Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 26.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Експеримент... с мъженови  
Авторexperiment (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 00:30



Значи по принцип не обичам да си правя експерименти за сметка на някого, но ми беше много интересно що за мъже бродят по сайтовете за запознанства. Затова измислих и направих следното - в един сайт за запознанства пуснах две коренно различни по смисъл обяви, в които два съвсем различни типа жени търсят различн мъже. Нарочно ги написах така, че едната обява да няма нищо общо с другата като търсен обект. Разбира се, сложих и различни имейли за отговор. И какво мислите стана - и на двете пощи получавах писма от едни и същи мъже!

На всичко отгоре дори не си правят труда да пишат нещо различно, ами явно цитират едно и също на всяка баламурница, с надеждата някоя да им върже. Имаше единични случаи, които не се появиха и в двете ми пощи, но голямата част явно изобщо не ги интересува какво в действителност търси жената отсреща, а просто пишат едни и същи глупости, за да си "хванат" нещо пък ако мине номера. Та дотолкова отвратни ми станаха изведнъж мъжете от тия сайтове, че да не дава господ някога да стигна дотам да си търся мъж по интернет!



Тема Re: Експеримент... с мъженови [re: experiment]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 01:56



гладна кокошка просо сънува



Тема Re: Експеримент... с мъженови [re: experiment]  
АвторEти (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 10:00



Аз затова нямам никакво доверение на тези сайтове и имам резерви относно тях. Имам регистрация само в един сайт, където пък един и същи човек ми пише под различни самоличности. Нещо като щрауса, който си заровил главата в пясъка и мисли, че се е скрил.Та този същият човек, когато го разкрих, се покри и изчезна. И реши да намери друг начин да се появи-в айсикю. И там продължи с различни самоличности, но бързо го хванах и такава тирада му дръпнах, че засега се е кротнал.





Тема Re: Експеримент... с мъженови [re: experiment]  
АвторMAHAФ (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 15:05



А жените пък мислят в 98% от случаите първо за заплратата на един мъж и дори не го крият. Ние поне мислим за нещо, което е част от вас, докато вие мислите за нещо, което дори не е част от нас, мъжете.





Тема Re: Експеримент... с мъженови [re: experiment]  
Авторkвит (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 16:12



Абе ти си си правила експерименти с тях,
защо те да не си правят с разни такива като тебе?



Тема Re: Експеримент... с мъженови [re: kвит]  
Авторkiss (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 19:48



Аз мисля ,че не е невъзможно чрез интернет да намериш стойностен и истински човек.Работата е там, че никак не е лесно! В същото време не намирам за ненормално или "баламурско" да го търсиш по този начин-че ти какво правиш в тези сайтове в крайна сметка- не се ли надяваш вътрешно да намериш твоята половинка?И не е ли недостойно да си правиш експерименти с чувствата на хората,с най-съкровените им надежди!?А що се отнася до това дали някой си търси нещо повърхтностно и неангажиращо то той би го заявил открито ,за да се надява да го намери по-лесно!Останалото всеки сам решава за себе си-ако е достатъчно интелигентен -докъде ще позволи да стигнат нещата!И още нещо(колкото и да звучи нескромно) никак не изглеждам зле ,за да си търся затова човек по този начин!



Тема а ако...нови [re: experiment]  
Автор Feniks_ (отравяща)
Публикувано18.07.07 21:08



излезе,че ти имаш връзка в реалния живот и си направила този експеримент само от ЗАБАВА,тогава кой е прецакан всъщност?

Никой,защото:
1.Мъжете в интернет търсят секс и за никакви чувства не може да става въпрос.
2.Както казах,тук сме за забава(визирам себе си).В реалния живот си имам много сладък приятел.
3.Така че никой няма да пострада!!!

Айде стига,де

Тема друга беше идеятанови [re: kiss]  
Авторexperiment (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 23:49



Не съм имала никаква лоша умисъл като го направих, просто исках да разбера що за птици са мъжете в сайтовете за запознанства. Не мисля и че има нещо лошо да откриеш половинка по интернет, макар да не мога да си го представя. Нито съм наранила нечии чувства, защото въобще не отговарях на нито един имейл. Това, което ме изненада, беше именно, че всички тези мъже отговарят на обяви, които са коренно различни, пишат едно и също и отговарят с "да" на жена, която иска секс и на жена, която иска брак. Значи то е ясно - просто си търсят коя ще им върже или си търсят начин да убият времето. Но и в двата случая са некоректни, защото това, че аз съм пуснала фалшиви обяви, не означава, че и другите жени го правят и по този начин като се доверяват на такива мъже, те стават жертви на измама.

Колко по-добре за всички щеше да е ако отговаряха само на обяви, които наистина ги интересуват. Обаче в крайна сметка се оказва, че мъжете не знаят какво искат.



Тема Re: друга беше идеятанови [re: experiment]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано18.07.07 23:52



В отговор на:

Това, което ме изненада, беше именно, че всички тези мъже отговарят на обяви, които са коренно различни, пишат едно и също и отговарят с "да" на жена, която иска секс и на жена, която иска брак.



ей затова никога няма нищо да разбереш.
защото секса и брака не са нещо което е в противоречие. А според твоето изказване излиза, че това са коренно различни неща.
никога няма да намериш мъж, дето да иска брак, но да не иска секс.

Редактирано от Boлkoдaв на 18.07.07 23:53.



Тема Re: друга беше идеятанови [re: experiment]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 01:07



направи си още няколко експеримента, може да се окаже че ще ти е по добре да станеш монахиня, даже и да се гордееш с това, изключвайки моментите когато някоя приятелка или колежка е забили готин мъж от интернет или реала, което ти не си успяла да постигнеш. Ако пак помислиш внимателно , не би написала много от нещата, защото аз, като мъж, не се обиждам от тях, само ми става смешно, що за жена, в оправдание за неспособността си да направи нещо което иска, обвинява другите. Правилно си се ориентирала, интернет не е за теб, който го е страх от мечки, не ходи в гората!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.