Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 11.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Дани####нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:42



Ами не ми се иска да те разочаровам, то не е толкова въпрос на проницателност, просто мястото, където работя изисква делово облекло.

А дали литераторите са проницателни, не знам, не познавам такива. За протокола аз съм зодия Скорпион.



Тема Благодаря!нови [re: nebarov]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:58



днес е първия ден на лятото...нека лятото бъде хубаво!
Успех!





Тема Re: За двамата натрапницинови [re: baroveca]  
АвторDan4o (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:01



Пич ама ти си супер ограничен това са форуми мой човек всеки може да си пише мнението!

Да не би да си платил авторско право а?

И как ми е интересно реши че съм gentleMEN?!

Ще ти стопя нервите така да знаеш докато не започнеш с учената и интелигентна глава както наричаш това на раменете си да правиш разлика между чат и форум има ICQ MSN има хиляда чата а може би са твърде сложни за твоята интелигентност и начетеност!





Тема Re: Благодаря!нови [re: nebarov]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:05



Вярно! Да се надяваме, че ще бъде хубаво и топло!





Тема ХИ-хи-хи за Баровеца и Данито.....!нови [re: baroveca]  
АвторDan4o (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:17



Баровец брато забравих да те питам ти на колко си години?

Може да ти се обадя знам ли

?!

И един съвет не се опитвай да впечатлиш жена с Фроид.....те много не го обичат така да знаеш от мен по братски....!

Да беше казал благодаря за KREDOR черна неблагодарност!

Дани кукло,замисли се с кого си се захванала баровеца даже не живее сам.......!

И как може да вярваш на някого който с теб е нежен и внимателен а на околните съска като змия........пази се......един ден може да се превърне в змия и срещу теб......!



Тема Re: ХИ-хи-хи за Баровеца и Данито.....!нови [re: Dan4o]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:26



Да си елементарен брато е лесно, и аз мога, трудно е да си като мене. И един малък съвет - жените имат много добър усет кой какъв е и твоите реолики се явяват просто като малка пауза която запълваш, когато имаме работа.





Тема Дани @нови [re: бapoвeцa]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:32



Не ме разочароваш и моята работа изисква такова облекло, аз от там изходих, а за косата изходих от това, че една наистина женствена жена трябва да бъде с дълга коса, кукло?





Тема Re: от Данинови [re: Dan4o]  
АвторDany (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 15:45



Пич, ама ти наистина си много интересен човек, какво значи - захванала съм се с някого, с никого не съм се захванала, просто си говорим. Не бих могла да кажа дали вярвам или не просто защото не го познавам. Ти очевидно го познаваш, щом знаеш, че живее с някого. А и доколкото си спомням теста за Фройд го пуснах аз.



Тема Дани)нови [re: Dany]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 15:50



Дани не им обръщай внимание, нали виждаш, че ни провокират, от злоба, че ни върви разговора както никой друг. С никого не живея- описах ти случая!





Тема Re: Дани @нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 15:51



Виж, на мен честно казано ми писна да пиша тук. Не знам на колко езика и на колко души да обяснявам, че тук просто се води разговор. Ако искаш да ми пишеш си оставям e-maila - sunrise_77@mail.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.