Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 11.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: nebarovнови [re: baroveca]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 10:19



Дреме ти, сигурен съм!
За което искрено ти благодаря!
Денят ми започна с истинска усмивка, ти ме развесели barOBеЦA


Ще изчакам и за книгата, убеден съм, че е шедьовър, само да не ме забравиш!





Тема Dany 7нови [re: baroveca]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 11:16



Ne znam kakvo ste stane, no kogato ima krasiva zena za koyato dori i da misla sam mnogo produktiven. A ti kakvo rabotish, nishto ne si kazala po tozi vapros? Mezdu drugoto tezi natrapnici samo obarkvat shemata, bez malko da ne vida, 4e si mi otgovorila. A pak i hodih do centara sluzebno.





Тема Re: Dany 7нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 11:22



Аз съм икономист и работя в една финансова институция - в този форум само толкова мога да кажа. А и между другото, в Интернет всички сме едни такива красиви, умни и богати.........





Тема Dany 8нови [re: Dany]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 11:37



Нима, намекваш, че не си такава каквато се описа - ако е така направо ме разбиваш! Аз чрез тебе се стимулирам за работа, макар че знам че икономистките са готини мацки от една страна, а от друга вече установих, че си интилигентна, така че вече логически се успокоих. Виждаш ли силата на ума!





Тема Dany, извини ме, не можахнови [re: baroveca]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 11:56



да се стърпя.....ха-ха-ха-ха-ха-ха...
чувствам вина, че спамя и обърквам диалога Ви, но този приятен пич много ме развесели....
barovecA настоявам да се запознаем, вЕлик си





Тема Re: Dany, извини ме, не можахнови [re: nebarov]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 11:59



Както казах по-горе това е открит форум, така че от моя страна няма проблем.





Тема Re: Dany 8нови [re: baroveca]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 12:06



Виж сега, пак подчертавам, че в Интернет хората се представят за какви ли не. Нищо не намеквам. Имам достатъчно самочувствие, но да ти кажа честно малко ме учудва факта, че винаги темата се върти около външния вид. Има и още нещо - красотата е нещо много субективно. А после защо ли мъжете се дразнят, от това, че жените държат на парите.





Тема Дани 8нови [re: Dany]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 12:06



Дани прочети ли текста в Дани7? Между редовете казано въобще не ми се разделя с тебе, дори в този виртуален вид. Аз на скоро се регистрирах в този 4ат защото мислех че е глупост но явно съм грешал





Тема Дани 9нови [re: Dany]  
Автор baroveca (новак)
Публикувано19.06.06 12:11



Много ми харесва как мислиш, това не може да се скрие нали? А що се касае до външния вид е създадена цяла наукя - естетика. Не можеш да ме упрекваш, че имам вкус към хубавото, още по вече че и аз давам същото?





Тема Dany, Благодаря!нови [re: Dany]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 12:15



чувствам се задължен


живота е компромис, може би с приемането на тази мисъл, нещата ще бъдат по-лесни




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.