Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:36 18.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Търся си половинкатанови  
Автор qbulka (edna)
Публикувано06.11.07 14:04



Търся запознанство с интелигентен мъж от София, на 31-35 години, с приятна външност, симпатичен, готов за сериозна връзка. Ще ми се мъжът да е почтен човек, със силен характер и добър. Аз съм жена, на 31, от София. За начало предпочитам да си пишем.
Преди време бях пуснала обява, но не открих каквото търсех. Сега опитвам пак.



Тема Re: Търся си половинкатанови [re: qbulka]  
Авторigi (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 21:54



Нищо чудно че не си го открила,с тези изисквания още доста ще опитваш





Тема Re: Търся си половинката [re: igi]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано06.11.07 22:32



Що бе, знаеш ли колко хора има дето се мислят за такива?



А жените са много смешни като си мислят, че заслужават някой да ги боготвори, да целува прахта под кракта им и едва ли не да прави абсолютно ВСИЧКО за тях. А те самите всъщност са един амортизиращ се актив... както го е казал един нюйоркски брокер.

Не смотри на часы
Наше время еще не вышло
А в саду расцветают вишни
Утром влажные от росы

Редактирано от Cлapтибapтфacт на 06.11.07 22:35.



Тема Re: Търся си половинкатанови [re: qbulka]  
Автор Bizarre (непознат )
Публикувано07.11.07 17:33



Здравей,аз съм от София на 26 съм и също съм силно заинтересован от това което си описала в женски вид.Но има една подробност,фетишист съм,привличат ме разни специфични неща освен ординарните и стандартни взаимоотношения между мъж и жена.Говоря за Бдсм,разбира се харесвам софт нещица.Ако проявиш интерес може да поддържаме комуникация,и евентуално да се стигне до среща.Стига разбира се да има ,взаимство.
Карам го на бележки ,защото ми е писнало от малоумни коментари във форумите.Надявам се разбираш...



Тема Re: Търся си половинкатанови [re: Bizarre]  
Автор:)))))) (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 18:54



ААААААААААААХААХХАХАХХАХАХА

ненормалният педераст изпълзя от кенефа.





Тема Re: Търся си половинкатанови [re: :))))))]  
Автор Bizarre (новак)
Публикувано07.11.07 21:28



Нали ти споменах за това колко готино е да надживееш жена си и децата си?
Измислен селянин.



Тема Re: Търся си половинкатанови [re: Cлapтибapтфacт]  
Автор KMK (новак)
Публикувано07.11.07 23:43



Така си е - днеска някъде прочетох: парадокс - жените си боядисват косите във всевъзможни цветове, имплантират си силикон в усните, гърдите... слагат си изкуствени мигли и изкуствен маникюр НО за сметка на това искат да срещнат истински мъж. Да ама няма как да стане тая работа. В днешния лъжлив, измамен и пошъл свят за съжаление не останаха истински хора или поне аз не познавам такива.

Редактирано от KMK на 07.11.07 23:46.



Тема всеки има свои си желания,нови [re: Cлapтибapтфacт]  
Авторнe мoжe тaka (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 01:28



обаче не виждам вие защо им се сърдите, на чуждите желания.Като не можете и не искате да й ги удовлетворите, продължавате по пътя и си ритате безгрижно кестени, дорде им мине сезона.
После ще мислите отново.

Колкото до "амротизиращия се актив", говорите за новата си кола на изплащане ли? Защото, ако е за партньорката ви, поцелуйте...знаете какво.



Тема Re: Търся си половинкатанови [re: Bizarre]  
Автор:)))))) (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 08:25



ами ожени се и застреляй жена си - ненормален педерасте!



ш'та еба у ненормалника недоклатен



Тема Re: Търся си половинкатанови [re: KMK]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 12:58



Ами ето - жената говори за истински неща....почтеност, доброта и т.н., а на теб в главата ти силикон, устни, мигли, цици. Прав си, не останаха истински хора и реакциите на мъжете след подобна нормална и човешка обява са жалки и нелепи, каквато е и твоята. Уви!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.