Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:51 11.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Дани 2нови [re: Dany]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано19.06.06 16:59



Ама ти да не се обиди нещо? Аз тръгвам от работа утре те чакам. Ще измисля нещо интересно, че ако не беше това шоу преди малко нещата щяха да посивеят. Абе няма да се откажа от тебе в борбата за кореспонденция.

Радваш ме да знаеш, и аз сам като тебе



Тема Re: Дани 2нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 17:04



Не, не съм се обидила, просто няма защо да го правя, това е форум, не е личен mail.

, всеки може да си пише каквото си поиска. Все пак избягвам да говоря по-свободно с хора, които не познавам, защото не знам кой стои от другата страна. Малко сухо прозвуча, но е така



Тема Re: Дани 2нови [re: Dany]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано19.06.06 19:07



От другата страна стои много качествен човек. Като пием кафе някой път ще видиш.





Тема Дани 0нови [re: baroveca]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано20.06.06 11:37



Какво става колежке? Много си малчалива? Какво се таи в женската ти психика?





Тема Re: Дани 0нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 12:23



Имам много работа, затова мълча

. Много внимателно си обмислям стратегията



Тема Дани 'нови [re: Dany]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано20.06.06 13:22



За каква стратегия става дума? Аз мога ли да помогна с нещо? Ти как ми даваш хубави съвети. Само не се преуморявай да ти останат сили и за хубави неща, не само работа !





Тема Re: ISKAM KRASIVO I INTELIGENTNOнови [re: baroveca]  
АвторDan4o (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 14:43



Що пък ти е с акъл недостиг ли имаш?!





Тема Re: Дани 'нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 14:59



За справяне с многото работа, ама изглежда е успешна, защото почти се справих, но все пак благодаря.

А щом става въпрос за хубави неща винаги намирам сили, няма проблем.



Тема Дани''нови [re: Dan4o]  
Автор baroveca (минаващ)
Публикувано20.06.06 15:09



Аз пък се притесних за тебе. В наща фирма тия дни няма много работа. Ей аман от елементарници в нашия чат. Знам ще кажеш, че е открит форум. Може би трябва да ти прата с бележка пощата в абв-ето.





Тема Re: Дани''нови [re: baroveca]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 15:29



Ама не им обръщай внимание, нека си пишат

. За мен не се притеснявай, нищо ми няма, просто имам нужда от малко почивка. Ако си оставиш мейла ще ти пиша едва довечера, защото нямам достъп до абв сега.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.