Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 24.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема SAMOTATAнови  
АвторLONELY (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 14:26



Сама Съм !!! А САМОТАТА УБИВА БАВНО И МЪЧИТЕЛНО........
-Не мислете че аз търся кой знае какво тук
> > просто ми харесва да срещам различни хора и да контактувам с техните мозъци, какво мислят, за какво мечтаят... За мен няма други интереси в сайта нямам нужда от кошчета за душевни отпъдъци не избивам комплекси, през деня е пълно с хора около мен и не спирам да говоря по цял ден.Аз имам нужда от нещо което да е различно от обкръжението ми , което да ме накара да изляза от ежедневния стереотип.Естественно той е много шарен и забавен , но все пак за мен той е стереотип и трябва да се разчупи.Всеки човек има нужда от нови ситуации в живота си, подъзнателно ги търси и по този начин се самоусъвршенства с придобиване на опит.А защо в интернет?- Когато общуваме в интернет с някой, ние общуваме с представата си за него.А представата се базира не на него самия, а на нашата необходимост от определен тип човек. Човек, който ни допълва, с който дори можем да мълчим на една и съща тема. И да ни е добре от мисълта, че него някъде го има.
> > Общуването в интернет е обърнато. В природата първо се привличаме външно, телесно и чак тогава стигаме до високите нива. Тук започваме от тях и това носи рискове. Преди години прочетох в един роман на Клифърд Саймък една идея - през новото хилядолетие ще се развият нови сетива. Запомних го някъде в съзнанието си до момента, в който осъзнах, че усещам хората в интернет. Нямам рационално обяснение,но може би ще поговорим някога и за това.
> > Дядо ми казваше, че на света има много хора и малко Човеци.Аз казвам, че ние сме тълпа от самотници и когато срещнем част от себе си в някой друг и ни става хубаво. Тогава можем да общуваме без много думи. Просто ни е хубаво, че този човек съществува, че диша, че се усмихва и може би вижда това, което и ние забелязваме - дъгата, тревата или тъгата в нечии очи.за това толкоз. Сега за мен-!
> > Има много неща за който си струва да се скриеш.Не всичко е хубаво когато е явно.Mоже би аз обичам тайните неща. Усмихвам се винаги,макар и тъпо.Дори тъпата усмивка е по-приятна от насълзените очи.Никои не обича проблемите.Говоря много,но казвам малко.Така винаги съм спокоина ,че никой не ме е разбрал правилно.Когато те разберат после лесно биваш маниполиран.За да не ми забият нож в гърба-просто не се обръщам. Помня хубавото, но не забравям лошото.Доброто настроение е задалжително за да съм истински щастлива.Не си позволявам лукса да ми развалят настроението. Нямам тайни, които не мога да скрия.И не се натоварвам с чужди болки-Всеки си го носи сам-и кръста и ръста. Флиртувам –в това няма нищо лошо,дори когато ми отказват. Радвам се на природата-докато я има. Не мисля много за да не ходя уморена.Когато някой ме настъпи дръжа се като лайно. Присещам се ,че не съм безсмъртна.Както се казва никои не се е измъкнал от живота жив. Не ставам сериозна за да не стана смешна. И накрая -помня че-забравям макар че имам особено усещане за себе си. Мога понякога повече от другите. Тогава сякаш остарявам. В действителност се обичам. Друг въпрос е, че често се мразя за допуснатите слабости, без които не съм аз. Обичам да мисля за хората. Те не се сещат често за мен, но им е простено, защото имат свои трудности. Често се отчайвам от безразличието, егоизма, дребнавостта. Отчайва ме и липсата на мечти в хората. Mисля,че годините и премеждията са най-добрия възпитател за човека. Обичам красотата всякаквa и във всичко. Обичам истината, дори и тежката! Това е! Мисля ,че живота е твърде кратък за да пилеем от него и миг!Опитвам се да ги направя тези мигове повече и колкото може по-прекрасни!Вчера е просто сън, а утре е само видение. Но добре изживяното днес превръща всяко вчера в щастлив сън, и вдъхва във всяко утре надежда.
Е това съм аз. Ако мислите, че има за какво да говорите с мен и не Ви звуча като дървен философ -Ще ми бъде приятно да разнищим някоя друга тема.Може би можете да ми кажете КАК СЕ ЛЕКУВА САМОТА ?Може би с приятели,които аз загубих по неволя ? Бих се радвала ако мога да намеря приятели сред вас . отворена съм за всякакви мнения и въпроси.



Тема Re: SAMOTATAнови [re: LONELY]  
АвторEлпидa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 18:34



"Общуването в интернет е обърнато. В природата първо се привличаме външно, телесно..." Съгласен с твъдението. :-) Кажи, на първо четене, каква си на цвят и колко си голяма.

Здравей!



Тема Re: SAMOTATAнови [re: LONELY]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано16.05.08 19:10



Хм, разбирам те, но... Точно тук, в този форум (а май и в повечето други) едва ли ще намериш Човека, С Когото Да Се Разбирате Без Думи. След не много ще се появяа дежурните майтапчии, бъзикачи, хора без работа, злобари и прочее, и ще оспамят темата, та и да има някой от търсения тип, много бързо ще се откаже да води разговори тук. Просто... средата тук не е подходяща за по-сериозни разговори.

Пък и май тук пишат изключително нерегистрирани, с малки изключения, което още повече намеква за несериозност...


____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Редактирано от walkman™ на 16.05.08 19:14.



Тема Re: SAMOTATAнови [re: LONELY]  
АвторЧeтeц (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 21:17



Здравей Лонели. Прочетох твоето писание два пъти и много размишлявах. Има много истина в това - да не кажа 100% Напълно те подкрепям предварително, защoто тук скоро ще се появят разни недоносчета с олигофренски бъзици и подигравки. Радвам се че има и нормални хора като теб с които нормално може да се разговаря. Дано не те принудят бързо да напуснеш тоя клуб с грозното си поведение някои драскачи. Би ми било приятно да общувам с теб.



Тема Re: SAMOTATAнови [re: LONELY]  
Автор Bizarre (член)
Публикувано16.05.08 23:02



Здравей.Регни си ник и можем,да кореспондираме,чрез бележки.



Тема Re: SAMOTATAнови [re: Чeтeц]  
Авторчyдим ce (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 01:01



абе момчета, едно не мога да разбера - защо аджеба на всеки новодошъл първите думи, които му се казват, е че веднага ще се лепнат разни олигофрени да го оспамват? Що за дебилен начин на мислене?
Според мен свестните обяви никой не ги пипа, с малки изключения, но те са ясни вече.



Тема И аз съм сам,нови [re: LONELY]  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 02:37



но не се оплаквам.
Текстът е хубав и прочувствен, но една от двете фрази е хубаво да се махне - за да звучи по-красиво и истинно. Да прозвучи като откровение, каквато, предполагам, е била и целта му?
1. "И не се натоварвам с чужди болки-Всеки си го носи сам-и кръста и ръста.";
2."Обичам да мисля за хората. Те не се сещат често за мен, но им е простено, защото имат свои трудности. Често се отчайвам от безразличието, егоизма, дребнавостта.".
Поздрави.





Тема Re: И аз съм сам,нови [re: :(]  
Автор Bizarre (член)
Публикувано17.05.08 11:45



Приятелю...и аз съм така,но какво да се прави.Такъв е живота,някои си мислят че като изкарат 100лв повече този месец,и ще са щастливи...но уви не е така,тепърва им започват филмите.Не че и аз не изкарвам по 200-500лв месечно отгоре,но ...не ми дреме пари ...се изкарват.Здраве,щастие,любов не се изкарват,затова Бог си знае работата ,много често и по много пъти.Благодаря ,на Бога,че съм жив,здрав,прав,млад...и нямам проблеми от рода на болести,безпаричие,остава да открия и щастието,кой знае,може би като стана на 35-40?
Но не искам да чакам,дотогава затова и го търся навсякъде и по всяко време.
А за всички вие дето ме храните,ре -поуствате,репликирате...много сте зле,адски вие дори самите не знаете кои сте..от толкова пумия,която в крайна сметка,реципрочно се връща при вас.
Поздрави...



Тема Re: И аз съм сам,нови [re: Bizarre]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 12:27



що не си пишеш с никовете, с които по принцип си пишеш? Срам ли те е нещо?





Тема Re: И аз съм сам,нови [re: :)]  
Автор Bizarre (член)
Публикувано17.05.08 12:29



Защото съм забравил паролите за тях,чувстваш ли се щастлив от този отговор?Не виждам и смисъл да се пиша с ник,който само колекционери на снимки като теб,знаят какво значи?МЕН ДА МЕ Е СРАМ?НИКОГА!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.