Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 03.07.24 
Запознанства
   >> Запознанства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 40-50 god jeniнови  
Авторchopin (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 23:10



25 godi6en,visok,krasiv.tarsq jeni mejdu 40 i 50 god za neangajira6ta vrazka.tezi ot plovdiv sa s predimstvo.
za tezi,koito gledat negativno na takuv vid saob6teniq-spestete si replikite,nqma smisul da pulnete e-net prostranstvoto s gluposti.





Тема Re: 40-50 god jeniнови [re: chopin]  
Авторwhite_chocolate (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 17:24



Az sam na 32, visoka, dosta zakraglena, ot Sofia. Stava li?



Тема Re: 40-50 god jeniнови [re: white_chocolate]  
Авторchopin (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 21:43



dai koordinati de!



Тема Re: 40-50 god jeniнови [re: white_chocolate]  
АвторЛюбитeл (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 09:50



Аз съм от София и съм на 37. Ако оставиш и-мейл ще ти пиша за да си уговорим среща. При положение, че си сериозна, разбира се. Интернет игрички не обичам.



Тема Re: 40-50 god jeniнови [re: Любитeл]  
Авторwhite_chocolate (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 14:58



Наистина не знам, колко съм сериозна. За първи път пиша на такова място. Имам мъж, деца, добра работа, допълнителни занимания итн., но нещо не ми достига, а от няколко дни съм в адска дупка. Не искам да те подвеждам. Пиши ми на chocolate@dir.bg, ако прецениш, че си струва. За срещата - ще ти отговоря най - късно във вторник.



Тема Re: 40-50 god jeniнови [re: chopin]  
Авторbiswingf (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 15:53



dai e-mail da ti pisha



Тема Re: 40-50 god jeniнови [re: biswingf]  
Авторchopin (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 23:05



ami moq e-mail e mnogo karsnore4iv,stava vapros ,4e mi pi6e imeto v nego,za tova dai mi ti e-mail-a si,az 6te ti pi6a sas sigurnost.





Тема Re: 40-50 god jeni [re: chopin]  
Авторchopin (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 22:08



aide be jeni,ne iskate li svejo,mlado tqlo





Тема Re: 40-50 god jeniнови [re: chopin]  
Авторadi9 (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 15:27



a za6to puk da sme 40-50?ne 4e ne sum takava, ama umrem ot lubopitstvo za6to ne si lafi6 s vrusni4ki?





Тема Re: 40-50 god jeniнови [re: chopin]  
Авторredflower (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 18:22



Айде, бе младеж! Не знаеш ли, че за жените тези неща не се свеждат до едното тяло? Особенно, над 40 тодишните обръщат внимание на съдържанието, а не само на черешката на върха.
Т.е. докато се стигне до телата (свежи или не), трябва да се покажат куп други качества. А, за да блесне човек със своите преимущества е нужна ситуация някаква.



Съвсем сериозно - от какъв зор се обръщаш към връстничките на майка си? Има толкава много чудесни, умни момичета!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.