Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 12.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема ISKAM KRASIVO I INTELIGENTNO  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано15.06.06 14:42



Iskam gotino mace s akal v glavata si





Тема Re: ISKAM KRASIVO I INTELIGENTNOнови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 15:21



Аз пък искам готин пич със същите екстри





Тема ZA Danyнови [re: Dany]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано15.06.06 15:34



Ami az zatova iskam tova zashtoto az sam takav - ne se li seshtash?





Тема Re: ZA Danyнови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 15:37



Сетих се, но за всеки случай реших да попитам





Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: Dany]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано15.06.06 16:01



A ti spadash li kam iziskvaniyata mi ? Az znam 4e vsyaka zena se misli za krasiva no vse pak?





Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 16:05



Едва ли всяка жена се мисли за красива, но щом казваш................ по-скоро почти всяка се мисли за интелигентна. А що се отнася до твоите изисквания - мисля че да.



Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: Dany]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 17:09



ако в преобладаващо време си достатъчно красива и интелигентна, но без да се мислиш, че си такава, взимам те на момента!





Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: nebarov]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 17:15



Интересно ми е да разбера какво според теб означава "достатъчно красива"?





Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: nebarov]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 17:18



И още нещо - очакваш да имам комплекси?





Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: Dany]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 17:56



усещането за теб.





Тема Re: ISKAM KRASIVO I INTELIGENTNOнови [re: baroveca]  
АвторФилocoф (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 18:15



Готино и с акъл в главата....Значи търсиш две!:)



Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: Dany]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано15.06.06 18:36



Не е задължително! Достатъчни са 3 - 4 апартамента! Пиши ми на бележки, сериозен съм!



Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: Dany]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 18:45



все пак, аз си мисля, че ти добре разбра какво написах





Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: Dany]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 18:53



очаквам





Тема Re: ZA Dany-16.06.2006нови [re: Dany]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано16.06.06 08:47



A be Dani tija zadnici zashto se mesjat v nashiya razgovor, az go razkrih s cel imenno da namerja neshto kato tebe, a te se mesyat. Prodalzavame razgovorite hubavice. Ostava da mi kazesh ot kade si i v kj diapazon ot vazrasti si ? Mezdu drugoto, tova 4e pisha na latinica ne e nesaobrazitelnost, a prosto az pisha na foneti4nata azbuka a tja ne e instalirana na tozi komputer.





Тема ZA filosofaнови [re: Филocoф]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано16.06.06 08:49



Zadnik, zashto se mesite v moja link? Kato si tolkova umen da si se setil da si otkriesh predi men - plagiat takav?





Тема Re: ZA Danyнови [re: baroveca]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано16.06.06 08:50



16.06.2006 A be Dani tija zadnici zashto se mesjat v nashiya razgovor, az go razkrih s cel imenno da namerja neshto kato tebe, a te se mesyat. Prodalzavame razgovorite hubavice. Ostava da mi kazesh ot kade si i v kj diapazon ot vazrasti si ? Mezdu drugoto, tova 4e pisha na latinica ne e nesaobrazitelnost, a prosto az pisha na foneti4nata azbuka a tja ne e instalirana na tozi komputer.





Тема Re: Za nebarovнови [re: nebarov]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано16.06.06 08:52



Zadnik, plagiat zash to mi se mesish v linka be tapak, otkrij si sobstwen!





Тема Re: ZA Danyнови [re: baroveca]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано16.06.06 08:54



A be Dani tija zadnici zashto se mesjat v nashiya razgovor, az go razkrih s cel imenno da namerja neshto kato tebe, a te se mesyat. Prodalzavame razgovorite hubavice. Ostava da mi kazesh ot kade si i v kj diapazon ot vazrasti si ? Mezdu drugoto, tova 4e pisha na latinica ne e nesaobrazitelnost, a prosto az pisha na foneti4nata azbuka a tja ne e instalirana na tozi komputer.





Тема Re: ZA Sargon IIIнови [re: baroveca]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано16.06.06 08:57



Dirnik za kakva serioznost govorish na moja grab be, otkrij si link i si se zapoznavaj kolkoto si iskash kakvo se mesite v mojte iztan4eni dela, plagiati.





Тема Re: ZA Danyнови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 09:13



Все пак това е открит форум и хората просто си пишат, не можеш да им забраниш

. Лично на мен не ми пречат. Що се отнася до мен на 28 г. съм и съм от София.. С писането на латиница няма проблем, само че се чете малко по-трудно. А нещо за твоята възраст ще кажеш ли?



Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: nebarov]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 09:28



Разбрах, естествено, ама аз няма да се дам толкова лесно.





Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: Dany]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 12:21



nebarov@mail.ru



Тема Danyнови [re: Dany]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано16.06.06 12:56



I az sam ot Sofia, no sashto i ot Pleven i sam na 30 godini. Zavarshil sam atomna fizika i zatova sam tolkova umen (tova na shega) Rabota v biznes firma izpalnyavashta pora4ki na AEC"Kozlodui" - ''Risk Inzenering" i sam edin ot malkoto hora dovolni, 4e sa v Balgaria. Otgovaryam ti prez pauzite za koeto shte me izvinish

Priyatno e 4ovek da popadne na adekvatno razbirane otsreshta



Тема Re: Danyнови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 13:13



Няма проблем, аз също съм на работа в момента. Значи доволните от това, че сме в България ставаме двама

Сега отивам на обяд. После пак ще пиша.



Тема Re: Dany 2нови [re: Dany]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано16.06.06 13:59



Spored tebe kakva e idejata na tozi dialog ?





Тема Re: Dany 2нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 14:37



Мисля си, че идеята е същата като на тази на клуба - да се запознаем

В момента за друго не се сещам.



Тема Dany 3нови [re: Dany]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано16.06.06 14:44



V koj kvartal se podvizavash? Za da varvi razgovora ste ti kaza, 4e moyata bih kazal priyatelka, koyato otgovaryashe na po gornite iziskvaniya (ti predpolagam gi nadminavash) otide v Garciya i se 4udya kakvo neshto e zenata. Imam 4uvstvoto, 4e tova koeto si misli edin maz e protivopoloznost na zenskatra misal i zapo4nah da misla antimazki i se okaza 4e teoriata mi e vyarna. I vse pak si misla 4e dori izvivkata na usnite na edna zena izdavat mislite i ?





Тема Re: Dany 3нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 15:16



По-полека с комплиментите, все пак не ме познаваш.

Да ти кажа честно нямам намерение целия нет да знае в кой квартал живея. Аз пък си мисля, че точно различията в начина на мислене между мъжете и жените е интересното. Ако не е защо твоята приятелка отиде в Гърция?



Тема Dany 4нови [re: Dany]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано16.06.06 15:40



Za mnogo pari, iska da e nezavisima - prosto 4eshit. No problema si e nejn. A shto se kasae do interesnost barkash smisala - ta nali nie vodim tazi korespondencia imenno zashtoto se srabotihme - zna4i ne sme tolkova razli4ni ? (Vidya li kak te zatapih

) Vsashtnost sveta e protivore4iv po rozdenie, vaprosa e da znaesh koga da priemesh ednata koga drugata pozicia. Mezdu drugoto useshtam, 4e tarsish vina v men 4e e zaminala - ne! Tya prosto si e takava. Na men ne mi puka imam si ka4estva i ne se pritesnyavam ot nishto. Rabotih predi dwe godini v druga firma obikolih Balgaria i se sreshtah s vsyakakvi hora. (Tova ne e opravdanie, prosto spodelyam)



Тема Re: Dany 4нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 16:12



Няма нищо такова, изобщо не става въпрос за вина, просто водя разговор. В края на краищата не виждам нищо лошо една жена да иска да печели пари.

Както и да е, но ти ме провокираш да ти задам един друг въпрос - виждаш нещо лошо в това една жена да е независима?



Тема Dany 5нови [re: Dany]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано16.06.06 16:21



Nishto losho nyama no tya izbra MNOGOTO pari pred vrazkata. Mezdu drugoto gore nad nashia klub ima za vzaimopomosht, tam v grafa razvedeni izrazih edno mnenie iniciirano ot men - pro4eti go i si kazi mnenieto. Ste mi e interesno da go 4uya. Vremeto s tebe mezdu drugoto mina neusetno - az tragvam ot rabota. Po kasno ili utre moze da se 4uem





Тема Re: Dany 5нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 17:05



От всичко прочетено до тук, вкл. и мнението, което ме накара да прочета стигам до извода, че тази жена много те е наранила. Приеми го и продължи напред. Колкото и да казваш, че не ти пука, според мен не е така, но.... ти си знаеш най-добре. Според мен има и други причини за раздяла освен парите - различни амбиции, начин на мислене, ревност, изневяра, за други не се сещам в момента. Струва ми се обаче малко неподходящо да пишеш в онзи клуб, освен ако не си разведен разбира се. По отношение на ранните бракове съм съгласна с теб.





Тема baroveca (новак) - hodi se pregledai !!!нови [re: baroveca]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 19:00



Neka 4i4o doktur ti sloji diagnozaa, za da ne kaje6 4e te laja!!!
Da ne se spuka6 po 6evovete ot tolkova naduvane!Mai radiacijata ti e do6la v pove4e. Sveti6 li na tamno?


Mackata ti e zaminala ne zaradi pari a 6toto te e vidjala 4e si MUHLIO
Ne 4e ne iskam da te obidja a naprotiv, jelaja goooo.Nо не обиждаи хората напразно щот като не ти отговориха се o4erta nivoto ti na inteligentnost ama to e po4erneno ot radiacija i mai trjabva da te sajaljavame(svalia4o ili palja4o - izberi si ti sam koe si!!)
Zadnik mini na ICQ tuka vseki ima pravo na mnenie!!!!!




Тема Dany 6нови [re: Mi_Az]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано18.06.06 14:50



Blagodarya za analiza. Mezdu drugoto az ne sam razveden zashtoto ne sam se zenil. Naistina si umno momi4e i ima smisal da vodya razgovori s teb. Ne moga da razbera samo zashto se mesyat postoyanno v nashia razgovor. Dosta ostro reagiraha na moya otziv, no misla 4e sam prav- tova e fundamentalnata pri4ina. Mezdu drugoto az ne sam dyrven filosof, no prosto razgovora se zavartya v tazi posoka. Poneze ne se vizdame moga da ti kaza, 4e sam gotin pi4 v vsyakakav smisal, spored ostanalite barovec zatova i izbrah tozi kod. 4ovek prosto tryabva da e umen i da uvazava sebe si - tova i prava. Dano ne sam te natovaril (shtyah da kaza hubavice, no nali kaza da vnimavav s komplimentite). Mezdu drugoto nedostatak mi e 4e samo krasivi zeni me stimulirat ?





Тема Re: ISKAM KRASIVO I INTELIGENTNOнови [re: baroveca]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 15:12



barovec-A, голЕм си веселяк

, само да не се обидиш от/на някой тук, и да вземе да спреш да пишеш, голяма грешка ще направиш и голяма загуба ще претърпят клубовете, пиши и да не ти пука, смешно ми е като те чета!




Тема Re: ISKAM KRASIVO I INTELIGENTNOнови [re: baroveca]  
Авторkrasiva i inteligentna:) (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 23:29



A ti takyv li si;)



Тема Re: nebarovнови [re: nebarov]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 09:03



Zadnik, znajesh li kolko mi dreme dali ti e veselo?

Vazno e na koyto trjabva da mu e komfortno. A ako iskash da me 4etesh pisha kniga i shte ti ya podara, zadnik



Тема Re: ISKAM KRASIVO I INTELIGENTNOнови [re: krasiva i inteligent]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 09:04



Da





Тема Re: Dany 6нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 09:27



Стимулират в какъв смисъл? Нали знаеш, че красотата, а в много случаи и парите са преходни и тогава какво правиш? Сменяш музата?





Тема Re: nebarovнови [re: baroveca]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 10:19



Дреме ти, сигурен съм!
За което искрено ти благодаря!
Денят ми започна с истинска усмивка, ти ме развесели barOBеЦA


Ще изчакам и за книгата, убеден съм, че е шедьовър, само да не ме забравиш!





Тема Dany 7нови [re: baroveca]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 11:16



Ne znam kakvo ste stane, no kogato ima krasiva zena za koyato dori i da misla sam mnogo produktiven. A ti kakvo rabotish, nishto ne si kazala po tozi vapros? Mezdu drugoto tezi natrapnici samo obarkvat shemata, bez malko da ne vida, 4e si mi otgovorila. A pak i hodih do centara sluzebno.





Тема Re: Dany 7нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 11:22



Аз съм икономист и работя в една финансова институция - в този форум само толкова мога да кажа. А и между другото, в Интернет всички сме едни такива красиви, умни и богати.........





Тема Dany 8нови [re: Dany]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 11:37



Нима, намекваш, че не си такава каквато се описа - ако е така направо ме разбиваш! Аз чрез тебе се стимулирам за работа, макар че знам че икономистките са готини мацки от една страна, а от друга вече установих, че си интилигентна, така че вече логически се успокоих. Виждаш ли силата на ума!





Тема Dany, извини ме, не можахнови [re: baroveca]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 11:56



да се стърпя.....ха-ха-ха-ха-ха-ха...
чувствам вина, че спамя и обърквам диалога Ви, но този приятен пич много ме развесели....
barovecA настоявам да се запознаем, вЕлик си





Тема Re: Dany, извини ме, не можахнови [re: nebarov]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 11:59



Както казах по-горе това е открит форум, така че от моя страна няма проблем.





Тема Re: Dany 8нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 12:06



Виж сега, пак подчертавам, че в Интернет хората се представят за какви ли не. Нищо не намеквам. Имам достатъчно самочувствие, но да ти кажа честно малко ме учудва факта, че винаги темата се върти около външния вид. Има и още нещо - красотата е нещо много субективно. А после защо ли мъжете се дразнят, от това, че жените държат на парите.





Тема Дани 8нови [re: Dany]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 12:06



Дани прочети ли текста в Дани7? Между редовете казано въобще не ми се разделя с тебе, дори в този виртуален вид. Аз на скоро се регистрирах в този 4ат защото мислех че е глупост но явно съм грешал





Тема Дани 9нови [re: Dany]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 12:11



Много ми харесва как мислиш, това не може да се скрие нали? А що се касае до външния вид е създадена цяла наукя - естетика. Не можеш да ме упрекваш, че имам вкус към хубавото, още по вече че и аз давам същото?





Тема Dany, Благодаря!нови [re: Dany]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 12:15



чувствам се задължен


живота е компромис, може би с приемането на тази мисъл, нещата ще бъдат по-лесни



Тема baroveca ~1нови [re: baroveca]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 12:19



Усещам, че ме игнорираш. Не ми е приятно, че ме отбягваш и че ще пропусна запознанството с теб!


Но колкото-толкова!
Донякъде съм спокоен, че хората около теб няма да им е скучно!




Тема Za nebarovнови [re: Dany]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 13:54



Zadnik, prestani da se mesish v nashia dialog. Otkrij si link i se pravi tam na interesen kolkoto si shtesh.





Тема Re: Дани 9нови [re: baroveca]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 14:02



Благодаря!

, само че аз продължавам да си държа на своето - има и други неща МЪНИЧКО по-важни от външния вид и финикийските знаци - характера, например. А що се отнася до това какво даваш ти, още нищо не съм виждала, така че засега ще се опитам да ти повярвам



Тема Re: Za nebarovнови [re: baroveca]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 14:10



mini na ICQ kato ne iska6 da ti se mesjat!!!!!
Tova e forum
Abe ti naistina si za pregled, v atomnata njamate li zdravna medicina ako trjabva da te trudoostrojat ili lekuvat



Тема Za Mi azнови [re: Mi_Az]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 14:14



Parvo sam v Sofia i vtoro ti akal li se opitvash da mi davash? Az mesyali ti se na tebe





Тема Dany 10нови [re: baroveca]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 14:18



Kato ponaprednem s razgovorite sama shte poiskash da si napravim njakoya sreshta nyakade. A za haraktera sam saglasen s tebe , moya e





Тема Mi_Azнови [re: Mi_Az]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 14:21



не че живота прощава, атомната физика също не прощава





Тема за 'мъничките' неща...нови [re: Дaни]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 14:24



написани с големи букви...ми стана интересно





Тема Mi_Azнови [re: nebarov]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 14:27



Zashto prosto ne izlezesh ot tozi link. Ako se opitvash da mi matish vodata njama da stane s Dany vodim ve4e dalag dialog kojto e izgradil fundament. Prosto si gubish vremeto





Тема Re: Mi_Azнови [re: baroveca]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 14:30



при това положение на нещата, моето присъствие може да не те притеснява, напротив можеш да се чувствша дори спокоен, когато съм наблизо





Тема Mi_Az 1нови [re: nebarov]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 14:37



4uvstvam otvrashtenie i ako si djentalmen kakavto vizdam 4e ne si shte se izmetesh zavinagi ot tozi link tapan!





Тема Dany 11нови [re: baroveca]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 14:42



Pro4eti li Dany 10, 4e tozi natrapnik izbutva otgovori te mi nagore. V tvoja red na misli viz kakvo izdirih

: "Истинските слова не са красиви,
красивите слова не са истински."Лао Дзъ



Тема Re: Dany 11нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 14:50



Честно да ти кажа, не съм съвсем съгласна има и изключения, а определено за това, че красивите слова не са истински направо мога и да поспоря.

. Прочетох Dany 10, няма проблем



Тема Re: за 'мъничките' неща...нови [re: nebarov]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 14:52



Нарочно така го написах, защото те всъщност изобщо не са мънички.





Тема Re: за 'мъничките' неща...нови [re: Dany]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 14:55



дори да бяха с малки букви, неразличими сред останалите думи, 'малките' важни неща, си остават важни неща





Тема Re: Dany 11нови [re: baroveca]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 14:58



Ti da ne si FILEto99, i toi be6e maloumnik kato teb?
Kato pi6e6 kniga posle po kolko 6te pla6ta6 da ti ja 4etat





Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: Dany]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 15:01



Яко изказване!



Тема Mi_Azнови [re: Mi_Az]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 15:01



не бъркай посетителите на клуба


А относно книгата, не се безпокой, само да я издаде, с удоволствие ще я прочета и без да ми плаща



Тема Dany 12нови [re: Mi_Az]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 15:03



Predlagam na tezi provokatori da ne im obrashtame vnimanie. Iskat da ni razvalyat hubavia muhabet. 4esno da ti priznaya taka sam se vmania4il v nashia razgovor, 4e vse se seshtam za nego. Da ti kaza i az ne sam saglasen s tova sazdenie- krasivite neshta trabva da varvjat v komplekt





Тема Re: ISKAM KRASIVO I INTELIGENTNOнови [re: baroveca]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 15:31



...имам много акъл в главата. имайки го осъзнавам че той само ми пречи... търся някого, с когото да забравя това бреме ;) изпадам в крайности: безобразно много секс и субстанции, или никакъв секс и алкохол, безобразно много работа и напрежение или пълна почивка.



Тема Re: Milaнови [re: baroveca]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 15:44



...първо прочетох "обожавам"... а то било само "уважавам." от пустата му учтивост ли говориш така?



Тема Mila 1нови [re: Mилa]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано19.06.06 15:51



E, ti kakvo iskash da ti otgovorya, 4e shte potrosha s patlaka si vsi4ko naokolo i ste pitam za oshte - e, dobre!

A ti ot kade si?



Тема Re: Mila 1нови [re: baroveca]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 15:58



Лесно се отдаде на провокацията, но ми харесва ;) От София съм. Ти?



Тема Mila 2нови [re: Mилa]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано19.06.06 16:09



Ne si li 4ela dalgite mi razgovori s edna druga dama i az sam Ot Sofia. Pak i edva li sa provokacij zashtoto e dokazano 4e zenite sa po seksualni ot mazete, kato tyahnata seksualnost e proporcionalna na tyahnata prikritost (v smisal predi da se razvratyat).





Тема Re: Mila 2нови [re: baroveca]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 16:23



съжалявам, не съм чела писанията ти. но за останалото може и да си прав.



Тема Mila 3нови [re: Mилa]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано19.06.06 16:35



Mislish, 4e si me podvela - mnogo se lazesh, vednaga razbrah 4e si ti zashtoto drugia sajt e ot minalata godina! Добре се позабавлявахме а сега дай да продалжим сериозния разговор с другото име!





Тема Re: Mila 3нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 16:38



Виж какво аз не съм Мила. Прочетох предните ви коментари и единственото общо между нас е възрастта.



Тема Re: Mila 3нови [re: Dany]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 16:40



е, тук вече се обърках. съжалявам за недоразумението!



Тема Данинови [re: Dany]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано19.06.06 16:42



А защо именно във временния интервал когато си писахме ти спря да отвръщаш? Между другото това не е важно, нали ни върви приказката. А бе вие жените сте страшни дори и аз не мога да ви разбера, макар че се мисля за тънък познавач на женската психика!





Тема Re: Данинови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 16:53



Ами четох, беше ми изключително интересно

, а и ти през това време не си ми писал, така че аз не виждам какво можеш да разбереш. А и сме започнали един сериозен разговор........ чак да не повярваш. То на хората им стана скучно и с право!



Тема Дани 2нови [re: Dany]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано19.06.06 16:59



Ама ти да не се обиди нещо? Аз тръгвам от работа утре те чакам. Ще измисля нещо интересно, че ако не беше това шоу преди малко нещата щяха да посивеят. Абе няма да се откажа от тебе в борбата за кореспонденция.

Радваш ме да знаеш, и аз сам като тебе



Тема Re: Дани 2нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 17:04



Не, не съм се обидила, просто няма защо да го правя, това е форум, не е личен mail.

, всеки може да си пише каквото си поиска. Все пак избягвам да говоря по-свободно с хора, които не познавам, защото не знам кой стои от другата страна. Малко сухо прозвуча, но е така



Тема Re: Дани 2нови [re: Dany]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано19.06.06 19:07



От другата страна стои много качествен човек. Като пием кафе някой път ще видиш.





Тема Дани 0нови [re: baroveca]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано20.06.06 11:37



Какво става колежке? Много си малчалива? Какво се таи в женската ти психика?





Тема Re: Дани 0нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 12:23



Имам много работа, затова мълча

. Много внимателно си обмислям стратегията



Тема Дани 'нови [re: Dany]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано20.06.06 13:22



За каква стратегия става дума? Аз мога ли да помогна с нещо? Ти как ми даваш хубави съвети. Само не се преуморявай да ти останат сили и за хубави неща, не само работа !





Тема Re: ISKAM KRASIVO I INTELIGENTNOнови [re: baroveca]  
АвторDan4o (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 14:43



Що пък ти е с акъл недостиг ли имаш?!





Тема Re: Дани 'нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 14:59



За справяне с многото работа, ама изглежда е успешна, защото почти се справих, но все пак благодаря.

А щом става въпрос за хубави неща винаги намирам сили, няма проблем.



Тема Дани''нови [re: Dan4o]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано20.06.06 15:09



Аз пък се притесних за тебе. В наща фирма тия дни няма много работа. Ей аман от елементарници в нашия чат. Знам ще кажеш, че е открит форум. Може би трябва да ти прата с бележка пощата в абв-ето.





Тема Re: Дани''нови [re: baroveca]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 15:29



Ама не им обръщай внимание, нека си пишат

. За мен не се притеснявай, нищо ми няма, просто имам нужда от малко почивка. Ако си оставиш мейла ще ти пиша едва довечера, защото нямам достъп до абв сега.



Тема Re: Дани'''нови [re: Дaни]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано20.06.06 15:36



Добре скъпа. Почини си. Дано не съм те преуморил. Дал съм ти адреса





Тема Re: Дани'''нови [re: baroveca]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 15:44



Къде е? Не го виждам.



Тема Re: Дани''''нови [re: Дaни]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано20.06.06 15:47



Като влезеш с името и кода се появява. но преди това трябва да излезеш





Тема Re: Дани''''нови [re: baroveca]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 15:56



Явно интелигентността на моменти ми изневерява, защото не разбрах.

Аз не съм регистирана в този клуб, така че не ми е ясно с какво име и с какъв код да вляза.



Тема Re: Дани'''''нови [re: Дaни]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано20.06.06 16:04



А в горния ляв кадето пише вход или изход какво вкарваш





Тема Re: Дани'''''нови [re: baroveca]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 16:07



Нищо не вкарвам, влизам директно в клуба и пиша, вече ти казах, че не съм регистирана.





Тема Дани''''''нови [re: Дaни]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано20.06.06 16:11



Аз пък вкарвам. svetlinn@abv.bg





Тема Re: Дани''''''нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 16:13



Вкарваш, защото си регистриран.

Сега всичко е ОК.



Тема Дани'''''''нови [re: Dany]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано20.06.06 16:16



Виж какъв въпрос сам повдигнал за дискусия в клуб литература. Коментирай





Тема Re: Дани'''''''нови [re: baroveca]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 16:28



Такаааа, я да видим сега откъде да започна

- да ти кажа по-скоро поддържам мнението за общата култура, човек трябва да я има. Ама то в това понятие, поне според мен, се включва всичко и литература, и математика, и физика, и музика и т.н. Това, кой какво харесва няма значение, но всеки трябва да има обща култура. А пък мен да си призная честно мен ме бива повече в хуманитарните науки.



Тема Re: Дани'''''''нови [re: baroveca]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 16:29



А и между другото - интересен въпрос



Тема Дани''''''''нови [re: Дaни]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано20.06.06 16:35



Важно, МОМЕНТ, аз не съм казал, че нямам обща култура, както знаеш съм чел и Фройд и Адлер и Ницше, и Баба Илийца, въпроса е че тази война съществува от край време - дори в университета (СУ) се деляхме (условно). Подобна "война" има между другото между физици и математици (кой е по умен).





Тема Re: Дани''''''''нови [re: baroveca]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 16:40



Аз пък никъде не си спомням да съм твърдяла, че нямаш обща култура - нещо не си чел внимателно.

Според мен всичко идва от насочеността на хората- към точните, респективно към хуманитарните науки.



Тема Дани1,2нови [re: Дaни]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано20.06.06 16:46



Добре коте, радвам се че си ме разбрала правилно! След малко тръгвам от работа и утре те чакам! Сещам се за един виц: Една свиня я качили на един мотор с кош, да я водят на нерез. Добре обаче не хванала. Няколко дена така. На поредния ден - познай...? Сама влязла в коша, сложила каската и чака......





Тема Re: Дани1,2нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 16:52



Коте, скъпа, какви са тези обръщения





Тема Re: Дани1,2нови [re: Dany]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 18:31



Ve4e ste gadjeta!!!








Тема Elementarnika.......нови [re: baroveca]  
АвторDan4o (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 18:43



Iskam gotino mace s akal v glavata si
********************************


Виж елементарният си постинг отворен пич!

Каквото почукало такова се обадило на тъпотията с тъпотия се отвръща!

Така смятам Аз!

И вземи се научи като ще пишеш използвай кирилица нали много разбираш???

Има нещо наречено KREDOR........Умник!





Тема За двамата натрапницинови [re: Dan4o]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано21.06.06 08:22



Не чувствате ли, че мястото не ви е тук. Понеже претендираш, че не си елементарен, защо не напуснеш като джентълмен, вместо да се вреш, където не си желан - та ти просто натрапваш този извод за тебе.





Тема Дани $нови [re: baroveca]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано21.06.06 08:33



Добро утро ! По повод обръщенията, са за разнообразие в края на работния ден, иначе разговора ще ни доскучее. Вчера ходих до моя факултет - чувствах се като у дома си. Вечерта не можах да спя добре: мислех си колко бързо лети стрелата на времето- докато се усетиш и вече не си толкова млад за да говориш както казваш ти за котета и т.н. Но все пак важно е че съм се интегрирал адекватно в живота, всъщност това е най важно, дори и образованието не е толкова важно. Вечерта попаднах в една интелигентна компания, това което не можах да възприема обаче в тях беше, че имаха обици на всевъзможни неща- чудех се дали не съм консервативен и тесногръд по отношение на новите тенденции?





Тема Re: Дани $нови [re: baroveca]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 09:19



Ne, prosto si tapi4ak.
Ama tova estestvenno njama ot kade da go znae6


Svetlu ot AECa - 4ak ve4e toka me bie ot teb "Intelegentna kompanija"
Ti si velik
Tova e forum, pak da ti napomnja ama mai ne znae6 kakvo zna4i tazi dumi4ka, vapreki i atomnoto si obrazovanie



Тема Re: ми азнови [re: Mi_Az]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано21.06.06 09:42



Излишно си губиш времето с провокации овча главо! Аз знам какво правя и как да го правя - винаги при мен е било така! А ти очевидно не можеш да прецениш че по никакъв начин няма да ми попречиш на кореспонденцията





Тема Дани$$нови [re: baroveca]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано21.06.06 09:44



Добро утро ! По повод обръщенията, са за разнообразие в края на работния ден, иначе разговора ще ни доскучее. Вчера ходих до моя факултет - чувствах се като у дома си. Вечерта не можах да спя добре: мислех си колко бързо лети стрелата на времето- докато се усетиш и вече не си толкова млад за да говориш както казваш ти за котета и т.н. Но все пак важно е че съм се интегрирал адекватно в живота, всъщност това е най важно, дори и образованието не е толкова важно. Вечерта попаднах в една интелигентна компания, това което не можах да възприема обаче в тях беше, че имаха обици на всевъзможни неща- чудех се дали не съм консервативен и тесногръд по отношение на новите тенденции?





Тема Re: Дани$$нови [re: baroveca]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:04



Добро утро! Ще се опитам да обясня за обръщенията - нямам нищо против тях, просто ги използвам за хора, които познавам.

. А иначе сме все още достатъчно млади, за да си говорим каквото си искаме. Айде недей така сега - чак пък и да не можеш да спиш.. Като се замисля наистина образованието не е чак толкова важно, но все пак........., другото разбира се е по-важно. Да ти кажа честно за обиците очевидно и аз съм консервативна, защото освен на ушите и то по една, ми е странно да ги гледам, ама щом им харесва, да си ги носят. А пък те тендевнциите не са чак толкова нови, в училище бяха същите.



Тема Re: Дани$$$нови [re: Дaни]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:19



Е, аз снощи си мислих за доста неща. А гледайки иконките виждам , че цяла палирта от настроенич демонстрираш - така ли е в действителност?





Тема Дани$$$нови [re: бapoвeцa]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:24



Минавам и аз в анонимния вариант под баровец на български





Тема Re: Дани$$$нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:31



Даааа, може и така да се каже.

И ако разбира се можеш да го споделиш в този форум, върху какво размишлява?



Тема Re: Дани$$$нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:36



Виж какъв тест ми изпратиха - много е верен, поне за мен.


Приоритети според Зигмунд Фройд

5 неща се случват едновременно в твоето жилище. В какъв ред ще ги свършиш?


1. Телефонът звъни!
2. Бебето плаче!
3. Някой чука(звъни) на вратата!
4. Имаш закачено пране и започва да вали!
5. Забравил си да спреш крана на чешмата в кухнята и водата започва да прелива!


В какъв ред ще решиш проблемите?

Направи теста наистина, резултатите са много интерсени!!! Как вземаш решения?
Напиши числата от 1 до 5 в реда, в който ти би свършил нещата.


Когато си готов продължи надолу!









Решение:

Всяка от дадените ситуации представя нещо от живота ти. Сега може да видиш, какво значение има всяка от тях :

1. Телефон= Работа
2. Бебе= Семейство
3. Врата= Приятели
4. Пране= Пари
5. Вода= Секс

Избраната от теб последователност на действията определя приоритетите в твоя живот ( тоест кои неща са важни за теб и в каква последователност).



Тема Дани$$$$нови [re: Дaни]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:38



Кое може така да се каже ? И кое да споделя? По точно аз пред теб споделям, но който иска да си чете. Фалшивите мнения бързо ще ги разпозная, защото улових начина ти на мислене, а той не може да бъде фалшифициран. Аз мога почти всичко да споделя защото не съм извършил никакво престъпление





Тема Re: Дани$$$$нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:45



Питаше ме за палитрата от настроения и аз ти отговорих.

Ако искаш можеш да споделиш за какво си мислил снощи, това имах предвид. За какви фалшиви мнения става въпрос?



Тема Re: Дани$$$$1нови [re: бapoвeцa]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:52



2-5-1-3-4 Така ги подреждам съгласно условието, но гледайки интерпретациите не мисля че парите са на последно място, днес, в България.





Тема Дани, интересен тестнови [re: Дaни]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 11:00




но също ми е интересно какви бяха твоите отговори



Тема Re: Дани$$$$1нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 11:01



Ужас!

Направо не е възможно. Преди известно време го правих и аз ги подредих по същия начин. Естестествено, че днес в България парите не са на последно място, но за мен те са по-скоро средство, не цел.



Тема Дани#нови [re: бapoвeцa]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 11:06



Фалшиви в смисъл, че някой друг може да се подпиши под твоето име за да ме подведе. А иначе си мислих за майка и татко, които са в Плевен, за един имот в Свищов, който се чудя какво да го правя. Мислех си също за това, че съм динамичен човек и не ми се стои в офиса а ми се пътува както преди в предишната фирма. Чудех се даже дали аз да си открия фирма в баровската сфера на консултаннския и контролен бизнес, тъй като се очаква влизането на много интересен закон - всяко нещо ще трябва да отговарч на стандарти, аняма много специалисти в тая област и т. н. Е, мислех и за личния си живот , ако това искаш да чуеш.





Тема Re: Дани#нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 11:32



Винаги съществува риск някой да се подпише вместо мен във форума, само че аз си казвам когато нещо не съм го писала. А и нали вече ти имам e-mail адреса, така че ако има недоразумение ще го изясним там. Ама, моля ти се, не си споделяй така идеите за бизнес с целия нет.

Ще ти дам e-mail за по-лични разговори, тук просто ни минава по-забавно работния ден. А сегашната ти работе изобщо ли не е свързана с пътуване?



Тема Дани##нови [re: Дaни]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 11:41



Дори и да споделя идеите за бизнес те изискват определени процедури, знания как точно, а и да не забравяме ролята на началото. Този бизнес не е като да отвориш бакалия изисква много неща, той не е тайна знае се но много малко подготвени хора има в България, тъй като е новост.
А иначе сега почти не пътувам, освен до Плевен





Тема Re: Дани##нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 11:49



Стана ми интересно ти коя зодия си?



Тема Re: Дани###нови [re: Дaни]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:01



Козирог. Стана ти интересно, че мислим в една посока ли? Ще рискувам (може и да сгреша, не съм гений) да си те представя, за да тече разговора: Представям си те в делова с пола до коленете и не с къса коса.





Тема Re: Дани###нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:17



Да. А що се отнася до дължината на полата почти позна!

Само че предпочитам дълги поли по тялото и панталони. Къса коса изобщо не ми отива.



Тема Re: Дани####нови [re: Дaни]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:20



Е, кажи не съм ли тънак познавач на женската психика ? Дали един литератур е толкова проницателен? Отивам да обядвам.





Тема Дани, като си представянови [re: Дaни]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:36



твоето описание, мислите ми ме карат да се усмихвам.


А каква зодия си ти?



Тема Re: Дани####нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:42



Ами не ми се иска да те разочаровам, то не е толкова въпрос на проницателност, просто мястото, където работя изисква делово облекло.

А дали литераторите са проницателни, не знам, не познавам такива. За протокола аз съм зодия Скорпион.



Тема Благодаря!нови [re: nebarov]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:58



днес е първия ден на лятото...нека лятото бъде хубаво!
Успех!





Тема Re: За двамата натрапницинови [re: baroveca]  
АвторDan4o (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:01



Пич ама ти си супер ограничен това са форуми мой човек всеки може да си пише мнението!

Да не би да си платил авторско право а?

И как ми е интересно реши че съм gentleMEN?!

Ще ти стопя нервите така да знаеш докато не започнеш с учената и интелигентна глава както наричаш това на раменете си да правиш разлика между чат и форум има ICQ MSN има хиляда чата а може би са твърде сложни за твоята интелигентност и начетеност!





Тема Re: Благодаря!нови [re: nebarov]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:05



Вярно! Да се надяваме, че ще бъде хубаво и топло!





Тема ХИ-хи-хи за Баровеца и Данито.....!нови [re: baroveca]  
АвторDan4o (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:17



Баровец брато забравих да те питам ти на колко си години?

Може да ти се обадя знам ли

?!

И един съвет не се опитвай да впечатлиш жена с Фроид.....те много не го обичат така да знаеш от мен по братски....!

Да беше казал благодаря за KREDOR черна неблагодарност!

Дани кукло,замисли се с кого си се захванала баровеца даже не живее сам.......!

И как може да вярваш на някого който с теб е нежен и внимателен а на околните съска като змия........пази се......един ден може да се превърне в змия и срещу теб......!



Тема Re: ХИ-хи-хи за Баровеца и Данито.....!нови [re: Dan4o]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:26



Да си елементарен брато е лесно, и аз мога, трудно е да си като мене. И един малък съвет - жените имат много добър усет кой какъв е и твоите реолики се явяват просто като малка пауза която запълваш, когато имаме работа.





Тема Дани @нови [re: бapoвeцa]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:32



Не ме разочароваш и моята работа изисква такова облекло, аз от там изходих, а за косата изходих от това, че една наистина женствена жена трябва да бъде с дълга коса, кукло?





Тема Re: от Данинови [re: Dan4o]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 15:45



Пич, ама ти наистина си много интересен човек, какво значи - захванала съм се с някого, с никого не съм се захванала, просто си говорим. Не бих могла да кажа дали вярвам или не просто защото не го познавам. Ти очевидно го познаваш, щом знаеш, че живее с някого. А и доколкото си спомням теста за Фройд го пуснах аз.



Тема Дани)нови [re: Dany]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 15:50



Дани не им обръщай внимание, нали виждаш, че ни провокират, от злоба, че ни върви разговора както никой друг. С никого не живея- описах ти случая!





Тема Re: Дани @нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 15:51



Виж, на мен честно казано ми писна да пиша тук. Не знам на колко езика и на колко души да обяснявам, че тук просто се води разговор. Ако искаш да ми пишеш си оставям e-maila - sunrise_77@mail.bg



Тема Re: Дани)нови [re: бapoвeцa]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 15:57



Този път наистина е за последно - предлагам вече да си пишем на мейлите. Ако пишеш там по-късно ще го прочета. Започвам да се дразня и тогава е възможно да обидя някого, а не искам. Аз тук нямам повече какво да кажа. Точно този вид злоба не я разбирам - хората не се познават и не ми е много ясно срещу какво точно е злобата. А и точно този тип провокация ми се струва абсолютно безсмислена!



Тема Re: ХИ-хи-хи за Баровеца и Данито.....!нови [re: бapoвeцa]  
Автор Passerby (Slider)
Публикувано21.06.06 18:33



Не искам да съм груба но с тази мома си държите темата първа и заблуждавате хората че кой знае какъв интересен разговор се води тук а то се опознавате в форума!
Има кафета за тази цел е-майл и чат също!
Данчо е прав момчето узорпирали сте форума,не бъди егоист покрай теб може някой друг да се запознае с някого а ти крещиш ли крещиш махайте се мое си е!Ами криво да седим право да говорим тъпо е по този начин намерете друг начин на общуване това е запознанства.....вече се запознахте харесахте се следва ли и виртуален секс?!Просто оставте space и за другите......!
Аиде отивам на по-итересно място!

П.С. Баровец не бъди с толкова високо мнение за себе си остави околните да преценят колко пари струваш.....спри с това образование твое и безграничната ти интелигентност.......какво да кажат хората с мастер дегрее от чужбина и с много езици......рекордите на Гинес ли да счупят......слез от облаците!



Reflection for the web!

Тема Re: ХИ-хи-хи за Баровеца и Данито.....!нови [re: Passerby]  
АвторMoнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 16:27



Ай ся, изгони хората...


Толкова се забавлявам с тоя "Баровец", че ще стане скучно тук без неговото присъствие




Тема Kyde si Dany?нови [re: baroveca]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 13:09







Тема Re: Kyde si Dany?нови [re: XXX]  
АвторУcмивka (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 23:27



А Баровеца? Голяма скица

!



Тема Re: ISKAM KRASIVO I INTELIGENTNOнови [re: baroveca]  
Авторpetqqqq (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 13:36



Ами ,то вече няма такива-или с лупа да ги търсиш.Те са заети,включително и аз.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.