Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 12.06.24 
Запознанства
   >> Запознанства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Дани, интересен тестнови [re: Дaни]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 11:00




но също ми е интересно какви бяха твоите отговори



Тема Re: Дани$$$$1нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 11:01



Ужас!

Направо не е възможно. Преди известно време го правих и аз ги подредих по същия начин. Естестествено, че днес в България парите не са на последно място, но за мен те са по-скоро средство, не цел.



Тема Дани#нови [re: бapoвeцa]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 11:06



Фалшиви в смисъл, че някой друг може да се подпиши под твоето име за да ме подведе. А иначе си мислих за майка и татко, които са в Плевен, за един имот в Свищов, който се чудя какво да го правя. Мислех си също за това, че съм динамичен човек и не ми се стои в офиса а ми се пътува както преди в предишната фирма. Чудех се даже дали аз да си открия фирма в баровската сфера на консултаннския и контролен бизнес, тъй като се очаква влизането на много интересен закон - всяко нещо ще трябва да отговарч на стандарти, аняма много специалисти в тая област и т. н. Е, мислех и за личния си живот , ако това искаш да чуеш.





Тема Re: Дани#нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 11:32



Винаги съществува риск някой да се подпише вместо мен във форума, само че аз си казвам когато нещо не съм го писала. А и нали вече ти имам e-mail адреса, така че ако има недоразумение ще го изясним там. Ама, моля ти се, не си споделяй така идеите за бизнес с целия нет.

Ще ти дам e-mail за по-лични разговори, тук просто ни минава по-забавно работния ден. А сегашната ти работе изобщо ли не е свързана с пътуване?



Тема Дани##нови [re: Дaни]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 11:41



Дори и да споделя идеите за бизнес те изискват определени процедури, знания как точно, а и да не забравяме ролята на началото. Този бизнес не е като да отвориш бакалия изисква много неща, той не е тайна знае се но много малко подготвени хора има в България, тъй като е новост.
А иначе сега почти не пътувам, освен до Плевен





Тема Re: Дани##нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 11:49



Стана ми интересно ти коя зодия си?



Тема Re: Дани###нови [re: Дaни]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:01



Козирог. Стана ти интересно, че мислим в една посока ли? Ще рискувам (може и да сгреша, не съм гений) да си те представя, за да тече разговора: Представям си те в делова с пола до коленете и не с къса коса.





Тема Re: Дани###нови [re: бapoвeцa]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:17



Да. А що се отнася до дължината на полата почти позна!

Само че предпочитам дълги поли по тялото и панталони. Къса коса изобщо не ми отива.



Тема Re: Дани####нови [re: Дaни]  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:20



Е, кажи не съм ли тънак познавач на женската психика ? Дали един литератур е толкова проницателен? Отивам да обядвам.





Тема Дани, като си представянови [re: Дaни]  
Авторnebarov (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:36



твоето описание, мислите ми ме карат да се усмихвам.


А каква зодия си ти?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.