Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 08.05.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема За Виктор и Елпида - персонално.нови  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано27.03.06 21:31



Някой може да си помисли, че съм обърнал резбата, но нека не се надява на това - падам си по мацки и се надявам, докато съм жив да продължавам да ги предпочитам пред мъжете.

Така. Това беше лирическо отклонение за конкретен човек, който определено има нужда от време на време да бъде подръчнат, но нека минем на темата:

Темата е покана за реална среща. Без много много пазарлъци просто някоя събота да седнем в някое кръчме на по бира, защото няколко пъти правим опити да се срещнем от този клуб, но все не успяваме.
И понеже, макар и да се зарекох да не го правя, все пак имам желание да направя каквото мога за клубчето... и понеже ми се иска това клубче да се превърне наистина в място, където хората да могат да се запознават и дай Боже да си намерят гаджета или нещо по-сериозно просто отправям към всички желаещи поредната покана за среща.
Това ми е поне трети опит да организирам среща на това клубче и няма да се изненадам ако пак сме двама или трима, но дори и само трима да сме - важното е да ни е приятно.

Моля тези, които не биха присъствали на подобна среща да не пишат в темата.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: За Виктор и Елпида - персонално.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано28.03.06 17:56



Аз съм ЗА.

Everything louder than everything else...


Тема Харно!нови [re: AЛБATPOC]  
Авторviktor (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 18:14



Добре, АЛБАТРОС, пиши ме в сметката! И аз се бях зарекъл повече да не се навивам на подобни неща, но какво, пък ... Най - малкото ще изпием по бира по мъжки. Само че този път ще чакам наготово да бъде обявено времето, мястото и начина за разпознаване.



Тема Ако няма други желаещи нека бъде на 8-ми април.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано31.03.06 08:12



Да речем между 16,30 и 17,00 часа на ректората. Ако сте съгласни и двамата за разпознаване ще постна (за Виктор - с Дакота сме се виждали) един телефон, който ще бъде с мен тогава.
За останалите желаещи - ако някой иска да дойде е добре дошъл, но добре е да си каже тук предварително за да си направим сметката, защото там, където могат да отидат трима души може да няма места за осем или десет.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Ако няма други желаещи нека бъде на 8-ми април.нови [re: AЛБATPOC]  
Авторviktor (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 08:56



Времето и мястото ме устройват. Само че ти номер и да ми дадеш, аз нямам мобилен, за да те набера. Зат`ва ще трябва да се познаем по друг начин. Аре ... аз съм с къса подстрижка, тип войнишка. Времето едва ли ще е много топло, така че сигурно ще съм и с дънково синьо яке.



Тема Re: Ако няма други желаещи нека бъде на 8-ми април.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор *koce* ()
Публикувано06.04.06 10:55



И аз ще доида.



Тема ЗА РАЗПОЗНАВАНЕ!!!нови [re: AЛБATPOC]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано06.04.06 16:48



Телефонът, който ще бъде тогава с мен е 0899519998. Това не е постоянния ми номер, така че не се притеснявам да го постна - тази карта я ползвам точно за такива случаи и ще я сложа в апарата си след 16,00 часа, т.е. като тръгна за срещата.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Ако няма други желаещи нека бъде на 8-ми април.нови [re: *koce*]  
Авторviktor (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 13:40



Косе - Босе, `що не дойде, а?
Бе, кат` се знаете к`ви сте, `що изобщо пишете?! Трайте си там!



Тема щото иманови [re: viktor]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано10.04.06 14:00



балъци да им се връзват



Тема Re: Интересна ли беше срещата?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Либpe ()
Публикувано10.04.06 14:55



Хей, Албатрос, Виктор или Елпида - защо все пак не разкажете как мина срещата. Ако някой има желание да сподели, ще е интересно за всички, предполагам. Ако не, поне кажете дали беше добра бирата !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.