Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 09.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ето моята интересна история....нови  
АвторДaниeл (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 19:47



Здравейте!
Тази вечер съм сам и ми напира отвътре да напиша своята история....може пък да се хареса на някого....
За последен път влизах в този клуб преди около 4 години....Пуснах обява, че търся момиче за неангажираща връзка, защото съм женен...Получих няколко писма, но отговорих само на едното...Беше момиче, което изглеждаше интелигентно, но съвсем неопитно....Разменихме няколко писма и след 4-5 дена се срещнахме.......пихме кафе в едно заведение в центъра на София...и аз и предложих да правим секс веднага....Тя ме попита дали не може да изчакаме няколко дена....Аз се съгласих и след три дена се видяхме отново.....Заведох я в един хотел...Когато останахме насаме, тя се разтрепера от притеснение и ми каза, че е девствена....а беше на 26 години, и при това много готина.....при това от София....:))))....Помислих, че ме бъзика.....:))))...Каза, че би ме разбрала ако се откажа да го правим....Аз се направих на сериозен и казах, че не е много редно, но съм съгласен да и бъда първия.....Пооплескахме чаршафите, но стана работата....След няколко дена отново се видяхме....Този път мацката беше безумно страстна....Направо се нанизваше до дъно и викаше от удоволствие....След това се видяхме още 5-6 пъти, но тя стана много настоятелна...започна да ми се обажда в работата...да ми звъни вечер...направо беше полудяла....Аз се опитвах да бъда деликатен и да спазвам дистанция, но не успявах....Винаги съм внимателен и мил с жените и не мога да си позволя да я разкарам просто ей така....Но в случая наистина нямах избор.....Съвсем внимателно и обясних, че искам да не ми се обажда известно време и да се опита да си намери гадже...Тя каза, че е лудо влюбена и никога няма да намери друг такъв като мен....Това беше нормална реакция, защото и бях първия...пък и наистина съм готин тип..:)))))) Както и да е....прекратихме връзката.....Знаех, че момичето много страда и ми беше мъчно за нея....Беше много сладка, но от типа жени „зубрачки”....такива, които биха участвали в предаването „Минута е много”...Обличаше се хубаво, но много семпло....Интересуваше се от много неща, но нямаше никакъв житейски опит....Не исках да става така...гадно ми беше, че я разкарвам по този начин...но няма как...това е живота.....
И тогава отново влязох в този клуб и разказах моята случка.....Естествено, намериха се идиоти, които веднага се нахвърлиха върху мен и започнаха да ме нападат здраво....някои поставиха под съмнение разказа ми....други ме навряха в кучи гъз, задето съм изневерил на жена ми.....Темата набра популярност....и един ден получих писмо от една мацка, която е омъжена...по-голяма от мен с няколко години....разменихме няколко писма...после се срещнахме....повтори се случката, но с тази разлика, че и двамата знаехме какво искаме....Оказа се, че страшно си допадаме във всяко едно отношение...освен секса, можехме да си говорим с часове, без да ни омръзне...Започнахме да се виждаме всеки ден....и постепенно се привързахме дотолкова, че не можем един без друг...И всичко това продължава вече почти 4 години.....Почти всеки ден сме заедно....измъкваме се от работа, само за да се видим дори за 10-15 минути... А за секса...просто нямам думи...Аз съм сексуален маниак и мога да го правя непрекъснато....и за първи път в живота си, намерих точната партньорка....Вече дори нямам сексуални фантазии, защото всичко съм правил с нея...:))))... Когато не можем да се видим, си говорим по телефона с часове...През уикендите и празниците си пращаме любовни смс-и....Понякога ми се струва, че е много лигаво, но ми харесва... Аз съм доста сериозен и властен....и дори понякога агресивен тип.... и не съм предполагал, че точно аз мога да бъда такъв лигльо.....:))))).....И двамата имаме семейни половинки, които ни обожават....имаме страхотни деца....образование, работа, жилища.....абе с една дума, и на двамата животът е уреден още преди да се срещнем....и естествено, ако стане издънка, и двамата имаме много да губим....Не знам какво се случи, но ни тресна и двамата здраво....:)))))))) Ами това е.....Надявам се да не ме нападат отново разни духачи, както миналия път преди 4 години......всеки си гледа собствения живот....аз си харесвам моя... Поздрави на всички! Ако някой иска да ми пише: daniel32@abv.bg
Не си търся гадже...а и сексът ми е предостатъчен....просто бих се запознал и си поговорил с някого...:)))))))



Тема Re: Ето моята интересна история....нови [re: Дaниeл]  
Авторlt;1234gt; (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 20:36



Hahahaha, try again later.

or somewhere else.



Тема Re: Ето моята интересна история....нови [re: Дaниeл]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано14.01.07 22:38



Историята ти не е интересна. Най-малкото заради това, че всеки втори, висящ тук може да извади подобна.
Пък ти си страхливец. Какво толкова имаш да губиш? Или те е шубе, че ако се ангажираш с жената, в която си влюбен вече няма да е същото?
Всъщност хвалиш ли се или се оплакваш?
Що ли нещо не мога да се впечатля? То верно, че съм от рода Маклауд и преживях последните няколко столетия...

На върха на копието



Тема :)))нови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
АвторДaниeл (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 05:21



Някакъв негативизъм лъха от думите ти....Не те карам да се впечатляваш...И защо когато някой сподели нещо, трябва непременно или да се хвали, или да се оплаква...не може ли просто ей така, да му се е насъбрало много, да е пил една чаша алкохол...да му е докривяло...и да е искал просто да си напише мислите...??? А колкото до шубето...не мисля, че ако се ангажирам с тази жена, ще съжалявам за нещо...В началото не бях убеден, но отдавна вече знам, че чувствата са взаимни и тръпката е уникална....Грехота е човек да пропилява подобен късмет по такъв начин - тайни срещи, и т.н... Но другия вариант е свързан със страдание за другите партньори...децата, и т.н....Верно, че човек за да е щастлив, трябва да е поне малко егоист, но в случая и двамата предпочитаме да нараняваме себе си, отколкото другите....



Тема Re: :)))нови [re: Дaниeл]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 07:43



Не се кахъри толкова за децата. Те приемат тези неща нормално. Казвам го от личен опит.
Според мен е точно страх, да не провалите хубавата връзка.
Извинявай, ако съм звучала заядливо. Трябва да е защото пропуснах 4 дълги сексуални акта този уикенд.





Тема Я!!! [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор v_v_v (безсмъртен)
Публикувано15.01.07 09:46



Имало и други оцелели роднини!!!



В тая държава има митница! Вий к`во си мислите?!?!

Тема Re: Ето моята интересна история....нови [re: Дaниeл]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 10:33



когато човек е курвар/курва така се получава обикновенно... сърбай си сега попарата и не ни занимавай с глупостите си



Тема Re: Я!!!нови [re: v_v_v]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 10:48



Има я! Хубав живот, ама дълъг шъ знайш.





Тема Re: Ето моята интересна история....нови [re: Дaниeл]  
Авторsilence (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 12:14



ми... хубаво.... чукаш готино, имаш готина съпруга-запас, ти си готин.. готина работа :)) според някои постъпваш като бунак, според някои - си прав, някои пък ги боли фара.
та за какво я пускаш таз история - не търсиш мнение, доколкото разбирам не търсиш и ново месо :))
а се пак е в запознанства



Тема Re: :)))нови [re: Дaниeл]  
Авторceйм (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 23:38



всичко е заради тръпката,нали?не мисля 4е те шубе от нещо.а всички ,които те нападат тук май са жени...






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.