Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:28 20.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Защо сайтовете за запознанства не работят?  
АвторM33 (Нерегистриран)
Публикувано31.08.08 22:56



Аз съм мъж на 33г. от София, от няколко месеца се опитвам да си хвана гадже от сайтовете за запознанства, но не става. Направил съм си прилични профили, сложил съм си хубави и реални снимки (изглеждам достатъчно добре). Всяка вечер пиша на поне една жена, но до този момент имам отговор само от една и то еднократно и после изчезна. Пиша им грамотно, възпитано, пускам и хумор и пак нищо. Не мога да повярвам, че всички тия профили са фалшиви, или че нито една от тези жени не ме е харесала. И това при положение, че е разпространено мнението, че свестните красиви и свободни мъже са изключителна рядкост. Каква може да е причината да ме игнорират?



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано01.09.08 09:27



Защото не си сложил наличността и номера на банковата си сметка...


И "грамотно, възпитано" не се котира - мини на мутренски жаргон, ще има по-горям ефект.
А сериозно - още не съм видял на живо някой да ги е "употребил" по предназначение, въпреки рекламите им...

(Почти) всичко за пещерите -

Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано01.09.08 20:09



хаха, симпатяга - пишел всяка вечер на една жена.
така можеш до 43 години да изкараш, накрая някоя може и да ти върже :)
ако пишеш на по-млади, сигурно затова не ти обръщат внимание, сега модата е 25 годишни мъже с 40 годишни жени, тъй че ти си стар, не вървиш.



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
АвторШepлok (Нерегистриран)
Публикувано03.09.08 00:48



Елементарно, Уотсън.
Мухи се ловят с лайна, пчели - с мед. Пчели няма в лайнарника, не се котираш.





Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Шepлok]  
Автор KMK (новак)
Публикувано03.09.08 21:52



Добре де Шерлок съгласни сме с констатацията, обаче осветли нас незнаещите след като там е лайнарника и няма пчели то къде е кошера, че да оставиме медец и да намерим някоя мила пчеличка





Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: KMK]  
Автор Bizarre (член)
Публикувано05.09.08 13:33



причина - курвенска работа ; следствие - евтинджос..



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
АвторM33 (Нерегистриран)
Публикувано07.09.08 12:54



Искам да споделя, че вчера най-после маце на 27 години на което аз пръв писах ми отговори. Каза, че съм успял да я заинтригувам и затова ми е писала. Да видим сега какво ще излезе от цялата работа

.



Тема Кво й писа, баце?нови [re: M33]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано08.09.08 13:43



Че уя ти е половин метър или, че си обрал Минералбанк?



Тва ми е сигнатурата: О, елия, искам те!!!

Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано08.09.08 22:43



отсега ти казвам, че нищо няма да излезе, но ако имаш късмет, може и да топнеш чушката един-два пъти



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: xoxo]  
АвторM33 (Нерегистриран)
Публикувано12.09.08 16:20



Мда-а-а, оказа се прав. Явно имаш опит и познания в областта, ще се радвам ако споделиш с нас малко от тях

.
Питах я защо се е регистрирала в сайта, тя каза - на работа ми е скучно и така си запълвам времето. Аз пък й казах, че си търся приятелка и тя повече не ми писа. Нищо, все още съм частичен оптимист и продължавам с други, някой ден може нещо да излезе. Че иначе с тия моите минимални социални контакти все на омъжени попадам, ако изобщо попадна на нещо.



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано13.09.08 09:40



Ами защо не работят ще разбереш от това:

Как да четем обявите за запознанства...
От жени:
Около 40-те - На 49 години
Обича приключенията - Спала е с всички в квартала
Атлетична - Няма цици
Средна външност - С лице като циментова стена
Красива - Лъжкиня!!!!
Усмихната - Постоянно на хеш
Образована - Спала с всичките си професори
Емоционално стабилна - На психо-активни медикаменти
Феминистка - Кучка
Свободен дух - Изглежда като прошляк
Търси приятелство - Опитва се да оправи репутацията си на курва
Забавна - Дразнеща
Внимателна - Коматозна
Добър слушател - Малко нещо аутистична
Ню Ейдж - Не си обезкосмява тялото
Старомодна - На загасена лампа, само в мисионерска поза, никакви свирки
Отворена за нови идеи - Отчаяна
Отворена - Отвратно шумна
Страстна - Не носи на алкохол
Поетична - С маниакално-депресивна психоза
С Професия - Професионална кучка
Червенокоса - Кофти боядисана
Рубенсов тип - Тлъста
Романтична - Изглежда добре, но само на свещи
Социална - Пускала се е като за световно
Малко пълна - Много пълна
Пропорционално тегло - Висока като кон, но и тежи толкова
Търси мъжа да сърцето си - Който може да я изтърпи
Вдовица - Мъжа й се е застрелял, за да се спаси от нея
Млада по сърце - Но не и по външност

От мъже:
На 40 - На 50, но си мисли че изглежда на 25
Athletic - Гледа спортни предавания
Average looking - Странни косми му стърчат от носа, ушите и гърба
Образован - Надут
Free Spirit - Вече е спал със сестра ти
Търси приятелство - Но приятелството включва чукане
Забавен - Справя се добре с дистанционното
Добре изглеждащ - Арогантен
Много добре изглеждащ - Тъп като гъз
Честен - Патологичен лъжец
Huggable - Дебел и космат като мечка
Likes to cuddle - Момченцето на мамааа
Mature - По стар от баща ти
Без предразсъдъци - Иска да спи и с съквартирантката ти, но тя не се интересува
Physically fit - Може да вдига бутилката
Поет - Пише телефоните на бивши приятелки на огледалото
Чувствителен - Плаче ти на рамото
Много чувствителен - Обратен
Религиозен - Правил го е в църква
Стабилен - Арестуван, но не е осъждан
Thoughtful - Казва "извинете" като пърди
Не е виновно подсъзнанието - това е реалността!

Но не се отказвай...

(Почти) всичко за пещерите -

Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано13.09.08 20:33



Направил съм си прилични профили, сложил съм си хубави и реални снимки - грешка пич...


Всяка вечер пиша на поне една жена, но до този момент имам отговор само от една и то еднократно и после изчезна. - неам проблем, даже ми писна да им отговарям, бъка от пачаври и педерасти (мамка им)
Пиша им грамотно, възпитано, пускам и хумор и пак нищо. - псувай ги мама му стара и ша видиш колко отговори ще ти се стоварят...
Не мога да повярвам, че всички тия профили са фалшиви - продължавай да търсиш, може случайно и да намериш такива..........само като си помисля че само аз имам 16 фалшиви регистрации в разни сайтове, помисли си колко ти е шанса.......принципно...
нито една от тези жени не ме е харесала. - нима искаш да те харесат педали и гювендии, които си запълват свободното раб. време...?!
Каква може да е причината да ме игнорират? - веки ти обясних основните правила по тея сайтове на кратко, има ли смисъл да продължавам......очи да виждат и руки да пипнат, до тогвази не вервай....



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
АвторKari (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 22:05



изобщо не вярвам на такива сайтове за запознанства, защото всичко е един голям ФАЛШ. Може да има и всестни хора, но шанса да срещнеш такива е 1-но на 1000.Доста често често хората не дават реалните си данни , а тези, които пишат за себе си, се разминават с реалността. Добре, че не ми се налага да търся партньор по този начин, защото си го имам до себе си. Залагам на сигурността. А на теб ти пожелавам успех в търсенето и дано най-накрая да намериш човека за теб. Нали за всеки влак си има пътници. Явно твоят влак все още не е минал, но пък, надеждата умира последна. Успех!



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор MapkиздьoПpaз (благороден)
Публикувано18.09.08 16:07



Братле, пусни ми некоя мъжена, аз ще те уредя с мома



кво ше кажеш, а?

Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Kari]  
Автор12345 (Нерегистриран)
Публикувано18.09.08 17:32



Всички вие, които имате мнение за сайтовете за запознанства сте тези, които състатвляват въпросните сайтове.
С други думи - всеки пикае на воля в обществения басейн, но никой не ще другите да пикаят, казват не било хигиенично.



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор tedinkata (член)
Публикувано19.09.08 21:32



taka.....kato ne stava tuk ,probvai se v realniqt jivot





Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор tedinkata (член)
Публикувано19.09.08 21:34



obache i tam ako ne stane........znachi imash problem

, zamislql li si se za neshto malko po razlichno........, a dali ti ne si po razlichen?



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
АвторSmokie (Нерегистриран)
Публикувано21.09.08 16:21



Абсолютно същия проблем. Като ти видях темата и камък ми падна от сърцето. Сега вече знам, че не съм единствен. Огромната част ме игнорират, въпреки, че се държа възпитано, снимките ми са реални и актуални и изглеждам добре, ( и според хората, които ме познават). В интерес на истината, имал съм няколко контакти на живо с дами от сайтове, но така или иначе с общо казано неподходящи жени и до връзка не се стигна. Имах и един интересен случай. Срещнах се с едно момиче, и този път бях очарован, но явна не беше лъжица за моята уста и въпреки, че имахме известни "предварителни" отношения, тя се оказа с много особен характер и прекратихме контактите по взаимно съгласие...
От друга страна, обръщам внимание на това, кой е гледал профила ми. Оказа се, че от мен се интересуват по-скоро дами от друга възрастова група.. 37 и нагоре..Мили дами, писали сме си любезности, но...



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор xoxo© (котарак)
Публикувано21.09.08 16:49



баце, аз ти казах, че само с писане на една или две на вечер, ще остарееш.
общо взето, щом една жена е стигнала до сайт за запознанства, значи има някакъв проблем. затова е и сама. ако не е от онези, дето си запълват работното време там.
та, проблема й няма да се реши от това, че е в сайт за запознанства, а ти се подлагаш на неподозирани изживявания, надявайки се от това да излезе нещо.
щом изглеждаш добре и си натакава възраст, която казваш, пробвай се някъде в реалния живот. може би по барове, не знам.
може и да имаш късмет, но трябва да питаш 200-300 докато някоя ти пусне.
по сайтовете от теб ще се интересуват предимно жени над 40. тези под 30 няма да ти обърнат внимание най-често. или ще ти казват - ами аз не вярвам оттук да излезе нещо сериозно, или "аз съм тук само за чат и да си убивам времето".



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: xoxo©]  
АвторSmokie (Нерегистриран)
Публикувано21.09.08 17:20



Да, обаче защо след като е "опряла до сайтове", има проблем и навън не може да си намери партньор, игнорира ? После, в реалния живот дамите във въпросната възрастова група, които нямат партнъор дали нямат някакъв проблем? Защо да няма в сайтовете свестни дами, които са в подобна на нашата ситуация..Ограничени социални контакти и прескочили тридесетте, поради неуспешни предишни връзки или нещо друго.
Ясно е, че всеки има проблем и проблеми. Сигурно в сайтовете има повече проблемни, но това не обяснява игнора според мен.





Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: 12345]  
АвторKari (Нерегистриран)
Публикувано22.09.08 10:03



преди да даваш отговор на мнението ми, вземи, че ме прочети още веднъж, но този път внимателно! Тогава ще ти стане ясен постинга ми, и ще разбереш, че никога не съм прибягвала до подобни сайтове, поради причината, че имам човек до себе си и то от 22г. След като той ми дава всичко, и живота ми с него е добър, какво мога да търся извън семейният си живот, м? Никога не съм изявявала желание да се регистрирам в такива сайтове. От мои познати, които имат регистрации в различни сайтове, получавам цялата информация. И от това, което тя ми казва, си вадя заключението, че повечето хора там си търсят развлечения. И за да ти стане още по-ясно, ще ти кажа, че аз не съм хазартен тип!



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Smokie]  
АвторSmokie (Нерегистриран)
Публикувано22.09.08 11:46



А, да - щях да забравя. Другата голяма група в сайтовете са щастливо омужени дами от незнам си колко години, които по думите им не търсят нищо, защото си го имат до себе си.
Цитирам по памет
"Аз не влизам в сайтове за запознанства, защото съм щастливо женена. Информацията какво става там ми я дава моя лична приятелка".

Възникват въпроссите :
1.Дали настоящия форум не попада в категорията "Запознанства"
2.Защо подобни дами участват дейно в този и други подобни форуми.(Да не ги иазреждам), а по думите им не участват във форумите от сайтоете и самите сайтове.
3.Дали латино-сериалите вече не предлагата достатъчно пяна, и новата мода е да надничаме и да сапунисваме по форумите.
4. С две думи, какво търсят толкова много щастливо женени по форумите за запознанства. Дано да не е забавление.



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Smokie]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано23.09.08 09:54



Браво на Smokie!!! Постинга му е 100% точен!!!
Наистина "...голяма група в сайтовете са щастливо омъжени дами от не знам си колко години, които по думите им не търсят нищо, защото си го имат до себе си..."
И на тази огромна група "русалки" (най-излишното морско същество - не става нито за ядене, нито за секс) явно им липсват достатъчно развлечения освен "сапунките", та се навират във всички форуми за запознанства.
Хубаво, де, ама един мъдър човек е казал, че "Секса не е всичко, но и всичкото без секс е нищо!". Тогава за чий се ръгат навсякъде, че и дават "път в живота" на фертилните?!



(Почти) всичко за пещерите -

Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Hinko]  
АвторSmokie (Нерегистриран)
Публикувано23.09.08 20:38



Абе да ти кажа, пак добре, че все пак има и такива. Иначе сигурно няма да има с кого да си обелим една приказка.





Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Smokie]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано23.09.08 21:02



Вярно е...


Ама ако само ще си "хортуваме" или ще се държим за ръчичка... кель файда (на френски)...
Затова е речено, че едни за други сме "противен пол", ама все сме си необходимо социално зло - едни без други не можем...

(Почти) всичко за пещерите -

Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Kari]  
Автормяy (Нерегистриран)
Публикувано13.10.08 13:07



хаха, една приятелка ми каза...
и аз си вадя заключенията, че и акъл давам.
а това тук какво е - форум за запознанства, най-неработещият може би.
но ти си тук, нали? не е приятелката ти



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор Bashka Lud (неориентирана)
Публикувано28.10.08 05:02



Ми да дам и моето мнение. След като се разведох почнах и аз да се позаглеждам по тези сайтове, не само български а и чужбински (да поясня, не съм в БГ) и си търся половинка. .И какво ми прави впечатление - повечето от БГ мъже нямат реалистична престава нито за себе си нито за другата страна, но задължително искат манекенка, ако може и с IQ под 90. Та и аз съм в подобна ситуация, ще трябва да се ориентирам към местен, че българските мъже с големи претенции. Как пък не мога да попадна на обикновен инженер, четящ книжки, поназнайващ малко английски, желаещ да се изнесе от БГ. Нямам късмет, няма...



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Bashka Lud]  
Автор xoxo© (котарак)
Публикувано28.10.08 18:35



хаха, аз съм обикновен инженер, чета книги, поназнайвам английски, не съм сигурен дали искам да се изнеса от България обаче заради жена, защото това би ме поставило в много зависимо положение.
обаче жените не искат обикновен инженер, те искат мъжага с мускули и дебел портфейл. но съм сигурен че и такъв да бях, пак щяха да се държат така отвратително, защото те влизат в тези сайтове за да си губят времето, и за да могат да демонстрират колко само те са важни и никой не ги интересува.

P.S. Как си я представяш тази работа? Някой си оставя тук жилище, работа, приятели, и идва при теб след няколко месеца интернет-флирт и може би една среща за няколко дни като си дойдеш тук за коледа? ами после ако нищо не се получи, тогава какво - той си взима багажчето и се връща в родината сам, без работа и без жена. по ирония на съдбата знам за един такъв случай, само че беше обратното - жена замина при мъж в чужбина.

Редактирано от xoxo© на 28.10.08 18:43.



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: xoxo©]  
Автор Bashka Lud (неориентирана)
Публикувано28.10.08 21:04



Прав си братко. Аз съвсем откровено си търся половинка и предпочитам българин, но ще е трудно, ако не и невъзможно.



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Bashka Lud]  
Автор developero (непознат )
Публикувано28.10.08 21:17



Здравей. На 34 съм, но не разбрах ти на каква възраст си.
Пиши, ако решиш на "лични".



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Bashka Lud]  
Автор xoxo© (котарак)
Публикувано30.10.08 01:02



хубаво е, че не увърташ както повечето жени правят.
може да кажеш повече за себе си ако искаш - възраст, наличие или липса на деца, и в коя държава си например.

може и на лична бележка ако така предпочиташ

Редактирано от xoxo© на 30.10.08 01:25.



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор amargamila (непознат)
Публикувано06.11.08 15:21



Причината според мен е, че повечето хора в подобни сайтове влизат само за забавление, за отбиване на номера. Може би дори и не предполагат, че е възможно някой да посещава тези сайтове с някаква друга цел - приятелство или дори нещо повече. Моето лично мнение е, че това не е най-добрия начин да си намериш сериозна връзка. И все пак, надявам се че скоро ще намериш това което търсиш. Не се отчайвай!





Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор fimova (непознат )
Публикувано07.11.08 14:40



moje i ti da ima6 golemi predencii za jenata i za tova,vsi4ki jeni nesa kato manekenki nito za top modeli,a vie mujete tova tursite top manekenki ,nali



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: amargamila]  
Автор triasunny (невъзможна)
Публикувано26.11.08 18:56



Така е, никой не търси сериозност по сайтове. Тази вълна на заблуда отмина отдавна. В повечето случай, че голямата част от хората по сайтовете в България са или за развлечение, или на майтап, или пък просто търсят нещо да запълнят 1-2 свободни часа.
Ние сме си такива българите - нищо не правим като хората, та и сайтовете ни такива - хахави като нас





Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор zelena_sliva (зрееща)
Публикувано29.11.08 12:53



ех,ми нормално всеки е тръгнал с голямата кошница за прехвалените гъби-и накрая сърцето ми се пръска-оказали се мухоморки





Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор morning.dew (друго аз)
Публикувано15.12.08 09:34



момъка ще даде ли най-накрая отчет какво му се е случило през тези няколко месеца? намери ли си половинката?



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор cepиoзнoтo мoмичe (обожаваща пиано)
Публикувано17.12.08 17:47



ами пиши ми на мен.Ще видиш,че няма да изчезна.



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор Kиpo aдминa (чукундур)
Публикувано18.12.08 07:48



Казвам се Иво и съм от видинските села.
Родих се и отраснах всред добитък – домашни животни в семейство и род на скотовъдци и земеделци. Обикнах земята и добитъка и се чувствувам особено привързан към тях. Казват, че съм „първосигнален” т.е. психически и духовно недоразвит, защото за мен са най-важни единствено първосигналните инстинкти – да оцелееш физически като се натъпчеш до пресита, да препиеш и да се освободиш от излишните хормони чрез секс. Е, в нашето село немаше много моми като бех млад та използувах дом. животни за „отпускане на жилата”
докато ги пасях по баирите. Що овце и др. животни съм „оправил” вече не помня. Нашият род не се слави с кой знае какви умове, но всички беха и са много практични ора и винаги са се нагаждали към ветъра, който духа. Т.е. към „силните на деня”. Защото така се оцелява най-лесно. „Бъди със силните на деня и ще имаш всякакви облаги!” е нашият девиз. Ако требе ще викаме „Слава на БКП!” или „Да живее БСП” пък....ако утре сините станат на власт ще викаме за тех. И тъй аз съм много романтичен по природа. Например много се привързвам към домашните животни и ми е кеф като ме видят да идвам с храната им да се завъртат около мен и да блеят и кудкудякат и се омилкват. Драго ми е от техната любов към мен. Но, най-драго ми става като взема ножа и го наостря добре и хвана некое от добичетата и му прережа глъцмуля и се оплискам целия в кръв и го гледам как се мята и агонизира докато предаде Богу дух – Густо, густо...... Това ми е най-върховния кеф. Става ми едно такова.... романтично...романтично и поетично...И чувството, че съм си осигурил с какво да си тъпча шкембето. Ах колко романтично ми става.... Ама аз споменах думичката „Бог”.... Чакайте да се разберем – аз не вервам в никакъв Бог. Нито съм религиозен нито ми требе. Щом имам добитък и лозя и овошки не ме интересуват никакви богове и други измишльотини.
Та с др. Жеглов собственика на Дира и неговата мафия имам близки връзки. Съселяни сме и ги снабдявам с мезета и ракии и вина от доста време. Те пък ме направиха админ на техните клубове и това ме изкефи върховно. Ми сега кво? Как да управлявам толкова клубове и много от тях със странна тематика – напр. „Религия и мистика” ? Чета из вестниците, че в БГ навлизала некаква си „демокрация”. Туй пък чудо що ли е? Всеки да имал правото свободно да изказва мнения по всякакви въпроси без да бъде санкциониран и преследван и пращан в лагери и избиван. Нема да стане! За мен „демокрация” означава „всеки да може свободно и безпрепятствено да изказва всякакви хвалебствия и възхищения по мой адрес”
И тези, които го правят ги наградих с модераторски пагон. Да работят за мен и моята идея
„В клубовете има само 1 диктатор и самовластец – АЗ Киро админа”. „За мен не важат ни закони ни правила, нито каквито и да било ограничения! Защото работя за мафията на др.Жеглов, а в него са парите и силата.” Обвиняват ме, че съм развратил цяло едно поколение и съм наложил анархия в Клубовете. Кой му пука? Аз си имам син и трябва само за него да се грижа. А стадото „овце” из клубовете нека си пасат сами и се избиват един друг както си искат. Ич не ми е през кура. Аз като представител на селската ентелигенция се чувствам призван да работя и правя всичко за запазването на древните български традиции по тези земи:
Да се псува и ругае наред
Да се пише негрАмотно и на диалекти разни
Да се напада всеки, който не мисли като мен
Да не се признават никакви правила, закони и ред – и всеки да си прави квот муй кеф
Да се правиш на дървен философ и специалист по всичко макар и да си пълен лаик и лумпен в една или друга област
Да нямаш морал и задръжки и се нагаждаш според силните на деня
Да се запази иерархията от комунизма и шуробаджаначеството....

А, забравих да спомена, че чрез Интернет се запознах с разни много интересни сайтове за секс м/у мъже и много ме привлече това и пробвах и ми харесА и днес съм определено казано хомосексуалист или педерас както им викат. Пропагандирам този вид секс из Клубовете и най-любимият ми клуб е този, където се събират такива като мен да се псуват на мъжки дупета. Ох густо! И много романтично.
„Клуб за попържни” е моят любим клуб. А всекакви клубове с някакви абстрактни тематики като тези от „Религия и мистика” трябва да ги закрият и аз работя усилено по въпроса като наслагах анти фенове на тематиката им – все атеисти и първосигнални гьотферени като мен за мъдеклатори в тези клубове... Те дебнат денонощно някой да не напише нещо по тематиката или позитивно за Бог, религия и духовност и др. подобни глупости и го трият и му слагат бан. Също те се грижат да съсипват тези клубове като ги задръстват с всякакъв спам и простотии и цинизми и интриги... Някои ме обвиняват, че съм налагал „Диктатура на простака” ама нека цитирам моя солташак, който ми прави минети Last Roman, на който съм дал карт бланш да осира всички клубове със спам и идиотщини и съм му дал пагон на модератор също и той обясни, че това не е „диктатура” – а е „олигархия”.....
Та, тва съм АЗ – Киро/Декстър/Бисмарк и всякакви др. никове вкл. клониращ никове на мои опоненти и пишещ от тяхно име мои простотии и идиотщини. И ако на нeкой му хрумне да протестира против анархията и диктатурата ми, която налагам из клубовете и се оплаче в клуб „Въпроси и помощ” – автоматично ще го санкционирам като преместя оплакванията му в.....”Клуб за попържни” където са моите хавери педераси, които ще го съсипят от псувни и ругатни.... А аз ще клонирам ника му, за да пиша свои идиотизми от негово име и ще пускам линкове към педераски сайтове – моите най-любими. Ех това било компютърни престъпления и било забранено – но кво ми дреме на кура.... Нал съм сол ташак и хавер на др.Жеглов собственика на дира – никой не мож мa пипна. Ха-ха-хааааааа АЗ съм най-великият Диктатор и никой не може да ми каже „копче”. „Цензура и отнемане на думата на инакомислещите” – това бе мотото на комунистите и аз продължавам тази традиция с всички сили и средства.
Ами тъй де – как смее някой да ми опонира? Аз коля, аз беся в клубовете.
Аз и моята селска простотия и кретенизъм.

Ето моите идоли – аз се старая да прилагам техните методи в Клубовете на Дира:





Яяяяя някой се опитва да хвърля моите камъни по моята глава проста.... И да пише от мое име.... Хммм това ич не ми аресва.... Я да трия и да банвам, че станах за резил из клубовете вече....





Ако някой иска да стане мод под моето ръководство ето как:



Хайде чао за сега, че трябва да нахраня кокошките и прасето и магарето в обора....

Ваш админ: Иво-Киро-Декстър номенклатурко от видинските селца.





Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: cepиoзнoтo мoмичe]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (благороден)
Публикувано20.12.08 15:50



Че да ти пиша, ама освен тук другаде не виждам къде





Тема Нормално ...нови [re: M33]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано10.04.09 12:13



жените там са разглезени от прекалено многото мъже и почват да търсят под вола теле. Ако ти се занимава с излишно чатене можеш да си пишеш там. Има и огромно мнозинство от женени или в отпуск по майчинство жени, които си търсят "партньор за чат и обмяна на снимки" там.



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор Бokop (Слуга на Лоа)
Публикувано10.04.09 12:18



Най-вероятно нищо.



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Бokop]  
Автор kalinche@gmail.com (непознат )
Публикувано06.12.15 21:46



Здравейте, виждам че темата е доооста стара, обаче пък се позабавлявах искрено четейки я. Посмях се на моля. Ето и моят опит в тези сайтове. Той не е голям. Тъй като явно се смята, че жените, които посещават тези сайтове нещо им липсва - хахаха, ами предполагам на някой им липсва мъж. Аз съм разделена с мъжът ми от 3 месеца и понеже имам ограничени социални контакти, такава ми е работата, се регистрирах в две страници. Да уточня, живея в чуежбина и сайтовете са местни. На 40 и малко /не 49 хахаха/ години съм, с нормална фигура, приличен вид, изглеждам доста по-млада.Живея в страна където жените са прилично грозни и аз мога да кажа, че съм като фото модел сравнена с тях, за стандартите на България, не съм фото модел, а добре изглеждаща, но за тук... За пример ще кажа, че за месец имам 2000 преглеждания. Тъ, какво ми прави впечатление, пишат ми само тъпаци или идиоти и по-млади мъже, тези 2000, гледат и не пишат, профилите на тези които посещават профилът ми са на прилично изглеждащи мъже, влизат по няколко пъти в профила ми, но не се свързват с мен. Явно аз не знам как фунционират тези сайтове. В общи линии за два месеца се запознах само с един нормален човек, който ми допада като външност и евентуално като характер, но пък живее далеч. Всички останали са под всякаква критика. Явно аз не разбирам. Аз разглеждам различни профили, и влизайки в един профил то значи ми е привлякъл вниманието, все си мисля, че за да влизат в профилът ми не е щото съм ужасяващо грозна, но не пишат, само влизат по 2,3,4 пъти. Вярно е, че и аз не съм от тези дето ще настоява. Аз не пиша на никой, само отговарям ако на мен ми пишат, аз първа не се свързвам. Започвам да си мидля, че това е проблема. Да кажат мъжете, да чуем обратната гледна точка.Ами това е от мен. Ще ми е интересно да чуя мнения и съм сигурна че ще посмея още. Хубава вечер



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: kalinche@gmail.com]  
Автор blood2 ()
Публикувано09.12.15 14:41



Какво очакваш да научиш. Някои успяват да се влюбят и да са заедно, а други не.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.