Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 21.05.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема компания за морето!нови  
Автор cuddly (curious)
Публикувано04.08.06 14:19



търся компания за морето.
от утре до 15-ти.
нямам претенции за пол

.
просто сама трудно ще си намеря квартира и по-скъпо.
е, има ли някой друг, чиитто планове в последния момент са се провалили и си търси човек за море? Чак снощи разбрах, че приятелката, с която щяхме да ходим, се отказва...




Тема Re: компания за морето!нови [re: cuddly]  
АвторГpoзнoтo пaтeнцe (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 21:20



Поканата само за мъже ли се отнася или може да пишат и жени?

Къде ще почиваш? Не съм лесбийка, просто питам дали случайно не сме на едно място Аз вече си имам място за спане, но малко приятна компания не отказвам Този постинг не е майтап



Тема Re: компания за морето!нови [re: Гpoзнoтo пaтeнцe]  
АвторEлпидa (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 21:37



Грозно патенце,
Като се върнеш от почивка да кажеш как е било!



Знам e-mail-a ти.



Тема Re: компания за морето!нови [re: cuddly]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 22:30



И аз си търся. Някъде около 18 до 28 август.
На 30 съм, жена от София. Предпочитам с някое момиче да ида, на около моята възраст. А може да се съберем и повече хора, би било чудесно. (Нямам сексуални предпочитания към жени).



Тема Re: компания за морето!нови [re: Az]  
Автор cuddly (curious)
Публикувано05.08.06 00:01



здравей...за съжаление тогава моята отпуска ще е свършила.
аз също съм жена, и нямам никакви сексуални предпочитания към жени.
за компания з аморето нямам претенции - жена, мъж, все тая.
в крайна сметка става дума за макс 7 дена и не за секс

.




Тема Re: компания за морето! [re: Гpoзнoтo пaтeнцe]  
Автор cuddly (curious)
Публикувано05.08.06 00:03



отнася се и за двата пола.
нямам уредено място з почивка, но ми се иска нещо по-спокойно - далеч от шумотевици, чалга и т.н. С чиста вода и ситен пясък. (на плажа, де, не в стаята)
твоята идея каква е?




Тема Re: компания за морето!нови [re: cuddly]  
АвторГpoзнoтo пaтeнцe (Нерегистриран)
Публикувано05.08.06 13:04



Ами в предвид факта, че ще съм без компанията ми и без кола, а с автобус и всичко това за мижавите 7 дни (толкова отпуснаха шефовете

), ще съм при познати хазяи в Китен - ненавиждам го този курорт, но нали иде реч да си почина, та ще преживея тази лудница и тъпканица някакси



Тема Re: компания за морето!нови [re: Eлпидa]  
АвторГpoзнoтo пaтeнцe (Нерегистриран)
Публикувано05.08.06 13:10



Елпида, скъпи, припомни ми - имала ли съм удоволствието да си пиша с теб или те познавам само като име от форума?

От време на време ми изневерява паметта Колкото до мейла - бях си го оставила в твоята тема, защото ме обвиниха че пиша неверни неща като не си оставам мейл, а проблема беше, че тогава просто нямах такъв Ако искаш може и някоя мидичка да ти донеса?



Тема Re: компания за морето!нови [re: Гpoзнoтo пaтeнцe]  
Автор cuddly (curious)
Публикувано05.08.06 13:25



izviniavai z akomersialnia vypros, za za kolko pari?
shtoto traibva da si tyrsq i az kvartira za men samo, bez vtori 4ovek..




Тема Re: компания за морето!нови [re: cuddly]  
АвторГpoзнoтo пaтeнцe (Нерегистриран)
Публикувано05.08.06 20:25



За стаята ни искат по 30 лв, значи се пада по 15лв на човек, но имало балкон, самостоятелен санитарен възел, телевизор май и евентуално като бонус и хладилник. За първи път ще ходим там, по принцип предпочитаме Лозенец. При другата ни хазяйка в Лозенец обаче леглото е по 18лв, но в стаята освен гореизброените неща има кабелна и хладилник. Зависи каква категория се води къщата - при първия вариант е с 1 звезда, а при втория 2 звезди, затова и е по-скъпо

Успех в търсенето и един съвет - ако можеш подметни им ако не ти дадат да видиш предварително стаята, че смяташ ако ти хареса да идваш пак при тях. Така със сигурност ще си спечелиш отстъпка от цената ако отидеш пак при тях следващата година - това е проверена тактика




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.