Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 22.09.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: 12345]  
АвторKari (Нерегистриран)
Публикувано22.09.08 10:03



преди да даваш отговор на мнението ми, вземи, че ме прочети още веднъж, но този път внимателно! Тогава ще ти стане ясен постинга ми, и ще разбереш, че никога не съм прибягвала до подобни сайтове, поради причината, че имам човек до себе си и то от 22г. След като той ми дава всичко, и живота ми с него е добър, какво мога да търся извън семейният си живот, м? Никога не съм изявявала желание да се регистрирам в такива сайтове. От мои познати, които имат регистрации в различни сайтове, получавам цялата информация. И от това, което тя ми казва, си вадя заключението, че повечето хора там си търсят развлечения. И за да ти стане още по-ясно, ще ти кажа, че аз не съм хазартен тип!



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Smokie]  
АвторSmokie (Нерегистриран)
Публикувано22.09.08 11:46



А, да - щях да забравя. Другата голяма група в сайтовете са щастливо омужени дами от незнам си колко години, които по думите им не търсят нищо, защото си го имат до себе си.
Цитирам по памет
"Аз не влизам в сайтове за запознанства, защото съм щастливо женена. Информацията какво става там ми я дава моя лична приятелка".

Възникват въпроссите :
1.Дали настоящия форум не попада в категорията "Запознанства"
2.Защо подобни дами участват дейно в този и други подобни форуми.(Да не ги иазреждам), а по думите им не участват във форумите от сайтоете и самите сайтове.
3.Дали латино-сериалите вече не предлагата достатъчно пяна, и новата мода е да надничаме и да сапунисваме по форумите.
4. С две думи, какво търсят толкова много щастливо женени по форумите за запознанства. Дано да не е забавление.



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Smokie]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано23.09.08 09:54



Браво на Smokie!!! Постинга му е 100% точен!!!
Наистина "...голяма група в сайтовете са щастливо омъжени дами от не знам си колко години, които по думите им не търсят нищо, защото си го имат до себе си..."
И на тази огромна група "русалки" (най-излишното морско същество - не става нито за ядене, нито за секс) явно им липсват достатъчно развлечения освен "сапунките", та се навират във всички форуми за запознанства.
Хубаво, де, ама един мъдър човек е казал, че "Секса не е всичко, но и всичкото без секс е нищо!". Тогава за чий се ръгат навсякъде, че и дават "път в живота" на фертилните?!



(Почти) всичко за пещерите -

Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Hinko]  
АвторSmokie (Нерегистриран)
Публикувано23.09.08 20:38



Абе да ти кажа, пак добре, че все пак има и такива. Иначе сигурно няма да има с кого да си обелим една приказка.





Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Smokie]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано23.09.08 21:02



Вярно е...


Ама ако само ще си "хортуваме" или ще се държим за ръчичка... кель файда (на френски)...
Затова е речено, че едни за други сме "противен пол", ама все сме си необходимо социално зло - едни без други не можем...

(Почти) всичко за пещерите -

Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Kari]  
Автормяy (Нерегистриран)
Публикувано13.10.08 13:07



хаха, една приятелка ми каза...
и аз си вадя заключенията, че и акъл давам.
а това тук какво е - форум за запознанства, най-неработещият може би.
но ти си тук, нали? не е приятелката ти



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор Bashka Lud (неориентирана)
Публикувано28.10.08 05:02



Ми да дам и моето мнение. След като се разведох почнах и аз да се позаглеждам по тези сайтове, не само български а и чужбински (да поясня, не съм в БГ) и си търся половинка. .И какво ми прави впечатление - повечето от БГ мъже нямат реалистична престава нито за себе си нито за другата страна, но задължително искат манекенка, ако може и с IQ под 90. Та и аз съм в подобна ситуация, ще трябва да се ориентирам към местен, че българските мъже с големи претенции. Как пък не мога да попадна на обикновен инженер, четящ книжки, поназнайващ малко английски, желаещ да се изнесе от БГ. Нямам късмет, няма...



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Bashka Lud]  
Автор xoxo© (котарак)
Публикувано28.10.08 18:35



хаха, аз съм обикновен инженер, чета книги, поназнайвам английски, не съм сигурен дали искам да се изнеса от България обаче заради жена, защото това би ме поставило в много зависимо положение.
обаче жените не искат обикновен инженер, те искат мъжага с мускули и дебел портфейл. но съм сигурен че и такъв да бях, пак щяха да се държат така отвратително, защото те влизат в тези сайтове за да си губят времето, и за да могат да демонстрират колко само те са важни и никой не ги интересува.

P.S. Как си я представяш тази работа? Някой си оставя тук жилище, работа, приятели, и идва при теб след няколко месеца интернет-флирт и може би една среща за няколко дни като си дойдеш тук за коледа? ами после ако нищо не се получи, тогава какво - той си взима багажчето и се връща в родината сам, без работа и без жена. по ирония на съдбата знам за един такъв случай, само че беше обратното - жена замина при мъж в чужбина.

Редактирано от xoxo© на 28.10.08 18:43.



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: xoxo©]  
Автор Bashka Lud (неориентирана)
Публикувано28.10.08 21:04



Прав си братко. Аз съвсем откровено си търся половинка и предпочитам българин, но ще е трудно, ако не и невъзможно.



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Bashka Lud]  
Автор developero (непознат )
Публикувано28.10.08 21:17



Здравей. На 34 съм, но не разбрах ти на каква възраст си.
Пиши, ако решиш на "лични".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.