Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 16.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано13.09.08 09:40



Ами защо не работят ще разбереш от това:

Как да четем обявите за запознанства...
От жени:
Около 40-те - На 49 години
Обича приключенията - Спала е с всички в квартала
Атлетична - Няма цици
Средна външност - С лице като циментова стена
Красива - Лъжкиня!!!!
Усмихната - Постоянно на хеш
Образована - Спала с всичките си професори
Емоционално стабилна - На психо-активни медикаменти
Феминистка - Кучка
Свободен дух - Изглежда като прошляк
Търси приятелство - Опитва се да оправи репутацията си на курва
Забавна - Дразнеща
Внимателна - Коматозна
Добър слушател - Малко нещо аутистична
Ню Ейдж - Не си обезкосмява тялото
Старомодна - На загасена лампа, само в мисионерска поза, никакви свирки
Отворена за нови идеи - Отчаяна
Отворена - Отвратно шумна
Страстна - Не носи на алкохол
Поетична - С маниакално-депресивна психоза
С Професия - Професионална кучка
Червенокоса - Кофти боядисана
Рубенсов тип - Тлъста
Романтична - Изглежда добре, но само на свещи
Социална - Пускала се е като за световно
Малко пълна - Много пълна
Пропорционално тегло - Висока като кон, но и тежи толкова
Търси мъжа да сърцето си - Който може да я изтърпи
Вдовица - Мъжа й се е застрелял, за да се спаси от нея
Млада по сърце - Но не и по външност

От мъже:
На 40 - На 50, но си мисли че изглежда на 25
Athletic - Гледа спортни предавания
Average looking - Странни косми му стърчат от носа, ушите и гърба
Образован - Надут
Free Spirit - Вече е спал със сестра ти
Търси приятелство - Но приятелството включва чукане
Забавен - Справя се добре с дистанционното
Добре изглеждащ - Арогантен
Много добре изглеждащ - Тъп като гъз
Честен - Патологичен лъжец
Huggable - Дебел и космат като мечка
Likes to cuddle - Момченцето на мамааа
Mature - По стар от баща ти
Без предразсъдъци - Иска да спи и с съквартирантката ти, но тя не се интересува
Physically fit - Може да вдига бутилката
Поет - Пише телефоните на бивши приятелки на огледалото
Чувствителен - Плаче ти на рамото
Много чувствителен - Обратен
Религиозен - Правил го е в църква
Стабилен - Арестуван, но не е осъждан
Thoughtful - Казва "извинете" като пърди
Не е виновно подсъзнанието - това е реалността!

Но не се отказвай...

(Почти) всичко за пещерите -

Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано13.09.08 20:33



Направил съм си прилични профили, сложил съм си хубави и реални снимки - грешка пич...


Всяка вечер пиша на поне една жена, но до този момент имам отговор само от една и то еднократно и после изчезна. - неам проблем, даже ми писна да им отговарям, бъка от пачаври и педерасти (мамка им)
Пиша им грамотно, възпитано, пускам и хумор и пак нищо. - псувай ги мама му стара и ша видиш колко отговори ще ти се стоварят...
Не мога да повярвам, че всички тия профили са фалшиви - продължавай да търсиш, може случайно и да намериш такива..........само като си помисля че само аз имам 16 фалшиви регистрации в разни сайтове, помисли си колко ти е шанса.......принципно...
нито една от тези жени не ме е харесала. - нима искаш да те харесат педали и гювендии, които си запълват свободното раб. време...?!
Каква може да е причината да ме игнорират? - веки ти обясних основните правила по тея сайтове на кратко, има ли смисъл да продължавам......очи да виждат и руки да пипнат, до тогвази не вервай....



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
АвторKari (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 22:05



изобщо не вярвам на такива сайтове за запознанства, защото всичко е един голям ФАЛШ. Може да има и всестни хора, но шанса да срещнеш такива е 1-но на 1000.Доста често често хората не дават реалните си данни , а тези, които пишат за себе си, се разминават с реалността. Добре, че не ми се налага да търся партньор по този начин, защото си го имам до себе си. Залагам на сигурността. А на теб ти пожелавам успех в търсенето и дано най-накрая да намериш човека за теб. Нали за всеки влак си има пътници. Явно твоят влак все още не е минал, но пък, надеждата умира последна. Успех!



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор MapkиздьoПpaз (благороден)
Публикувано18.09.08 16:07



Братле, пусни ми некоя мъжена, аз ще те уредя с мома



кво ше кажеш, а?

Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Kari]  
Автор12345 (Нерегистриран)
Публикувано18.09.08 17:32



Всички вие, които имате мнение за сайтовете за запознанства сте тези, които състатвляват въпросните сайтове.
С други думи - всеки пикае на воля в обществения басейн, но никой не ще другите да пикаят, казват не било хигиенично.



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор tedinkata (член)
Публикувано19.09.08 21:32



taka.....kato ne stava tuk ,probvai se v realniqt jivot





Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор tedinkata (член)
Публикувано19.09.08 21:34



obache i tam ako ne stane........znachi imash problem

, zamislql li si se za neshto malko po razlichno........, a dali ti ne si po razlichen?



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
АвторSmokie (Нерегистриран)
Публикувано21.09.08 16:21



Абсолютно същия проблем. Като ти видях темата и камък ми падна от сърцето. Сега вече знам, че не съм единствен. Огромната част ме игнорират, въпреки, че се държа възпитано, снимките ми са реални и актуални и изглеждам добре, ( и според хората, които ме познават). В интерес на истината, имал съм няколко контакти на живо с дами от сайтове, но така или иначе с общо казано неподходящи жени и до връзка не се стигна. Имах и един интересен случай. Срещнах се с едно момиче, и този път бях очарован, но явна не беше лъжица за моята уста и въпреки, че имахме известни "предварителни" отношения, тя се оказа с много особен характер и прекратихме контактите по взаимно съгласие...
От друга страна, обръщам внимание на това, кой е гледал профила ми. Оказа се, че от мен се интересуват по-скоро дами от друга възрастова група.. 37 и нагоре..Мили дами, писали сме си любезности, но...



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор xoxo© (котарак)
Публикувано21.09.08 16:49



баце, аз ти казах, че само с писане на една или две на вечер, ще остарееш.
общо взето, щом една жена е стигнала до сайт за запознанства, значи има някакъв проблем. затова е и сама. ако не е от онези, дето си запълват работното време там.
та, проблема й няма да се реши от това, че е в сайт за запознанства, а ти се подлагаш на неподозирани изживявания, надявайки се от това да излезе нещо.
щом изглеждаш добре и си натакава възраст, която казваш, пробвай се някъде в реалния живот. може би по барове, не знам.
може и да имаш късмет, но трябва да питаш 200-300 докато някоя ти пусне.
по сайтовете от теб ще се интересуват предимно жени над 40. тези под 30 няма да ти обърнат внимание най-често. или ще ти казват - ами аз не вярвам оттук да излезе нещо сериозно, или "аз съм тук само за чат и да си убивам времето".



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: xoxo©]  
АвторSmokie (Нерегистриран)
Публикувано21.09.08 17:20



Да, обаче защо след като е "опряла до сайтове", има проблем и навън не може да си намери партньор, игнорира ? После, в реалния живот дамите във въпросната възрастова група, които нямат партнъор дали нямат някакъв проблем? Защо да няма в сайтовете свестни дами, които са в подобна на нашата ситуация..Ограничени социални контакти и прескочили тридесетте, поради неуспешни предишни връзки или нещо друго.
Ясно е, че всеки има проблем и проблеми. Сигурно в сайтовете има повече проблемни, но това не обяснява игнора според мен.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.