Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 30.04.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Търся депресирано...нови  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 22:45



...момиче, с цел някакво общуване, какво точно няма как да знам, без момичето на лице, за да не изключвам напълно някой възможни аспекти на общуването искам само да не е с надномерно тегло и да си достатъчно близко до 20год. Причината да напиша това е, че отегчавам недепресираните много бързо... И някак си се надявам да намеря своята депресирана половинка... иначе си имам много качества достатъчно сносен външен вид, мил, добър... само за малко безработен... и ПРЕЗ ПОВЕЧЕТО ВРЕМЕ НЕ СЪМ ЗАБАВЕН





Тема Re: Търся депресирано...нови [re: oщe eдин]  
Авторeyфopия (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 14:31



Я кажи каква депресия те привлича по-точно: момиче, на което не му се живее, което е равнодушно към живота, което е вечно недоволно или друг тип...
пък може и ти да си опишеш незабавната депресия... може да се окаже и забавна





Тема Re: Търся депресирано...нови [re: eyфopия]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 21:36



Е какво ме привлича, не съм сигурен, всичко може да ми допадне по някакъв начин, дори и най-извратените неща от потенциална самоубиица до извратен социопат(тази дума ми звучи странно в женски род), но разбира се от не много опасните за околните.
При мен няма почти нищо забавно съвсем стандратни глупости, който правя на проблем, забавно може би е че не съм сигурен в нищо и често имам налудничеви предположения, понякога не толкова, знам ли ако можех да извлека забавното нямаше да съм депресиран(силно казано).
Но ще добавя към първата част, че се се привързвам към предимно емоционално обезличени индивиди :)
А ти защо се интересуваш?



Тема Re: ненормалниците са моята страст!нови [re: oщe eдин]  
Авторeyфopия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 20:24



Но истински ненормалните никога не го осъзнават, не го и признават. А твоеуто е просто позичка. Нищо няма да ти донесе. Дишай дълбоко. Забавното не винаги е интересно. Аз гледам да ми е интересно. Така се отървах от доста комплекси. Включително от този да си незабалежим за околните, като празен стол, който им пречи да минат и го отместват, за да продължат нататък





Тема Re: ненормалниците са моята страст!нови [re: eyфopия]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано21.06.06 23:23



Ето, аз съм съвсем нормален! Нищо ми няма! Значи ли това, че съм скрит прихопат?!



Тема Re: ненормалниците са моята страст!нови [re: eyфopия]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 01:29



Заинтересоваме, кой са истински ненормалните? Тези, който обществото не приема по един или друг начин или нещо друго? Мен ако питаш аз съм по нормалне от повечето хора, понеже съм аз, а те са някой, който им се налага да бъдата, но не беше това темата.
Какво ли имаш предвид под позичка? Звучи като нещо, което трябва да ме засегне, но ако поза<=>на статус ми то всеки си е няква.
П.П. За това дали съм ненормален или не, еми много хора твърдят, че съм, включително психолози и психиатри, накрая го приех(определения от тоя вид са какво си ти за обществото) но продължавам да споря с тях

, имат наивни разбирания за някои неща :)
П.П.П. Мисля че прикалих с обясненията за себе си, това все пак е накъв форум, май... може би...



Тема Re: Търся депресирано...нови [re: oщe eдин]  
Авторbaroweca (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 13:11



Абе искаш да чукаш нещо с други думи ?





Тема Re: Търся депресирано...нови [re: baroweca]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 13:56



Що питаш да не си сутеньор или друго подобно?



Тема Re: Търся депресирано...нови [re: oщe eдин]  
Автор JinaLate ()
Публикувано25.06.06 20:35



Ами как да се свърже човек с теб, като не си се регистрирал, една бележка не може да ти пусне човек.....



Тема Re: Търся депресирано...нови [re: oщe eдин]  
Автор oщeeдин (непознат )
Публикувано25.06.06 20:44



Ми има нещо такова е-майл забравих да оставя, ама ей сега съм регистриран


Сериозно ли някой ще ми пусне бележка




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.