Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 24.04.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Сайтовете за запознанства!нови  
Автор tor (тор)
Публикувано01.07.06 00:07



flirt4e.com-Изключително малумен сайт. На преден план винаги изпъкват разни момченца на по 16-18 години с мазни и рошави прически, асиметрични лица и кльощави женствени телца. На второ място се класират разни наркоманчета с пиърсинги и татоси и гнусни негърски физиономии, които жените определят като "забавни" и "интересни".
Женската част, която излиза на преден план е представена от разни малки дунди, с обработени на фотошоп снимки, 20кг пудра и разни къси полички. Въпреки красивият на пръв поглед виншен вид, тези "дами" прекарват по 15 часа дневно в сайта.

elmaz.com-Това е сайтът на откровените курви, недоклатените комплексари и безработните мърлячи. Тук 24-28 годишни бастуни по цял омайват разни кучки на по 18-20 години или разни дебелани, които нямат друга алтернатива да намерят секс.

sladur.com-за да оформиш лицето на сайтът просто трябва да си пуснеш един sms за 2,40лв и се изтрелваш на предни позиции. Повечето от тези хора са разни малоумници над 25 години, които по цял ден киснат в сайта и си разменят "10-ки" за рейтинга и месечната класация. Жените пък са някакви "принцеси" със сериозни професии, доходи и най-вече сериозни връзки, приятели, които много обичат, а в сайтът са за губене на време. Че като толкова си обичате приятелите и имате свободно време, защо не седнете да им изплетете едни чорапи, ами там висите?

rivamodels.com-всеки се е регистрирал там, но никой не влиза!

ladybi.com-регистрациите са направени най-вече от мъже, за да гледат снимки на БГ лесбиики на аванта



А иначе, за да търсиш компания в този клуб, трябва да си най-малкото ненормален!



Тема Re: Сайтовете за запознанства!нови [re: tor]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано01.07.06 08:44



Пич, като не ти връзват - не значи, че сайтовете са виновни! Хубави, лоши - на някои хора им вършат работа, иначе нямаше да са фрашкани с профили. И, постоянно се появяват нови подобни страници.





Тема Re: Сайтовете за запознанства!нови [re: Sargon lll]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 10:59



Не че ни ми връзват, а аз на тях не връзвам(с малки изключения). Профилът ми в сладур за 7 месеца има 31 000 посещения, което показва, че съм доста популярен(дори са ме заговаряли на улицата). Иначе само пропадняците използват тези сайтове за "връзване" или "да им вършат работа". Аз лично влизам, за да се ебавам и го постигам.
А мнението ти няма нищо общо с конкретиката на темата ми. Само показа колко си комплексиран, с каква малка пишка разполагаш, че си шкембелия и недоклатен/преклатен анал!





Тема Re: Сайтовете за запознанства!нови [re: тop]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано01.07.06 23:04



Така е, прав си! Имам малка мека пишка, която съм готов напълно да предоставя на твоето внимание! Измий си зъбките и се подмий, нищо че си известен гей - аз не правя компромиси!





Тема ей пикльо!нови [re: Sargon lll]  
Автор tor (тор)
Публикувано01.07.06 23:26



Че имаш малка пишка, тяло отпуснато като еклер и мазен корем ми е пределно ясно. Все пак повечето български т.нар. "мъже" сте нечистоплътни пияни селяни със средновековно мислене. От предното ти мение прозираха комплекси, а от това изкристализираха на фона на критиката ми към теб.
Твърденията ти срещу мен са най-малкото смешни и балъшки и в реалния живот едва ли би имал доблест да ми ги кажеш в очите.
Най-малкото ако ми беше казал гей щях да те пребия. А ако ли пък по случайност се окажеш по-жилав от мен, щеше да си го получиш или от тетрис или Любо. Макар че в реалния живот никога не са ме псували, или обиждали-един път се случи. В десети клас на излизане от час по английски едно келешче ме напусва, че съм го бутнал без да искам. Обърнах се и му набих такъв в зъбите, че му напуках и горната и долната устна и му избих един зъб. За да не го убия 12 момичета и 4 момчета от неговия клас ми държаха ръцете. В последствие цялото училище му се изреди на тоя. Само връзките на майка ми и участието й в училищния съвет ме спасиха от изключване.

Нямам нъжда от измиване. Чист и свеж съм 24 часа в денонощието. Мия си зъбите след всяко ядене, като 20 минути след измиване започвам да дъвча дъвка Орбит. Къпя се по два пъти на ден, като от скоро по съвета на File099 редувам горещ-леден душ.





Тема Re: ей пикльо!нови [re: tor]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 10:19



I vapreki 4istotata si mai pak ostava nicka ti "Tor"


Bija4o, mnogo si stra6ejn be!!!! Da ne gleda6 mnogo filmi s nindji?
kakto kaza prednijat, poddarjai zabkite 4isti 6tot mai ti trebvat za da se izjavjava6 kato edin vid maj
i pove4ko studen du6 za uspokoenie na nervite



Тема Ей, готин,нови [re: tor]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано02.07.06 10:32



не се коркай - нямам нищо против гейовете. Щом те е кеф да те клатят, всичко си е О. К. Явно доста мъже са те прекарали, щом правиш такива обобщения за хигиената им.

Впрочем, гълташ ли(питам само от любопитство)?

За да не го убия 12 момичета и 4 момчета от неговия клас ми държаха ръцете

Ей, кефиш ме отвсякъде! А пък тези - Любо и "тетрис" някои от твоите тъпкачи ли са - някои по-здравички, а?

Ама и ти си една загорялка! Явно не излизаш от чатове и сайтове за запознанства... Може би и кихаш нещо - това 34000 да те видят сигурно струва нещо. Преди имаше някакъв чипс или кроасани, вътре имаше снимки на някои от sladur.com, сигурно не става безплатно.

Разбирам, че си отчаян. Искаш нещо по-така, търсиш разбиране и съпричастност, а не само да ти сондират грубо ануса. Е, ами късмет, тук също има някакъв подобен клуб - дано намериш "мъжа" на живота си! Усех!



Тема Re: Ей, готин,нови [re: Sargon lll]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 12:37



тетрис(клуб Любов) е ник от дира, с когото се запознах преди около година. Оказа се един доста едър и способен бизнесмен, със заклета неприязън към курвите, балъците и болните мозъци като теб. Любо(или както е по-известен Любо Руснака), е от охраната на Христофорос Аманатидис-Таки и на Къро. Запознах се с него и брат му Славчо(той вече не е между живите) преди три години. Ако случайно стане време да се запознаеш с някой от двамата бъди сигурен, че ще ти е последното нещо в живота.

Ако имаш голямо желание да ме видиш и пробваш какъв съм гей, спокойно мога да ти кажа къде да се видим. Но дълбоко се съмнявам, тъй като си средностатистически убитак от интернет форум. Ако си толкова отворен си напиши тук адреса пред всички, да видиш, че в срок до три дни ще съм те намерил ако си от София и после можеш да разказваш как си ми "сондирал ануса". Неминуемо ще се запознаеш и с тетрис освен с мен.

В сладур посещенията са ми толкова, защото снимките са ми доста атрактивни и няма нормален човек, който да не им се любува.



Тема Re: Сайтовете за запознанства!нови [re: tor]  
Авторroтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 12:59



как мога да те видя в тези сайтове за запознанство?



Тема Re: Ей, готин,нови [re: тop]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано02.07.06 13:06



Здравей, момко,

Виждам, че си надъхан! Браво! Обаче, за твое съжаление, аз съм хетеросексуален и мазното ти анусче не е интересно за мен. Ще трябва да се задоволиш някак с чичо "тетрис".



Впрочем, аз съм от Пловдив. Много скъпо ще ти излезе да се срещнем - ти, чичо "тетрис", чичо "Любо" и 12 момичета и 4 момчета от твоя клас - да ти държат ръцете.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.