Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 03.07.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хора!!! Спрете с наркотиците!?!?!?  
Автор Strapon (In searching...)
Публикувано09.05.07 22:16



Сигурно съвсем наскоро са пуснали някакви нови наркотици.Като чета повечето от отговорите по определени теми - гледам доста вече са го опитали?! :D



Тема Re: Хора!!! Спрете с наркотиците!?!?!?нови [re: Strapon]  
Авторss-ovec (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 08:39



Ама май и ти си ги опитал тез наркотици с твоите извратени теми



Тема Re: Хора!!! Спрете с наркотиците!?!?!?нови [re: ss-ovec]  
Автор Strapon (In searching...)
Публикувано10.05.07 20:37



На мен не ми трябват наркотици,за да знам какво искам,за да съм се опознал,и това не е тема,обява е !!!Никой не те е карал да и обръщаш внимание?



Тема Бате, вие, садо-мазото ...нови [re: Strapon]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 21:28



... ебете ли се или ви е гот само като ви шокат канчето и връзват тежести за ташаците?





Тема Re: Бате, вие, садо-мазото ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Strapon (In searching...)
Публикувано11.05.07 00:51



Забелязвам колко първосигнални глупави може да бъдете,но какво ли може да се очаква от човек кръстил се "тъпото копеле"??!?Ти просто толкова си можеш и знаеш.



Тема Re: Бате, вие, садо-мазото ...нови [re: Strapon]  
Авторss-ovec (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 11:52



Какво му е първо сигналното?
Камшика, кайшките с шипове, люлките, там разните ви уреди за опъване, напомпване и тн ли е първо сигнално?
А какво може да се очаква от човек кръстил се Strapon?



Тема Я, верно, бате, кажи кво означава "старпон"?нови [re: ss-ovec]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 15:32



Тоа да не е некакъв от ония извратяги, дето се крият из Борисовата градина само по балтон или шлифер (според сезона) и причакват малки и невинни чорбарчета в късните часове след мач на кочинпарк?





Тема Re: Я, верно, бате, кажи кво означава "старпон"?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Strapon (In searching...)
Публикувано11.05.07 17:12



Вървете се прегледайте и осъзнайте се....като не знаете кой какво,не ви дава никакво право да съдите никой,погледнете се само.С тия общи приказки,ще имате по-голям успех да коментирате футбол.....а дори и за това не ставате,защото трябва зрителна памет.



Тема Re: Бате, вие, садо-мазото ...нови [re: ss-ovec]  
Автор Strapon (In searching...)
Публикувано11.05.07 17:17



Ако поне малко имаше представа щеше да знаеш какво точно значи бдсм,като абревиатура,но ти не знаеш....така че си смешен,доста трай си.Така няма да биеш на очи...с ненатуралния си ник,и второ така както съм се кръстил,това ми харесва така съм избрал,по-добре е от това,което си избрал ти,сещаш се,нали ми следиш мисълта?!?!И хвани прочети нещо преди да си правиш първосигнални и плитки изводи.



Тема Що си така мнително, мило момче?нови [re: Strapon]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 18:27



Аз само питам, не съм изказвал твърдения, пък ти се стегаш като ластици около цици. Кажи, баце, кво значи "старпон"?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.