Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:17 01.05.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Голямото търсене - кратка статистиканови  
Автор Пaмпopчo (Потребителче)
Публикувано04.10.08 00:08



Здравейте! Ще дам съвсем накратко някои цифри от моя живот, преди да пиша в този форум:


1. Регистрирах се през миналата 2007 година в украинския сайт

. Със същото потребителско име, както почти навсякъде. Получавам страхотни писма от там. Стотици. Във всяко - по 3 снимки със съобщения на добър английски. Писани едно по едно от реални и различни момичета. Влизам в сайта. Чета и ги трия. Но идват още и още. Цяла Украйна едва ли не иска да се ожени за мен. Обаче, ако искам да прочета дори само едно писмо изцяло, не може. Ако искам да отговоря, пак не може. Защото сайтът е платен. Искат ми обща сума 129 долара. Мога да правя безплатно само т.нар. подмигвания. КОЛЕКТИВНА ИЗМАМА. Не мога да обявя мой имейл - админите веднага го трият, такива са Правилата там.

2. Преди 2 години ми закриха регистрацията в българския сайт . Стандартно и автоматично - защото не съм го посещавал еди-колко си дни. Беше и остава безплатен. Бях получил всичко на всичко 1 съобщение. Търсих след месеци потребител със същото име noshten angel от Габрово - нямало такава. Регистрирах се отново. Същите данни, същата снимка. Получих нов ID номер. Промених 2 пъти текста за себе си. Сайта се промени частично 3 пъти. Изминаха 2 години - нито 1 съобщение. Най-после преди седмица ми писаха. Кратко и нищо незначещо 'Ееее...'.

3. Присъствам и в сайта за запознаства от град Троян . Познавам го от 2003 г. През последните 5 години имам 10 съобщения, от които 5 получени през последните 8 месеца. Обаче не мога да прочета нито една буква от тях, защото сайтът стана платен. А начинът за плащане е напълно измислен и непонятен. Нетърговски.

Сайтовете за запознанства работят. У нас, в САЩ и в Русия се появяват нови такива. Дисковете на сървърите непрестанно се въртят. Денонощно и целогодишно. Роботите обменят информация по 24 часа на ден, през цялата година. Приемат и предават по цяла България, Европа, САЩ, Австралия, голяма част от Русия, даже преодоляват 'филтрирането' (заглушаването) в Китай и Иран.

Но за кого и защо? Истинско запознаство с истински хора няма. Не става, не ми върви.
От години непрекъснато търся, чакам, оглеждам се, но не намирам ...

Моля, помогнете!

-*--*--*-

Редактирано от Пaмпopчo на 04.10.08 00:15.



Тема Re: Голямото търсене - кратка статистиканови [re: Пaмпopчo]  
Авторgepi (Нерегистриран)
Публикувано04.10.08 00:41



registrirai se v gepime.com-pone zabavlenie 6te nameri6,pa i pogleda 6te oblaji6





Тема Re: Голямото търсене - Re: gepi [re: Пaмпopчo]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано06.10.08 09:33



Пампорчо, мога да ти дам още двайсетина линка на _мерикански сайтове, та да увеличиш навалицата и там. Само че как ще им платиш - само за жени е безплатно...


Момче, не си прави пришки на задника, а излез на улицата - може пък за късмет да се блъснеш в някоя свободна...

(Почти) всичко за пещерите -

Тема Re: Голямото търсене - Re: gepiнови [re: Hinko]  
Автор Пaмпopчo (Потребител)
Публикувано09.10.08 18:00



Ако имаш линкове или нещо интересно на тая тема, пиши на



-*--*--*-


Тема Re: Голямото търсене - кратка статистиканови [re: Пaмпopчo]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 09:22



Реших да понапиша някои изводи от собствения си опит с интернет запознанства:

- жени (даже 30 годишни) не излизат с мъже над 25. Днес е модата на момче - зряла жена.

- красивите жени (поне на снимка) са винаги агресивни лесбийки (агресивни, защото не са способни дори едно 'здравей' да кажат на мъж; като в американските филми - такива извратени феминиски, че ако се случи да мине непознат мъж покрай тях, те започват да го псуват).

- повечето момичета/жени си имат приятели. Но се появяват в сайта, при случай, че попаднат на щедър МАЛЪК КРАСАВЕЦ! Тогава задължително забравят всеки морал. Как го разбрах - първо ти искат снимка, ако те харесат - "приятелят ми не е сериозен, айде в леглото", ако не те харесат - "ама как, аз не съм такава, имам си приятел... не ми пиши повече"

Задължително обаче първо те проучват. И да си много богат, само с нета няма да мине, защото няма как да ги увериш на практика в парите си.

- жени/момичета под 25 години имат един и същ профил - огромни черни очила, само-снимки в мръсни огледала по прашки; а текстовете им са цинични шаблони, в които славят чалгата или гангстерския рап, т.нар. емо (гей) мода - пиърсинги (циреи), "татоо" (татуировки - имитация на проказа по кожата), садо-феминиски изстъпления от рода - "тъпча всеки, мъжете да са ми под краката, няма любов..."; страстно обичат да си слагат "титлите" "кучка" и "курва", като това в разговор не значело, че не били супер морални. Е наблюдава се една пошла инфантилност, която не би била обезпокоителна, ако не се реализираше във "връзки" по сметка.
Тук трябва да спомена и факта, че изместването на началото на проституцията (а такъв е всеки секс без брак) на ученичките в най-ранна възраст, употребата на наркотици (цигари, алкохол и т.н.), използването на тежки мазила (гримове, червила, сенки, маски, бои за коса и т.н.)... обезобразява момичетата до толкова, че на 15 изглеждат като изхабени 40 годишни "мадам", отегчени от "живота".
А после обвиняват младите мъже в "педофилия", не защото проявяват насилие спрямо някой, а поради простия факт, че си мечтаят нещо по-сносно (запазено, за свежо вече никой не мечтае).
Впрочем истинската педофилия е разпространена предимно при жени - лесбийки.

- жените слагат голите си снимки, но пишат изрично - "не говоря за "глупости" - секс, приятеластво и т.н.". Странно противоречие според мен. Но ... факт е, че жените явно им стига маструбирането (нищо, че точно те най-обичат да обидят мъж с красивата българска дума "чекиджия"), понеже доказано далеч не са асексуални, като се имат предвид прертенциите им за размер на мъжкия инструмент и др., защото могат с години да водят подправени и безсмислени "разговори", без да се решат на среща. Оправданието е, че не излизат с непознат или още по-нелепото - не излизали на срещи, уговорени по интернет. Странно, какво разбират под запознанство - роднина? приятел от дете? как очакват да се запознаете или опознаете; за какво изобщо се регистрират в Интернет:

Ето какво, убеден съм, че се регистрират за "гъзария" пред приятелките си. Точно затова и се гримират и т.н. Никой мъж не се интересува от дрехите на жена, а гримове и мазила презира. Жените се "правят красиви" не за мъжете, а за клюки и да се покажат пред приятелките си.

И при все това искат "сериозни разговори" по чата или в сайтовете за запознанства. Какво разбира под това е неизвестно, особено като се има предвид, че под изкуство разбират - шварцнегер и някой манго дето пее "черно", а за наука... да не говорим.

Ето това са моите наблюдения върху българската жена (и момичета) от началото на 21 век.
Те не пишат, дебнат за "келепир". Както една 19 годишна ми каза - "аз не съм готова за връзка, малка съм още, искам да се забавлявам". След кратка психоанализа от моя страна, тя призна "под забаявлявам значи всяка вечер да съм в различна дискотека с различни момчеТА (т.е. един не стига). И това е философията на съвременната американизирана "жена". Такива един ден (като се сетят към 40 годишна възраст, когато вече проституцията не върви) ще стават "майки"?!

- може да има някое друго свястно момиче, но по селата. Такива не можеш да намериш нито в интернет, а кой нормален мъж ще търси жена в кръчма. Така, че да си намериш свястна жена, съгласна да се омъжи преди да стане бабишкерка, е чудо, невероятно Божие Чудо!

И така, в началото на 21 век:
- Слабите "мъже" стават гейове;
- Силните мъже си намират духовно занимание;
- Нормалните мъже се оставят на течението да ги носи в пълна апатия



Тема Re: Голямото търсене - кратка статистиканови [re: :)]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано11.10.08 14:31



Аз съм жена на 33 години и моите наблюдения са , че мъжете се интересуват точно от жени, които изглеждат по описания начин - показа ли голи телеса и предлагащи абсолютно всичко неангажиращо. В последните две години имам наблюдения , че те растат на възраст , но не променят критериите си на подбор - до 30 години , до 50 кг и т.н. Е, ние останалите които имаме нормални изисквания какво да правим? Дори и да ми се случи да заговоря някой бързо бивам отсвирена.



Тема Re: Голямото търсене - кратка статистиканови [re: aз]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано11.10.08 15:53



Можеш ли да се ВЛЮБИШ пред екранът на компютър?

Точно затова се чудя какви "супер сериозни" разговори очаквате, колко време ще е това виртуално опознаване, та жена да се "навие" на среща.

Трябва да ти кажа, че точно разголените и 'неангажиращите' НИКОГА не излизат с мъж, освен ако не са се уверили, че приличаш на Шварцнегер, Брад Пит и т.н. И дори НЕ говорят с човек, ако не си им показал някоя супер снимка...
Пък и повечето от тях си падат по други жени, а с мъжете само се забавляват, както казах.

Иначе е нормално мъж да си търси неангажираща връзка, т.е. не връзка, а просто "разтуха" без ангажимернти. Това НЕ означава секс, може да иска просто компанията на жена. Не мисля, че я използва, нормално е да се очаква, че и 'тя' ще харесва компанията на мъж.
За да стигне до Интернет, мъж над 20-25 години, значи е крайно самотен, в тежка житейска ситуация, мъж който има сериозни проблеми и се нуждае от надежден спътник в живота си... но понеже няма как да го намери, се надява поне на споменатата "разтуха", нещо, което за разлика от алкохола ще разсее мрачните му мисли...

Жените все сте 'онеправдани', все сте 'използвани', но отдавна мина времето, когато мръсните номера, използвачеството и т.н. бяха мъжки подход. Напротив, вроденото коварство на жената, нанася тежка вреда, на без друго подтискания от съвременното общество мъж.

Извини ме, нищо лично. Ти, казваш си на 33. Какво търсиш в интернет - съпруг? А какво прави до 33??? Или се назабавлява и в баровете вече "не вървиш". А сега ти е самотно? А мъжът трябва да се къса от благодарности за жена не втора ами серийна употреба?!
Пак извинявай. Твоя случай може да е като на много мъже - срамежлив, грозен, с неправилно възпитание...
Останал сам, мрачен, тъжен...
Тогава искрено ти съчувствам. Както ти не можеш да помогнеш на мен, така и аз на теб. Никой не може да ни помогне. Виртуалните разговори, убиват времето, но не трябва да се замисляме, колко безсмислено е всичко.
Говориш с някой, който има живот и си го живее, а ти си само безсмислена сянка...

Или ще пренебрегнеш изискванията си за външност. Ще преодолееш "комплексите" от самотната младост...
Не, без истинско влюбване ще се получи живот-лъжа, една прикрита агония. Но не и щастие!

Един мъж едва ли би се примирил с пропуснатите трепети и вълнение от прелестите на една неизживяна младост. Не би могъл да приеме просто утехата на старините...

Затова по-добре сам.
Пък надеждата умира последна, едно мимолетно вълшебно преживяване пак ще е благословение за един самотник.

И НЕ, НЕ, ЖИВОТЪТ НЕ Е ТАКЪВ, КАКЪВТО СИ ГО НАПРАВИШ! ТОВА ГО КАЗВАТ САМО ТИЯ, КОИТО СА ПОЛУЧИЛИ ВСИЧКО НА ГОТОВО, ДАР ПО РОЖДЕНИЕ. НАРОДЪТ ГО Е КАЗА - СИТИЯ НА ГЛАДНИЯ ВЯРА НЕ ХВАЩА. Това е естествена защитна реакция, за да оправдаеш неспособността и нежеланието си да помогнеш.
Ако си беден и грозен, ще те презират за всеки човешки порив у теб! Ще те наричат похотлив заради свенливите ти мечти, макар да не познаваш целувката, а те са "били" с десетки партниори...
И така, нищо не може да се направи.

(НЕ, не е самосъжаление, скъпи 'благословени'. Благодарете се, че на вас ви е спестено това страдание!) Всеки се ражда с някаква цел. Длъжни сме да вярваме, че всичко това има Смисъл. Но имаме ли сила да вярваме???!...



Тема Re: Голямото търсене - кратка статистиканови [re: :)]  
Автор Edin_ (лош)
Публикувано13.10.08 00:27



Забравете ... не става в интернет. Глупости са това.
Купища лигли.
Чесане на клавиатури.
Реална среща не е възможна.
Забавно ? Е, за мен не е ... Нито е приятен начин за губене на време.



Тема към :)нови [re: :)]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.10.08 08:08



Какво се е случило или не на младини няма никакво значение. Аз лично съм реалистка и предпочитам да не се връщам назад във времето. Нито ще стана по - млада, нито по-красива. Животът на хората не протича по един и същи начин. И да се обобщава е крайно неуместно. Замислял ли си се някога, че има места на които е трудно да срещнеш някой от противоположния пол? Има училища с класове само от момичета или само от момчета, има висши училища, в които пак има професии типично мъжки и типично женски. Има места за работа в които пак са разделени по подобен начин нещата. И тогава когато не общуват с противоположния пол , хората често стават неуверени, повлияни от средата в която живеят. Само ще дам пример :представи си едно поделение преди 10 години /защото напоследък вече има и там достатъчно жени/ Изключително мъжка среда. Представи си едно училище и преподавателите в него - почти изцяло жени. Предполагам, че имаш познати за които казват "ей този или тази какви са готини пък хич не им върви в живота!" .

Скоро в един разговор , един мъж ми каза - благодарение на жените мъжете се пропиваме и ставаме лоши, когато попитах защо , той ми отговори, че мъжете само предлагали, а жените избирали. Следващият мой въпрос беше :защо тогава мъжете се чувстват длъжни да ухажват жени , които и без това си имат твърде много ухажори. Така или иначе верояноста да бъдат отхвърлени скача многократно. И защо в такъв случай не се огледат може пък да намерят нещо различно при някоя на пръв поглед по-невзрачна жена. Последвалия отговор беше, че всички жени неподлежащи на ухажване е добре да си купят вибратор. Е, тогава защо жените са причина някой да се пропива? Ако това си бил ти случайно , ще знаеш как протече останалата част от разговора.
Дали сме на 20, 25, 30 или 40 години няма абсолютно никакво значение. Всеки има право да опита да бъде щастлив по някакъв начин - за някои това е както казваш ти "разтухата", " неангажиращото" , за други са стойностните неща в живота. Хора има всякакви и в интернет и в реалния живот.



Тема Re: към :)нови [re: aз]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано13.10.08 09:35



Трябва да си луд да предпочетеш истинското Щастие пред "разтухата".
Само нещасто празно същество би съществувало (умирало) в стихията на "неангажиращи" връзки и временни съжителства, започнали в някоя кръчма!

Но точно един чувствителен Мъж, който е живял по идеал в младостта си, но по изброените от теб причини не е имал "успех" с противоположния пол, много по-трудно ще се примири да се ожени за жена "втора употреба". По-скоро би избрал МЕЧТИТЕ си неопетнени в Самотата, разкъсвана поради чисто физическа слабост с моменти на "разтуха" (обикновено само писъци от копнеж по такива моменти, които НИКОГА не се реализират на практика, а се запазва "чистотата"), с човек, далеч не отговарящ на критериите му за идеално (например девствена, т.е. без следи от друг мъж по себе си, жена).

Можеш ли да бъдеш щастлив, когато не си изживял младостта си. Когато не си привлечен от прелестта и невинната красота на едно чисто създание?
Накратко, за щастие на земята е нужно и физическо привличане. Духовното не е достатъчно, тъй както не можеш само да четеш книги, но и ядеш пица



Простичко казано, ако младостта си прекарал като аскет, то можеш ли да намериш щастие на старини с 30-40 годишна жена, (която е била с други мъже) при все, че всеки миг си представяш трепетите на една първа (единствена и неповторима) невинна целувка, възможна единствено в свежестта на младостта. То е все едно да приемеш Смъртта си и да живеш с нея. Не всеки (особено чувствителните, творчески личности) е способен на това.
Зимата е красива, но само Пролетта кара сърцето да бие по-силно...

Това, което се опитвам да ти кажа е представено добре като втори пласт в един нов филм за Мерлин (и крал Артур). Мерлин като младеж намира прелестна девица и се влюбват по детински чисто, небесно ... но животът ги разделя.
Накрая на преклонна възраст те се събират, двама старци обвързани с безкрайна любов. Но тъкмо да заплачеш за загубената пролет, МАГИЯТА им връща младостта.
За съжаление в реалността магия няма
Но щастие ли е да се събереш с някого за да УМРЕШ спокойно, вместо да ЖИВЕШ?
Аз избрах да умирам САМ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.