Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 26.04.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Защо сайтовете за запознанства не работят?  
АвторM33 (Нерегистриран)
Публикувано31.08.08 22:56



Аз съм мъж на 33г. от София, от няколко месеца се опитвам да си хвана гадже от сайтовете за запознанства, но не става. Направил съм си прилични профили, сложил съм си хубави и реални снимки (изглеждам достатъчно добре). Всяка вечер пиша на поне една жена, но до този момент имам отговор само от една и то еднократно и после изчезна. Пиша им грамотно, възпитано, пускам и хумор и пак нищо. Не мога да повярвам, че всички тия профили са фалшиви, или че нито една от тези жени не ме е харесала. И това при положение, че е разпространено мнението, че свестните красиви и свободни мъже са изключителна рядкост. Каква може да е причината да ме игнорират?



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано01.09.08 09:27



Защото не си сложил наличността и номера на банковата си сметка...


И "грамотно, възпитано" не се котира - мини на мутренски жаргон, ще има по-горям ефект.
А сериозно - още не съм видял на живо някой да ги е "употребил" по предназначение, въпреки рекламите им...

(Почти) всичко за пещерите -

Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано01.09.08 20:09



хаха, симпатяга - пишел всяка вечер на една жена.
така можеш до 43 години да изкараш, накрая някоя може и да ти върже :)
ако пишеш на по-млади, сигурно затова не ти обръщат внимание, сега модата е 25 годишни мъже с 40 годишни жени, тъй че ти си стар, не вървиш.



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
АвторШepлok (Нерегистриран)
Публикувано03.09.08 00:48



Елементарно, Уотсън.
Мухи се ловят с лайна, пчели - с мед. Пчели няма в лайнарника, не се котираш.





Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: Шepлok]  
Автор KMK (новак)
Публикувано03.09.08 21:52



Добре де Шерлок съгласни сме с констатацията, обаче осветли нас незнаещите след като там е лайнарника и няма пчели то къде е кошера, че да оставиме медец и да намерим някоя мила пчеличка





Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: KMK]  
Автор Bizarre (член)
Публикувано05.09.08 13:33



причина - курвенска работа ; следствие - евтинджос..



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
АвторM33 (Нерегистриран)
Публикувано07.09.08 12:54



Искам да споделя, че вчера най-после маце на 27 години на което аз пръв писах ми отговори. Каза, че съм успял да я заинтригувам и затова ми е писала. Да видим сега какво ще излезе от цялата работа

.



Тема Кво й писа, баце?нови [re: M33]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано08.09.08 13:43



Че уя ти е половин метър или, че си обрал Минералбанк?



Тва ми е сигнатурата: О, елия, искам те!!!

Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: M33]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано08.09.08 22:43



отсега ти казвам, че нищо няма да излезе, но ако имаш късмет, може и да топнеш чушката един-два пъти



Тема Re: Защо сайтовете за запознанства не работят?нови [re: xoxo]  
АвторM33 (Нерегистриран)
Публикувано12.09.08 16:20



Мда-а-а, оказа се прав. Явно имаш опит и познания в областта, ще се радвам ако споделиш с нас малко от тях

.
Питах я защо се е регистрирала в сайта, тя каза - на работа ми е скучно и така си запълвам времето. Аз пък й казах, че си търся приятелка и тя повече не ми писа. Нищо, все още съм частичен оптимист и продължавам с други, някой ден може нещо да излезе. Че иначе с тия моите минимални социални контакти все на омъжени попадам, ако изобщо попадна на нещо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.