Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 11.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Дани)нови [re: бapoвeцa]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 15:57



Този път наистина е за последно - предлагам вече да си пишем на мейлите. Ако пишеш там по-късно ще го прочета. Започвам да се дразня и тогава е възможно да обидя някого, а не искам. Аз тук нямам повече какво да кажа. Точно този вид злоба не я разбирам - хората не се познават и не ми е много ясно срещу какво точно е злобата. А и точно този тип провокация ми се струва абсолютно безсмислена!



Тема Re: ХИ-хи-хи за Баровеца и Данито.....!нови [re: бapoвeцa]  
Автор Passerby (Slider)
Публикувано21.06.06 18:33



Не искам да съм груба но с тази мома си държите темата първа и заблуждавате хората че кой знае какъв интересен разговор се води тук а то се опознавате в форума!
Има кафета за тази цел е-майл и чат също!
Данчо е прав момчето узорпирали сте форума,не бъди егоист покрай теб може някой друг да се запознае с някого а ти крещиш ли крещиш махайте се мое си е!Ами криво да седим право да говорим тъпо е по този начин намерете друг начин на общуване това е запознанства.....вече се запознахте харесахте се следва ли и виртуален секс?!Просто оставте space и за другите......!
Аиде отивам на по-итересно място!

П.С. Баровец не бъди с толкова високо мнение за себе си остави околните да преценят колко пари струваш.....спри с това образование твое и безграничната ти интелигентност.......какво да кажат хората с мастер дегрее от чужбина и с много езици......рекордите на Гинес ли да счупят......слез от облаците!



Reflection for the web!

Тема Re: ХИ-хи-хи за Баровеца и Данито.....!нови [re: Passerby]  
АвторMoнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 16:27



Ай ся, изгони хората...


Толкова се забавлявам с тоя "Баровец", че ще стане скучно тук без неговото присъствие




Тема Kyde si Dany?нови [re: baroveca]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 13:09







Тема Re: Kyde si Dany?нови [re: XXX]  
АвторУcмивka (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 23:27



А Баровеца? Голяма скица

!



Тема Re: ISKAM KRASIVO I INTELIGENTNOнови [re: baroveca]  
Авторpetqqqq (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 13:36



Ами ,то вече няма такива-или с лупа да ги търсиш.Те са заети,включително и аз.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.