Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 12.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ISKAM KRASIVO I INTELIGENTNOнови [re: baroveca]  
АвторФилocoф (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 18:15



Готино и с акъл в главата....Значи търсиш две!:)



Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: Dany]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано15.06.06 18:36



Не е задължително! Достатъчни са 3 - 4 апартамента! Пиши ми на бележки, сериозен съм!



Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: Dany]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 18:45



все пак, аз си мисля, че ти добре разбра какво написах





Тема Re: Pak ZA Danyнови [re: Dany]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 18:53



очаквам





Тема Re: ZA Dany-16.06.2006нови [re: Dany]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано16.06.06 08:47



A be Dani tija zadnici zashto se mesjat v nashiya razgovor, az go razkrih s cel imenno da namerja neshto kato tebe, a te se mesyat. Prodalzavame razgovorite hubavice. Ostava da mi kazesh ot kade si i v kj diapazon ot vazrasti si ? Mezdu drugoto, tova 4e pisha na latinica ne e nesaobrazitelnost, a prosto az pisha na foneti4nata azbuka a tja ne e instalirana na tozi komputer.





Тема ZA filosofaнови [re: Филocoф]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано16.06.06 08:49



Zadnik, zashto se mesite v moja link? Kato si tolkova umen da si se setil da si otkriesh predi men - plagiat takav?





Тема Re: ZA Danyнови [re: baroveca]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано16.06.06 08:50



16.06.2006 A be Dani tija zadnici zashto se mesjat v nashiya razgovor, az go razkrih s cel imenno da namerja neshto kato tebe, a te se mesyat. Prodalzavame razgovorite hubavice. Ostava da mi kazesh ot kade si i v kj diapazon ot vazrasti si ? Mezdu drugoto, tova 4e pisha na latinica ne e nesaobrazitelnost, a prosto az pisha na foneti4nata azbuka a tja ne e instalirana na tozi komputer.





Тема Re: Za nebarovнови [re: nebarov]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано16.06.06 08:52



Zadnik, plagiat zash to mi se mesish v linka be tapak, otkrij si sobstwen!





Тема Re: ZA Danyнови [re: baroveca]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано16.06.06 08:54



A be Dani tija zadnici zashto se mesjat v nashiya razgovor, az go razkrih s cel imenno da namerja neshto kato tebe, a te se mesyat. Prodalzavame razgovorite hubavice. Ostava da mi kazesh ot kade si i v kj diapazon ot vazrasti si ? Mezdu drugoto, tova 4e pisha na latinica ne e nesaobrazitelnost, a prosto az pisha na foneti4nata azbuka a tja ne e instalirana na tozi komputer.





Тема Re: ZA Sargon IIIнови [re: baroveca]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано16.06.06 08:57



Dirnik za kakva serioznost govorish na moja grab be, otkrij si link i si se zapoznavaj kolkoto si iskash kakvo se mesite v mojte iztan4eni dela, plagiati.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.