Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 04.07.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ето ми го отговорътнови [re: Baby]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано27.01.07 17:03



Това е тази същата, която писа в Женски клуб. И забележете само обърканото мислене на жените набор 1981ва - вместо да си намери опитен любовник, тя търси девственик! Изобщо прави ли ви впечатление, че жените набор 1981ва имат напълно алогично мислене и ненормални действия?



Тема Re: ето ми го отговорътнови [re: FileO99]  
АвторBaby (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 13:29



Здрасти. Не знам от къде ти хрумна, че съм писала история в женски клуб. Не съм същата. Даже не знам за коя история става въпрос. Може да ми кажеш коя е, за да я прочета щом е толкова интересна.



Тема Re: ето ми го отговорътнови [re: Baby]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано30.01.07 18:30



Значи модераторът ме помоли да не ти отговарям и сега ще ми се сърди. Темата е писана в Женски клуб от Милена и трябва да я търсиш назад в архивът. За сведение с моите 101 бройки няма начин да ти свърша работа, но ми е много интересно защо търсиш девственик и второ не си даваш сметка, че девствен мъж на 25 години ще е физически изрод!



Тема Re: ето ми го отговорътнови [re: FileO99]  
АвторBaby (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 13:41



Da pro4etoh istoriata.No ne sum su6tata.Za6to puk da e izrod.Az ne smiatam taka.Po-skoro izrod mi se vijda niakoi broikadjia,otkolkoto edin devstvenik.:)



Тема Re: ето ми го отговорътнови [re: Baby]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано01.02.07 19:24



Да, тук по този специално въпрос си напълно права - нравствен изрод е бройкаджията не и девственикът. Но правиш ли реална преоценка на нещата, че именно жените в България са тези, които го правят за по един път и не дават втори шанс на единичните си партньори? Освен това девствен мъж на тези години просто няма да намериш, или някои ще те излъже или ще се натъкнеш на тежък социопат, който няма да може и една дума да обели на среща, камо ли да си поиска секс. Вероятно ще се получи комичната ситуация, при която ти ще трябва да го водиш на сила в леглото и едва ли не да го изнасилиш. Такъв човек освен това ще има твърде ниско равнище на личната си хигиена поради най-вече липса на сексуален опит и ти рискуваш да бъдеш по-скоро отвратена отколкото очарована от него. Така стоят нещата според мен, но решението и последващите на неговата база действие са си твой личен въпрос.





Тема Re: Tursia devstven muj mejdu 25 i 30 godiniнови [re: Baby]  
Авторopeos (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 21:55



as sam na 30 ne sam devstven no sam mnogo sramejlif moga da ti svar6a rabota mnogo momi4eta me svaliat no as se se darpam simpatiaga sam. ako ne mi xaresa6 da znae6 niama da stane nisto. 4akam otgovor iossifof@yahoo.gr



Тема Re: Tursia devstven muj mejdu 25 i 30 godiniнови [re: opeos]  
Автор pinkovinko (непознат )
Публикувано04.02.07 10:57



devstven maj?na 25 ili 30?triabva dae padnal ot mars.





Тема Re: Tursia devstven muj mejdu 25 i 30 godiniнови [re: pinkovinko]  
Авторdevstven (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 20:38



eto me baby! az sam devstvenijt men.samo,4e sam mejdu 40 i 50 godi6en i sam po devstven ot vsjkoga.s 10 godini sam po devstven ot tvojta me4ta.



Тема Re: Tursia devstven muj mejdu 25 i 30 godiniнови [re: Baby]  
Автор Villan (непознат )
Публикувано05.02.07 22:30



Ахаха много девствен народ бе. Вземете си разтриите анусчетата със средно пръстче и вече няма да бъдете (това не е от личен опит)





Тема Re: ето ми го отговорътнови [re: FileO99]  
Авторape (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 00:11



теб още ли не са те пратили в някой психодиспансер?

Такъв човек освен това ще има твърде ниско равнище на личната си хигиена поради най-вече липса на сексуален опит и ти рискуваш да бъдеш по-скоро отвратена отколкото очарована от него.

мда то тираджиите са изключително хигиенични. лапай им пишките на воля - явно те влече.

абе ти ако не се ебаваш нарочно с хората из клубовете, значи си изключително ненормално същество, което е редно да постъпи на лечение в психо... бе в лудницата, казано по народно му.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.