Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 12.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Mi_Az 1нови [re: nebarov]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 14:37



4uvstvam otvrashtenie i ako si djentalmen kakavto vizdam 4e ne si shte se izmetesh zavinagi ot tozi link tapan!





Тема Dany 11нови [re: baroveca]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 14:42



Pro4eti li Dany 10, 4e tozi natrapnik izbutva otgovori te mi nagore. V tvoja red na misli viz kakvo izdirih

: "Истинските слова не са красиви,
красивите слова не са истински."Лао Дзъ



Тема Re: Dany 11нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 14:50



Честно да ти кажа, не съм съвсем съгласна има и изключения, а определено за това, че красивите слова не са истински направо мога и да поспоря.

. Прочетох Dany 10, няма проблем



Тема Re: за 'мъничките' неща...нови [re: nebarov]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 14:52



Нарочно така го написах, защото те всъщност изобщо не са мънички.





Тема Re: за 'мъничките' неща...нови [re: Dany]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 14:55



дори да бяха с малки букви, неразличими сред останалите думи, 'малките' важни неща, си остават важни неща





Тема Re: Dany 11нови [re: baroveca]  
АвторMi_Az (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 14:58



Ti da ne si FILEto99, i toi be6e maloumnik kato teb?
Kato pi6e6 kniga posle po kolko 6te pla6ta6 da ti ja 4etat





Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: Dany]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 15:01



Яко изказване!



Тема Mi_Azнови [re: Mi_Az]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 15:01



не бъркай посетителите на клуба


А относно книгата, не се безпокой, само да я издаде, с удоволствие ще я прочета и без да ми плаща



Тема Dany 12нови [re: Mi_Az]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 15:03



Predlagam na tezi provokatori da ne im obrashtame vnimanie. Iskat da ni razvalyat hubavia muhabet. 4esno da ti priznaya taka sam se vmania4il v nashia razgovor, 4e vse se seshtam za nego. Da ti kaza i az ne sam saglasen s tova sazdenie- krasivite neshta trabva da varvjat v komplekt





Тема Re: ISKAM KRASIVO I INTELIGENTNOнови [re: baroveca]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 15:31



...имам много акъл в главата. имайки го осъзнавам че той само ми пречи... търся някого, с когото да забравя това бреме ;) изпадам в крайности: безобразно много секс и субстанции, или никакъв секс и алкохол, безобразно много работа и напрежение или пълна почивка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.