защо това с брака е единствения начин да им се привлече вниманието ?
Според няколко представители на мъжкият пол, това не е начин само да привлекат жената, а така тя била по-всеотдайна в секса, давала всичко от себе си. И това ако не е подигравка с чувствата и желанията на едно човешко същество.
3.Когато една жена намеква за брак на един мъж - това гадно и долно ли е на свой ред ? Или само когато мъж го прави ?
Не е долно да намекваш за брак, стига да го мислиш наистина, а не да го намекваш, за да получиш по-голямо внимание, а после да се надсмееш на отсрещната страна, за дето ти се е вързала.
Да не говорим колко е болезнено, когато разбереш, че ти е говорил за брак вече обвързан човек.



Тема Хм, добър диалог.нови [re: Kuklata s buklata]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано01.01.09 13:34



Честита Нова Година и да ти се сбъдне намирането !

1. Всичко с мярка. Някои не дочакват. Летвата не трябва да е нереално високо, а и Кларк Гейбъл е само един...
2. С брак или без брак- защо да не е всеотдайна ? Ако ще се раздавате на порции - значи не ни заслужавате


3. Значи поне уточнихме че в манипулациите пола няма значение. Виж, това за обвързания е зле... макар че понякога завършва и с хепиенд ама ситуацията и на мен не ми допада.




Тема Re: Хм, добър диалог.нови [re: jamie]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано01.01.09 14:13



Честита Нова Година и на теб и да дойде любовта и при теб !

1. Никой не говори за Кларк Гейбъл, той си е една муза, която никой не може да достигне. Най малкото, защото идеални хора няма. Ти би ли взел всяка срещната? Все пак не сме всеядни прасета и когато една жена има някакво ниво то иска мъжа до нея да е поне на същото. Все пак една връзка с човек с когото нямаш какво да си кажеш е нелепа.
2. Това е илюзия на мъжете, които го твърдят. Те срещат всеотдайна жена и си мислят, че го е направила, щото й били обещали брак и не могат да разберат, че може пък тя да е видяла нещо в тях, което те дори не подозират че има. Все пак, аз лично не си лягам с мъж, защото ми дава нещо, а защото ми е харесал като човек и е имало привличане и ако не съм всеотдайна, как
ще получа пълно удоволствие?
3. Не е нужно да се манипулира, когато има взаимно привличане, защото никога не знаеш, кога точно пред теб ще застане „истинският” и ако се правиш на друг, а не си себе си, може да го изгубиш, защото хората със сериозни намерения искат искреност и откритост и би ги отблъснало едно такова поведение.



Тема Новата Годинанови [re: Kuklata s buklata]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано01.01.09 14:42



ти се е отразила добре - сякаш нов човек пише.
Радвам се !




Тема Re: Новата Годинанови [re: jamie]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано01.01.09 20:11



Това значи ли, че няма какво да кажеш по темата?

Видя ли защо не се проявявам по принцип като умница





Тема За да не си помислим че синови [re: Kuklata s buklata]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано01.01.09 20:50



прекалено недоволна и агресивна.

Предвид реакциите ти на моите изказвания в темата + определенията - значи ли че ме подканваш да продължа ?






Тема Re: За да не си помислим че синови [re: jamie]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано02.01.09 13:07



Кой те излъга, че знаеш, кой какво си мисли?
Аз не съм толкова комплексирана като теб, че да виждам във всеки потенциален враг, когото трябва да победа.
Предвид реакциите ти на моите изказвания в темата + определенията - значи ли че ме подканваш да продължа ?
Предвид до сегашните ти изказвания в които не пишеш нищо съществено освен някакви подхвърлени фрази в които друг да влага смисъл и двусмислени намеци с които винаги да излезеш "сух от водата" ако случайно някой ти се върже. Не смятам, че имаш какво да кажеш съществено по темата, защото твоята цел не е да разговаряш, а да се наслаждаваш на "хитростта си", като оплиташ другите. Което от друга страна те прави невежа по всеки един въпрос, защото нямаш собствено мнение, нямаш развитие, а единствено желание за разрушение.
Всеки може да руши, но я се опитай да съградиш нещо, да видиш колко си непохватен и вързан и колко е приятно след като си успял да го направиш, някой като теб мине и се опита да го оплюе и разруши.

Винаги е било лесно да си самонадеян, себелюбив и т.н., когато рушиш. Я се опитай да си такъв, когато градиш и тогава ми се бий в гърдите, колко си велик и давай акъл на другите какво и как да говорят.

И прочети това, което съм ти написала с малко поне разум, че да разбереш смисъла му.




Редактирано от Kuklata s buklata на 02.01.09 13:09.



Тема Нито аз знам за теб,нови [re: Kuklata s buklata]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано02.01.09 19:23



нито ти за мен - кой е деструктивен и кой-конструктивен.
В тая светлина показваш единствено какво очакваш да видиш в човека насреща ...

а темата ти ми звучи все по-малко странно.

ПП: Ако ти е неприятно че човек не иска да се накисне сам, можеш да го кажеш и с едно изречение.




Тема Re: Нито аз знам за теб,нови [re: jamie]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано02.01.09 22:29



Ако вземем предвид, че аз желая да има диалог (конструктивно), желая неща като брак, деца и т.н. (конструктивно), разговарям с теб, макар да знам, че това няма да е удоволствие за мен (конструктивно) ... значи съм един конструктивен човек.
Кое е конструктивното в твоите изказвания? И моля те не започвай пак със този страдалчески маниер, да се изкарваш жертва, като ми обясняваш, че съм искала от теб да се накисваш (каквото и да значи това) и че съм виждала това, което искам.
Ето давам ти реален шанс да ми покажеш, кое е конструктивното в досегашният ни диалог? И нека е с факти (реални написани неща от теб), а не с това, какво се криело зад думите.



Тема Обяснихнови [re: Kuklata s buklata]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано02.01.09 22:40



ти че 100%-тови няма (конструктивно), да свалиш малко и нослето - и летвата (конструктивно), както и това че да се оплакваш е непродуктивен подход за намиране на половинка (конструктивно).
Аз пък приемам че съм 50/50 деструктивен и конструктивен. Не ми харесват прекалено поляризираните хора, от пресилване полза няма - най-много да изникват проблеми един след друг заради нереалистични очаквания.

Всъщност това което бих се радвал да разбереш от диалога ни е че само с искане няма начин да получиш. Процеса е двустранен, рицарството в оня си чист вид отпадна по пътя на естествения подбор.
Ако приемеш че както една жена може да е в мъжки роли - така и мъж да играе женски роли, според мен ще сме постигнали добър баланс и надявам се в бъдеще - по-спокоен диалог.

От моя гледна точка кой каква роля поеме не е съществено - стига цялото да е завършено и добре балансирано.




Тема Re: Обяснихнови [re: jamie]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано03.01.09 11:10



че нещо няма (деструктивно), да сваляш (деструктивно), оценяване, че нещо е непродуктивно (деструктивно).
Казах ти че си отвсякъде деструктивен.
1. Аз също ти обясних, че Кларк Геибъл е идол, не човешко същество, което значи, че човеците не са 100% ви. Но ти си приел вече, че търся, не човек, а желязо, а ко,унистите вече умряха или са много дърти


2. Никъде не съм споменавала колко ми е вирнат носа и до къде ми е вдигната летвата, че да можеш да преценяваш дали е високо или ниско.
3. Не съм се оплаквала, а констатирах факт, който се наблюдава сред мъжете. Това, че нещо не ми харесва и го изказвам публично не ме прави оплакваща се.

За останалото:
1. Всяко едно обучение е показване на чистият вид на нещата от които ние в реалността си правим комбинации, за да получим практично решение на реални въпроси. Пример: Няма нито един парфюм от една съставка в чист вид. Всички са комбинация от различни миризми, но това не значи, че създателя на парфюма не знае всяка една миризма по отделно в нейният чист вид, дори е задължително.
Та като ти говоря за нещата в чист вид, значи говоря за една част от нещата, които не ми харесва и ако се промени ще стане крайният резултат добър, а не казвам, че защото една съставка не е както трябва, целият продукт е за боклука. Това е като да знаеш каква подправка да сложиш на яденето, за да предаде на ястието вкуса който искаме.
2. Тук в клубовете не мога да разбера как прецени, че само искам и че проблема ми е, че търся рицари? Защото рицарите са като моряците, а аз искам мъж за постоянно, а не да го виждам от време на време, колкото да ме осемени. Тоест ... пак си в грешка и целта на разговора ни бе да ти го докажа.
3. Във взаимоотношенията между мъжа и жената е задължително да се знае кой ще е мъжа и кой жената (дори и в хомосексуалните двойки се знае, кой кой е) и да си менкаме ролите най малкото не е здравословно за децата, защото те трябва да имат все пак някакъв модел за поведение. Явно благодарение на такива като теб с такова мислене за менкане на ролите са възпитали лесбийки и гейове ... схващаш ли колко са нелепи твърденията ти?

Казах ти да мислиш добре преди да ми отговаряш. Личи си, че съм интелигентна и разговора ни не върви, защото или ме подценяваш (прекалено си смъкнал собствената си летва относно жените) или не си достатъчно интелигентен, за да си ми опонент (прекалено ниска летва си за мен).
Носа и летвата на човек варират според придобитите му качества и способностите които има. Нима искаш да ми кажеш, че няма мъже поне с моето ниво на интелект? Или няма мъже, които да искат да имат дом и семейство? Или искаш да ми кажеш, че няма мъже, които не искат да поемат женска роля, защото се чувстват достатъчно мъже и вярват, че жената до тях е достатъчно жена, че да си поеме ролята? Кое от тези неща ти се стори висока летва?



Тема Личи синови [re: Kuklata s buklata]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано03.01.09 12:00



само че не приемаш ни чуждо мнение, ни чужда гледна точка.
Нямам намерение да ти ги натрапвам обаче

И бе това достатъчно го направих дотук, схващам че ти липсва както гъвкавост на мисълта - така и желание да гледаш позитивно на нещата С шаблони трудно се живее...




Тема Погледни веднъж ...нови [re: jamie]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано03.01.09 12:29



... и в собствената си паничка, не гледай само в чуждата, че там поне има достатъчно, че да стане каша, а твоята е почти празна и няма какво да се окаши



Приемам и чуждо мнение и чужда гледна точка, стига да са аргументирани, а не да се очаква да ги приема, само защото са казани от г-н jamie - непознат.
Аз не очаквам да приемеш моето мнение, а се аргументирам, за да разбереш гледната ми точка, а ти нищо не направи, за да разбера аз твоята. Освен, че постоянно ми обясняваш, че нещо не било така (деструктивно), но защо не е така ... така и не пожела да споделиш с мен. Поне да се бе опитал.
Не виждам какво си натрапил до тук освен невежеството си и ниската летва, която си? Аз пиша цели фермани с обяснения, а ти повтаряш в 2 изречения едно и също и ме обвиняваш, че аз съм нямала гъвкавост на мисълта?
Поне като се мъчиш да обидиш някого бъди реалист, защото аз доказах колко съм конструктивна (положителна), а ти колко си деструктивен (отрицателен) в мисленето си и то с аргументи, а не с голи думи. Така че не знам, кой не желае да гледа позитивно на диалога ни
А за шаблоните Не ставай смешен. По голяма шаблонност от това, да твърдиш, че някой не приемал чуждо мнение само защото не е съгласен с теб ... няма :) Та ти нима приемаш чуждо мнение? Или твоето е миродавно само защото пасва с общественият шаблон? Бих казала, че без лично мнение, което да можеш да защитиш трудно се живее ...




Тема Щом казвашнови [re: Kuklata s buklata]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано03.01.09 14:31



че всичко от твоя страна е конструктивно - а от моя деструктивно, остава ми само да ти пожелая успех и с бъдещите ти подобни теми



Аз не се оплаквам от реалността - нито очаквам тя да се промени по мойте вкусове и виждания. А ти?

Можеш и романи да изпишеш - опитай се да вложиш нещо в това писане. Тъпчеш на място, вместо да проумееш защо става така - само роптаеш ли роптаеш...
Хич не се учудвам че си имаш проблеми след като подхода ти към другите е да доказваш колко си "права" Света не се върти около теб.




Тема Re: Щом казвашнови [re: jamie]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано03.01.09 15:12



Не осъзнаваш ли поне мъъъъъъъъничко, колко глупаво изглеждаш?



Да се говори с теб е като някой да ти обяснява колко е прекрасна дъгата с преливащите се така хармонично множество цветове, а ти банално да мъ повтаряш, че виждаш ли, всички цветове в основата си са бяло т.е. дъгата в своята същност е бяла.

Ти можеш да опорочиш и най-голямото щастие в живота на човек с тези си баналности. Не напразно седиш по 24 часа в нета и само даваш акъл на този и онзи и най-странното е, че акъла дето даваш е все един и същ. Ти си едно голямо Клише :)



Тема Тук наистина някой изглежда глупаво:нови [re: Kuklata s buklata]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано03.01.09 15:20





Акъла е такъв понеже съм се поогледал и съм си извадил поуките. А ти продължавай, стени в които да си блъскаш главицата - бол! Когато някой се е надрусал и вижда цветове там където ги няма, проблема си е негов. Щастието няма нужда да е въображаемо за мен поне




Тема Re: Тук наистина някой изглежда глупаво:нови [re: jamie]  
Автор Kuklata s buklata (секси)
Публикувано03.01.09 15:39



Едно си баба знае, едно си баба бае.

Много ми е приятно да споделям с теб, колко нелепо изглеждаш и колко си далеч от реалността, но за жалост почивката свърши и повече няма да влизам тук. Реших да те предупредя, че да не се пънеш напразно да повтаряш едно и също до припадък. Ще си докараш някой инфаркт. Не чу ли, че все повече млади хора имат такъв проблем, а ти с това седене пред компютъра и с тази огромна жлъч си доста предразположен





Тема Не боледувам.нови [re: Kuklata s buklata]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано03.01.09 16:17



Приятна работа


Няма да липсваш никому




Тема Re: Не боледувам.нови [re: jamie]  
Автор Hanibal__ (истински)
Публикувано03.01.09 18:22



Тебе па кой те направи говорител на клубарите бе


На мен лично ще ми липсва каката и най-вече ще ми липсва как ти натрива носа в собствените ти ла..а.
Писна ми да се изказваш от името на всички мъже ... то поне нещо умно да казваше.



Тема Тинови [re: Hanibal__]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано03.01.09 23:25



си фактор - ама в Hidden Messages.
У лево






Тема Re: Тинови [re: jamie]  
Автор Hanibal__ (истински)
Публикувано04.01.09 11:09



Само това ли можа да измислиш?

Много ти е беден репертоара

А за лево и десно ... и двете посоки еднакво ми харесват, та нема лошо
Ние пълководците с тези многохиледни армия с която сме по цели месеци, да не мислиш, че само на бром караме
Ако не верваш ... питай Александър дето му викат Велики, той ще ти обясни нещата



Тема Re: Свалканови [re: jofretina]  
Автор Bizarre (член)
Публикувано10.01.09 03:42



А бе ,jofretina урод...теб и тук ли ще те чета?Да ти еба майката проста...кво ми се правиш на остроумна ,след като всъщност не си??!
За какви мъже ми говориш ти ,смешна мишка такава?Нали говорихме да се видим?
Ти са какво си мислиш,че си ме накарала да се чувствам кофти ли?Като ми писа ,че си по-голяма и си съжалявала че си ме подвела.То беше ясно че ти си поредната МИШКА тук най-вероятно с наднормено тегло,грозна ,блага и по всяка вероятност със законен Тъпкач вкъщи.Викам да вървиш да си ебеш майката селска?Парцаляк такъв ЕВТИН срутен.А тъй като имам съмнения точно коя може да си ще ти кажа още нещо.
Ася парцал смешен.Фани ....се самоубий.



Тема Re: Свалканови [re: Bizarre]  
Автор jofretina ()
Публикувано12.01.09 00:50



о ,появи се и ти на бял кон с хоругва в ръка ,ами не чети бе






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.